Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tragiczny wypadek po weselu znanej influencerki. Nie żyją dwie osoby
Michał Fitz
Michał Fitz 28.09.2021 02:00

Tragiczny wypadek po weselu znanej influencerki. Nie żyją dwie osoby

świeczki
instagram.com/martynakaczmarek

W trakcie samego wesela znana influencerka, Martyna Kaczmarek, miała tylko powody do zadowolenia, bo w końcu wychodziła za mąż. Niestety, już następnego dnia wydarzyła się tragedia.

Wszystko przez wypadek, w którym uczestniczyli goście weselni Martyny Kaczmarek. W zdarzeniu zginęły 2 osoby, a 4-letnie dziecko musiało zostać przetransportowane do szpitala.

Martyna Kaczmarek — wypadek po weselu

W miniony weekend popularna aktywistka i influencerka, Martyna Kaczmarek, wyprawiała swoje przyjęcie weselne. Następnego dnia w okolicach godziny 18.00 jej goście weselni prawdopodobnie spowodowali śmiertelny wypadek.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jak informują służby, doszło bowiem do czołowego zderzenia dwóch aut. W jednym z nich, nowoczesnym Mercedesie, jechali właśnie goście weselni Martyny. Według wstępnych ustaleń to właśnie kierowca tego samochodu miał być winny wypadkowi.

Z niewyjaśnionych przyczyn miał zjechać na przeciwny pas, przez co zderzył się z autem, w którym znajdowały się dwie panie. Niestety, żadna z nich nie przeżyła tego wypadku.

Jak zaznacza sama influencerka, jej bliscy wyszli z wypadku bez większego szwanku właśnie dlatego, że ich nowoczesny samochód miał odpowiednie zabezpieczenia. Drugie, ponad dwudziestoletnie auto nie mogło pochwalić się takimi udogodnieniami.

Martyna Kaczmarek po wypadku

Kaczmarek potwierdziła na swoim profilu, że faktycznie w wypadku brali udział jej bliscy. Zdradziła, że jest w takim szoku, że nie może nawet złapać oddechu.

Jednocześnie postanowiła wykorzystać ten moment, by przestrzec swoich obserwujących. Poradziła im, by uważali na siebie na drodze i zawsze zapinali pasy bezpieczeństwa.

Zobacz post:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

Tagi: