Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Jarosław Kret żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"
Michał Fitz
Michał Fitz 27.09.2021 02:00

Jarosław Kret żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"

kret
youtube.com/Wideoportal

Obecny sezon Tańca z Gwiazdami dopiero się rozkręca. Atmosferę wokół niego podgrzewają uczestnicy poprzednich edycji, którzy jasno twierdzą, że żałują występu w programie. Wśród nich jest Jarosław Kret.

Kilkanaście dni temu mówił o tym Artur Barciś, a teraz okazuje się, że podobne przemyślenia ma Jarosław Kret.

Jarosław Kret niczym Artur Barciś

Jarosław Kret, podobnie jak wspomniany wyżej Barciś także żałuje swojego występu w popularnym show. Co ciekawe, obydwaj źle wspominają program z innych powodów.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Aktor był bowiem zły na jurorów z powodu komentarzy i ocen, które były w jego kierunku wystosowywane. Dla prezentera pogody nie to było jednak najgorsze. W gruncie rzeczy nie pasowało mu bowiem podstawowe założenie programu.

Dlaczego Jarosław Kret żałuje udziału w programie?

Jak sam przyznał w rozmowie z tygodnikiem Twoje Imperium, po prostu nie lubi tańczyć. Nigdy nie sprawiało mu to przyjemności i nie zmieniło się to w trakcie trwania programu

Mało tego, prezenter przyznał, że wówczas zmagał się z ciężką depresją, która zabierała mu radość ze wszystkiego, a już na pewno z tego, za czym wcześniej i tak nie przepadał.

Wyjawił też, co w takim razie zmotywowało go do wzięcia udziału w programie. Zdradził, że przekonała go do tego jedynie gaża, którą miał otrzymać. Chciał ją bowiem przeznaczyć na edukację syna i tylko dlatego zdecydował się na ten nieprzyjemny dla siebie krok.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].