Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Jarosław Kret

Jarosław Kret

Jarosław Kret to prezenter pogody, dziennikarz telewizyjny i fotoreporter.

Jarosław Kret
21.05.2024 18:12 Chciał się powiesić i rzucić pod TIR-a. Jarosław Kret w druzgocącym wyznaniu

Jarosław Kret jest znany z telewizji, ale także licznych, nietrwałych związków. Mało kto wie, że kultowy pogodynek i prezenter zmagał się z poważną chorobą. Właśnie opowiedział w nowym wywiadzie, co przeżył.

Jarosław Kret
16.02.2024 10:41 Dla Jarosława Kreta zostawiła miłość swojego życia. Po burzliwym rozstaniu z pogodynkiem wróciła do byłego

Jarosław Kret znany jest ze swojego kochliwego serca. Na liście jego byłych partnerek znajduje się wiele gwiazd show-biznesu, ale tylko z jedną osobą był w stanie stworzyć małżeństwo. Ich miłość nie przetrwała, a kobieta wróciła do byłego. Jak wyglądały szczegóły jedynego formalnego związku pogodynka?

Jarosław Kret EA
13.06.2022 15:46 Jarosław Kret tłumaczy się z niecodziennego występu przed kamerą. Zaskoczył wielu widzów

Jarosław Kret postanowił zabrać głos w sprawie głośnego wydarzenia w brytyjskiej telewizji. Polski prezenter pogody w pewnym momencie przerwał występ dziennikarki i zaproponował jej tradycyjny austriacki przysmak. Czy był wtedy pod wpływem alkoholu?Prezenter uczestniczył niedawno w Międzynarodowym Szczycie Pogodowym w Insbrucku. W wydarzeniu tym wzięło udział około 30 dziennikarzy z różnych krajów europejskich. Jarosław Kret zasłynął wtargnięciem przed kamerę podczas występu brytyjskiej prezenterki. Jak tłumaczy swoje zachowanie?

Jarosław Kret EA
11.06.2022 16:30 Zagraniczne media piszą o Jarosławie Krecie. Przeszkodził na wizji brytyjskiej dziennikarce

Jarosław Kret przyjechał na Międzynarodowy Szczyt Pogodowy w Innsbrucku, na który przybyło trzydziestu prezenterów pogody z różnych krajów świata. Nasz krajowy pogodynek miał swoje wielkie pięć minut, jednak nie takie, na które z pewnością liczył. O Krecie piszą obecnie największe brytyjskie i światowe media, jak Daily Mail czy The Mirror, a materiał o nim pojawił się też w ITV, jednak nie jest to sława, która przyniosłaby mu zaszczyt. Otrzymał bowiem pseudonim "niesforny pogodynek z Austrii". Dlaczego?

kret
27.09.2021 02:00 Jarosław Kret żałuje udziału w "Tańcu z gwiazdami"

Obecny sezon Tańca z Gwiazdami dopiero się rozkręca. Atmosferę wokół niego podgrzewają uczestnicy poprzednich edycji, którzy jasno twierdzą, że żałują występu w programie. Wśród nich jest Jarosław Kret.Kilkanaście dni temu mówił o tym Artur Barciś, a teraz okazuje się, że podobne przemyślenia ma Jarosław Kret.

jarosław-kret
19.08.2021 02:00 Trudny czas w związku Jarosława Kreta i jego ukochanej. „Życie pisze różne scenariusze”

Od pewnego czasu Jarosław Kret układa sobie życie u boku Kariny Zuchory – uczestniczki trzeciej edycji programu „MasterChef”. Okazuje się jednak, że w ich związek został poddany poważnej próbie. Jak donoszą media, ukochana znanego prezentera pogody miała wyprowadzić się z Warszawy. W końcu informacje skomentował sam zainteresowany.Jarosław Kret jest związany z młodszą o ponad dwadzieścia lat Kariną ZuchorąZnana z programu „MasterChef” kucharka miała wyprowadzić się z Warszawy do Trójmiasta„Życie pisze bardzo różne scenariusze – skomentował tajemniczo Kret dla tygodnika „Świat i Ludzie”W życiu miłosnym Jarosława Kreta nie brakuje nagłych i niespodziewanych zwrotów akcji. Kiedy fani myśleli, że wciąż rozpacza on po rozstaniu z Beatą Tadlą, w mediach pojawiły się informacje o jego związku z Kariną Zuchorą. Znana kucharka miała nie tylko skraść jego serce, ale też pomóc mu uporać się z poważnymi problemami zdrowotnymi.Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Jarosław Kret
07.07.2021 02:00 Jarosław Kret szczerze o ślubie z ukochaną. „Co to znaczy zalegalizować?”

Jarosław Kret po tym jak na parę lat zniknął z show-biznesu wrócił z zupełnie nową energią. Wszystko za sprawą jego nowej ukochanej, która pomogła mu wyjść z ciężkiej choroby. Teraz dziennikarz opowiedział o planach na przyszłość.Jarosław Kret jest znów szczęśliwie zakochanyKarina Zachura pomogła mu pokonać depresję i odzyskać swoje życieDziennikarz szczerze opowiedział, czy planują z partnerką ślubJarosław Kret jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w branży, jednak niewielu zdawało sobie sprawę, z jak poważnymi problemami zmagał się ostatnimi laty. Wrócić do pracy pomogła mu nowa kobieta w jego życiu - Karina Zachura. Okazuje się, że prezenter ma wobec niej poważne plany.

Jarosław_Kret
21.06.2021 02:00 Jarosław Kret otworzył się w sprawie ślubu

Jarosław Kret ma znowu powody do szczęścia - jest w szczęśliwym związku z Kariną Zuchorą. W szczerym wywiadzie opowiedział jakie ma plany na przyszłość i czy z ukochaną myślą o ślubie.Jarosław Kret po dłuższej nieobecności wrócił do pracy w telewizjiPoszczęściło mu się również w życiu prywatnym - jest w szczęśliwym związku z finalistką ,,Masterchefa"Opowiedział o planach i marzeniach związanych z ukochaną KarinąSłynny prezenter w ostatnich latach nie miał łatwego życia - musiał się zmierzyć z depresją i koronawirusem. Teraz jednak udaje mu się wyjść na prostą, także w życiu prywatnym. Otwarcie mówi o swoim nowym związku ze znaną kucharką.

Jarosław Kret o nowej ukochanej
27.01.2021 01:00 Wiemy, kim jest nowa ukochana Jarosława Kreta. To uczestniczka "Masterchef"

O związku Jarosława Kreta i Kariny Zuchory media spekulowały już od jakiegoś czasu. Prezenter pogody i uczestniczka kulinarnego show po raz pierwszy mieli się spotkać podczas akcji charytatywnej „MasterChef for Dogs”. Teraz ich związek potwierdził sam zainteresowany.