Swiatgwiazd.pl
Jarosław Kret

TRICOLORS/East News

Trudny czas w związku Jarosława Kreta i jego ukochanej. „Życie pisze różne scenariusze”

19 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Barbara Bujar

Udostępnij:

Od pewnego czasu Jarosław Kret układa sobie życie u boku Kariny Zuchory – uczestniczki trzeciej edycji programu „MasterChef”. Okazuje się jednak, że w ich związek został poddany poważnej próbie. Jak donoszą media, ukochana znanego prezentera pogody miała wyprowadzić się z Warszawy. W końcu informacje skomentował sam zainteresowany.

  • Jarosław Kret jest związany z młodszą o ponad dwadzieścia lat Kariną Zuchorą

  • Znana z programu „MasterChef” kucharka miała wyprowadzić się z Warszawy do Trójmiasta

  • „Życie pisze bardzo różne scenariusze – skomentował tajemniczo Kret dla tygodnika „Świat i Ludzie”

W życiu miłosnym Jarosława Kreta nie brakuje nagłych i niespodziewanych zwrotów akcji. Kiedy fani myśleli, że wciąż rozpacza on po rozstaniu z Beatą Tadlą, w mediach pojawiły się informacje o jego związku z Kariną Zuchorą. Znana kucharka miała nie tylko skraść jego serce, ale też pomóc mu uporać się z poważnymi problemami zdrowotnymi.

Katarzyna Cichopek

Kasia Cichopek w zjawiskowej złotej sukience. Fani oszaleli z zachwytu

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ukochana Jarosława Kreta wyprowadziła się z Warszawy

Doniesienia o nowym związku Jarosława Kreta podsyciły ciekawość jego sympatyków. Szybko okazało się, że wybranką pogodynka jest Karina Zuchora – uczestniczka trzeciej edycji programu „MasterChef”. Para miała poznać się podczas akcji charytatywnej „MasterChef for Dogs” (więcej TUTAJ).

Pojawienie się uczestniczki popularnego show w życiu Jarosława Kreta miało ogromne znaczenie. Wiadomo, że to właśnie Karina Zuchora miała wspierać starszego o ponad dwadzieścia lat ukochanego, gdy ten zmagał się z koronawirusem. Prezenter wspomniał o tym nawet w jednym z wywiadów.

- Karina jest dla mnie bardzo ważną osobą. Wyjątkową. Opiekowała się mną. Uświadamiała mi, że nie jestem sam – mówił.

Istna sielanka – tak, patrząc z boku, można byłoby określić nowy związek Jarosława Kreta. Ostatnio została ona jednak przerwana. Jak informują media i prasa, wybranka pogodynka postanowił nagle wyprowadzić się z Warszawy i zamieszkać w Trójmieście. Miała ku temu ważny powód.

Tajemniczy komentarz Jarosława Kreta

Powodem, dla którego Karina Zuchora opuściła stolicę, mają być zobowiązania zawodowe. Była uczestniczka „MasterChefa” przyjęła bowiem atrakcyjną ofertę pracy – teraz będzie spełniać się jako szefowa restauracji w luksusowym trójmiejskim hotelu. Rozłąka z ukochanym z pewnością nie przyszła jej łatwo.

Zaintrygowani tym faktem dziennikarze tygodnika „Świat i Ludzie” postanowili zasięgnąć komentarza u źródła i skontaktowali się z Jarosławem Kretem. Choć prezenter pogody pozostał bardzo tajemniczy, między słowami wytłumaczył, że wraz z ukochaną muszą przez pewien czas radzić sobie z przymusową rozłąką.

- Mogę tylko powiedzieć, że życie pisze bardzo różne scenariusze. Życie polega także na podejmowaniu odważnych wyzwań – powiedział.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pomponik

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Barbara BujarAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Prywatnie wielbicielka górskich wędrówek, sportów zimowych i dobrej książki. Lubi podejmować się nowych wyzwań i ceni sobie możliwość rozwoju.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Olga Kalicka pokazała zdjęcie ze ślubu przyjaciółki. Obie zachwycają urodą

Czytaj więcej >

Plotki

W najnowszym odcinku "Mam Talent" posypią się czerwone przyciski. Jurorzy nie byli zadowoleni

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z najmłodszą wnuczką. Rozczulający widok

Czytaj więcej >

Plotki

Elżbieta Romanowska o kontynuacji "Rancza". Brakuje jej udziału "Pawła Królikowskiego

Czytaj więcej >

Plotki

Fryzjer z "Top Model" dostaje porażające groźby. Wszystko przez metamorfozy uczestników

Czytaj więcej >
kajra

Plotki

Rafał Maserak martwi się o Kajrę

Czytaj więcej >