Swiatgwiazd.pl
Jarosław Kret

Piotr Molecki/East News

Jarosław Kret szczerze o ślubie z ukochaną. „Co to znaczy zalegalizować?”

7 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Jarosław Kret po tym jak na parę lat zniknął z show-biznesu wrócił z zupełnie nową energią. Wszystko za sprawą jego nowej ukochanej, która pomogła mu wyjść z ciężkiej choroby. Teraz dziennikarz opowiedział o planach na przyszłość.

  • Jarosław Kret jest znów szczęśliwie zakochany

  • Karina Zachura pomogła mu pokonać depresję i odzyskać swoje życie

  • Dziennikarz szczerze opowiedział, czy planują z partnerką ślub

Jarosław Kret jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarzy w branży, jednak niewielu zdawało sobie sprawę, z jak poważnymi problemami zmagał się ostatnimi laty. Wrócić do pracy pomogła mu nowa kobieta w jego życiu - Karina Zachura. Okazuje się, że prezenter ma wobec niej poważne plany.

Jarosław Kret ma nową partnerkę

Jarosław Kret to jeden z najpopularniejszych polskich prezenterów. Od czasu rozpoczęcia kariery w mediach lata temu, niemalże bez przerwy był związany z różnymi studiami i redakcjami. Ostatnimi czasy jednak mogliśmy go oglądać nieco rzadziej - dziennikarz niedawno przyznał, że zmagał się z ciężką depresją.

Niedawno ogłosił, że jest znowu szczęśliwie zakochany. 57-latek miał się związać z młodszą Kariną Zuchorą (więcej tutaj). Para nie ukrywa się ze swoją relacją, Kret wielokrotnie w mediach podkreślał, jak bardzo jest szczęśliwy w nowym związku i zakochany w swojej partnerce. Nie bez znaczenia jest z pewnością też to, że poznał kucharkę w trudnym dla niego czasie.

Karina Zuchora nie jest zupełnie obcą postacią w show-biznesie. Mogliśmy ją oglądać w programie kulinarnym ,"Masterchef", gdzie dotarła do finału i zajęła drugie miejsce. Oprócz tego wcześniej uprawiała lekkoatletykę. Angażuje się także w akcje charytatywne - właśnie tak się poznali z Jarosławem Kretem, na akcji Master Chef for dogs.

Piotr Mróz

„Gliniarze”: Piotr Mróz opowiedział o poważnym wypadku sprzed lat

CZYTAJ DALEJ

Jarosław Kret weźmie ślub?

Okazuje się, że nowa partnerka wprowadziła dużo pozytywnych zmian w życiu dziennikarza. Poznał ją w czasie, gdy zmagał się z chorobą i jak przyznaje - to także zasługa Kariny, że udało mu się pokonać depresję. Tłumaczy, że pokazała mu, że nie jest sam i było to dla niego bardzo istotne w najcięższych momentach.

- Ja wyszedłem wreszcie z depresji. Wychorowałem się, wyleczyłem. I dlatego jestem uskrzydlony - przyznał.

Niedawno Kret został zapytany o dalsze plany dotyczące swojej młodszej konkubiny. Są razem już kilka miesięcy, krążą plotki o rychłym zamieszkaniu razem przez zakochanych. Choć myśli o niej poważnie, nieco oburzył się na pytanie o ,"zalegalizowanie związku", co oznacza oczywiście małżeństwo.

- Co to znaczy zalegalizować? To takie mało nowoczesne podejście. Jeżeli już to związek partnerski - oznajmił.

Zakochanym życzymy dużo szczęścia, a dziennikarzowi samych pogodnych dni.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Plotek

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Alicja CzepliAutor

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

piotr kraśko

Plotki

Piotr Kraśko ma prywatnego szofera. Zdumiewające, kto nim został

Czytaj więcej >

Plotki

Na jaw wyszedł powód rozstania Martyny Wojciechowskiej i Przemka Kossakowskiego

Czytaj więcej >
Andrzej Duda

Plotki

Agata i Andrzej Duda modlą się o zdrowie prezydenta Czech

Czytaj więcej >

Plotki

Rozpędzona rakieta nad głową dziennikarza TVN

Czytaj więcej >

Plotki

Małgorzata Rozenek-Majdan zabrała głos w sprawie Ukrainy. Wywołała burzę

Czytaj więcej >

Plotki

Wołodymyr Zełenski w lateksie i szpilkach? Wideo obiegło sieć

Czytaj więcej >