Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tomasz Stockinger miał kolizję na drodze. Zderzył się z dzikiem
Michał Fitz
Michał Fitz 27.09.2021 02:00

Tomasz Stockinger miał kolizję na drodze. Zderzył się z dzikiem

stockinger
youtube.com/serialetvp

Wypadek drogowy to nic przyjemnego. Już jakiś czas temu przekonał się o tym Tomasz Stockinger. Kilka dni temu miał niestety ponownie uczestniczył w kolizji.

Na całe szczęście wszystko zakończyło się pozytywnie, a aktorowi nic się nie stało. Mało tego, po całym zdarzeniu pozował do zdjęć.

Tomasz Stockinger wjechał w dzika

Jak poinformował oddział Ochotniczej Straży Pożarnej w Bulkowie, 24 września około godziny 20.40 doszło do interwencji po wezwaniu w sprawie zdarzenia drogowego. Jak się okazało, na miejscu zdarzenia był Tomasz Stockinger.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

To właśnie popularny aktor wcielający się w Pawła z Klanu był ofiarą wypadku. Nie sposób jednak uznać go za sprawcę. Doszło bowiem do zderzenia z dzikiem, który po prostu wyskoczył na drogę tuż przed jadącym przez szosę aktorem.

Stockinger nie miał czasu, by zareagować, przez co do zderzenia po prostu musiało dojść. Szczęśliwie jednak było ono na tyle niegroźne, że aktor już po chwili pozował do zdjęć ze strażakami, którzy zjawili się na miejscu wypadku.

Tomasz Stockinger i jego drogowe perypetie

W momencie zderzenia z dzikiem aktor był trzeźwy. Niestety, nie mógł tego o sobie powiedzieć ponad dekadę temu, gdy wówczas spowodował groźny wypadek.

W 2009 roku, mając rzekomo aż 2,3 promila we krwi, doprowadził do kolizji, wjeżdżając w tył hamującego przed nim auta. Szczęśliwie nikomu nic się nie stało, ale Stockingera i tak nie ominęły konsekwencje.

Zobacz posty:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: se.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].