Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Oliwia Bieniuk wspiera Jakuba Lipowskiego. Są ze sobą naprawdę blisko
Michał Fitz
Michał Fitz 24.03.2022 09:37

Oliwia Bieniuk wspiera Jakuba Lipowskiego. Są ze sobą naprawdę blisko

Bieniuk
youtube.com/Fakt24PL, instagram.com/tanieczgwiazdami

Choć Oliwia Bieniuk ostatnio rzuciła w kierunku Kajry niekoniecznie taktownym komentarzem, to nie ma wątpliwości, że relacje między nią a innymi uczestnikami Tańca z Gwiazdami są naprawdę dobre.

Jak się okazuje, influencerka nawiązała także bliższą relację z jednym z tancerzy i to wcale nie ze swoim partnerem.

Oliwia Bieniuk i werdykt w ostatnim odcinku

Choć każdego dnia Bieniuk trenuje z Michałem Bartkiewiczem, dobrze dogaduje się także z Jakubem Lipowskim, partnerem Kingi Sawczuk, która odpadła z programu pod koniec ostatniego odcinka.

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

Ich eliminacja odbiła się bardzo szerokim echem. Publicznie nie zgadzały się z nią inne uczestniczki programu, Izabela Małysz oraz Sylwia Bomba. Zaskoczona tym werdyktem była także Bieniuk.

Influencerka po programie mówiła, że była przekonana, że to ona odpadnie. Dodała wówczas, że Kinga oraz Jakub nie zasłużyli na eliminację już na tym etapie. Nie szczędziła przy tym słodkich słów w kierunku partnera Sawczuk.

Oliwia Bieniuk o Jakubie Lipowskim

Bieniuk wypowiadała się po programie dla serwisu Pudelek i to właśnie w tej rozmowie określiła Lipowskiego samymi superlatywami.

- Kuba jest naprawdę super trenerem, naprawdę świetnym, super uczy - chwaliła uczestniczka.

Mało tego, to nie jedyny dowód na to, że Bieniuk sympatyzuje z Lipowskim. Gdy tancerz na swoim Instagramie dodał post, w którym żegna się z całą ekipą z Tańca z Gwiazdami, influencerka dodała bardzo wymowny komentarz:

- Zawsze możesz na mnie liczyć, pamiętaj o tym - zaznaczyła Bieniuk.

Zobacz posty:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: jastrzabpost.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].