Beata Kozidrak z byłym mężem Żródło: eastnews & TRICOLORS

Beata Kozidrak wreszcie sprzedała dom

29 Styczeń 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Do mediów dotarły przełomowe wieści, Beata Kozidrak ma powód do radości. Chodzi o dom, w którym piosenkarka niegdyś mieszkała z byłym mężem Andrzejem Pietrasem. Po długich miesiącach oczekiwania ex-małżonkom wreszcie udało się sprzedać nieruchomość.

Beata Kozidrak przez niemal 40 lat tworzyła związek małżeński z Andrzejem Pietrasem. Ich znajomość miała charakter zarówno prywatny, jak i zawodowy - Andrzej Pietras podjął istotną funkcję menedżera zespołu “Bajm”. Para na długie lata osiedliła się w posiadłości pod Lublinem.

Beata Kozidrak ma co świętować. Posiadłość piosenkarki pod Lublinem znalazła nowego właściciela

Choć związek Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa nie przetrwał próby czasu, po ich wspólnych latach pozostała nieruchomość pod Lublinem. Według doniesień mediów dom podzielony na 7 pokoi ma 800 metrów kwadratowych.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mieli zdecydować się na wyprowadzkę z posesji jeszcze przed rozwodem. Od tamtej pory trwały poszukiwania chętnego na jej kupno nabywcy. Czas zastoju, jaki przypadł na wybuch epidemii COVID-19 w Polsce, para wykorzystała na odświeżenie wnętrz.

Wiele uwagi i czasu mieli poświęcić szczególnie ogrodowi. Jak donosi tygodnik “Na Żywo”, remonty krótko poprzedziły moment sfinalizowania wyczekiwanej transakcji. Miała potwierdzić to agencja odpowiedzialna za sprzedaż nieruchomości.

Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda Elżbieta Starostecka. Przed laty niespodziewanie zniknęła z ekranówCiężko uwierzyć, jak dziś wygląda Elżbieta Starostecka. Przed laty niespodziewanie zniknęła z ekranówCzytaj dalej

- Oferta zakupu Lipniaku nie jest już aktualna. Została sprzedana - przekazał tygodnik.

Po dopełnieniu wszelkich formalności zarówno Beata Kozidrak, jak i jej były małżonek, będą mogli odetchnąć z ulgą i zostawić ten element przeszłości za sobą. Jak podaje tygodnik, dom miał być dla piosenkarki powodem do frustracji. Planowała obniżyć jego cenę, co ostatecznie okazało się niepotrzebne.

O rozwodzie Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa media rozpisywały się w 2016 roku. Ex-małżonkowie podjęli decyzję o oficjalnym rozstaniu po 37 latach wspólnego życia. Pierwsza rozprawa rozwodowa odbyła się 8 lipca.

Jak donosiły wówczas media, ex-małżonek Beaty Kozidrak nie stawił się na rozprawie. Mimo to para uzyskała rozwód już podczas pierwszego spotkania z polskim sądem. Być może stało się to za sprawą porozumienia, do jakiego byli partnerzy doszli w kwestii podziału majątku.

Swą sławę Beata Kozidrak zawdzięcza przede wszystkim roli wokalistki w zespole “Bajm”. Grupa założona w 1978 roku w Lublinie odpowiada za produkcję takich hitów jak: “Ta sama chwila”, “Myśli i słowa” czy “Nie ma wody na pustyni”, których teksty do dziś na pamięć zna tysiące Polek i Polaków.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: jastrząbpost.pl, dziennik.pl

Następny artykuł