Swiatgwiazd.pl
Beata Kozidrak z byłym mężem

eastnews & TRICOLORS

Beata Kozidrak wreszcie sprzedała dom

29 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Do mediów dotarły przełomowe wieści, Beata Kozidrak ma powód do radości. Chodzi o dom, w którym piosenkarka niegdyś mieszkała z byłym mężem Andrzejem Pietrasem. Po długich miesiącach oczekiwania ex-małżonkom wreszcie udało się sprzeda

Beata Kozidrak przez niemal 40 lat tworzyła związek małżeński z Andrzejem Pietrasem. Ich znajomość miała charakter zarówno prywatny, jak i zawodowy - Andrzej Pietras podjął istotną funkcję menedżera zespołu “Bajm”. Para na długie lata osiedliła się w posiadłości pod Lublinem.

Beata Kozidrak ma co świętować. Posiadłość piosenkarki pod Lublinem znalazła nowego właściciela

Choć związek Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa nie przetrwał próby czasu, po ich wspólnych latach pozostała nieruchomość pod Lublinem. Według doniesień mediów dom podzielony na 7 pokoi ma 800 metrów kwadratowych.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras mieli zdecydować się na wyprowadzkę z posesji jeszcze przed rozwodem. Od tamtej pory trwały poszukiwania chętnego na jej kupno nabywcy. Czas zastoju, jaki przypadł na wybuch epidemii COVID-19 w Polsce, para wykorzystała na odświeżenie wnętrz.

Wiele uwagi i czasu mieli poświęcić szczególnie ogrodowi. Jak donosi tygodnik “Na Żywo”, remonty krótko poprzedziły moment sfinalizowania wyczekiwanej transakcji. Miała potwierdzić to agencja odpowiedzialna za sprzedaż nieruchomości.

- Oferta zakupu Lipniaku nie jest już aktualna. Została sprzedana - przekazał tygodnik.

Po dopełnieniu wszelkich formalności zarówno Beata Kozidrak, jak i jej były małżonek, będą mogli odetchnąć z ulgą i zostawić ten element przeszłości za sobą. Jak podaje tygodnik, dom miał być dla piosenkarki powodem do frustracji. Planowała obniżyć jego cenę, co ostatecznie okazało się niepotrzebne.

O rozwodzie Beaty Kozidrak i Andrzeja Pietrasa media rozpisywały się w 2016 roku. Ex-małżonkowie podjęli decyzję o oficjalnym rozstaniu po 37 latach wspólnego życia. Pierwsza rozprawa rozwodowa odbyła się 8 lipca.

Jak donosiły wówczas media, ex-małżonek Beaty Kozidrak nie stawił się na rozprawie. Mimo to para uzyskała rozwód już podczas pierwszego spotkania z polskim sądem. Być może stało się to za sprawą porozumienia, do jakiego byli partnerzy doszli w kwestii podziału majątku.

Swą sławę Beata Kozidrak zawdzięcza przede wszystkim roli wokalistki w zespole “Bajm”. Grupa założona w 1978 roku w Lublinie odpowiada za produkcję takich hitów jak: “Ta sama chwila”, “Myśli i słowa” czy “Nie ma wody na pustyni”, których teksty do dziś na pamięć zna tysiące Polek i Polaków.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

  • Nie żyje 21-letnia wschodząca gwiazda muzyki. Odebrał sobie życie

  • Ciężko uwierzyć, jak dziś wygląda Elżbieta Starostecka

  • Nie żyje ikona kina, laureatka Oscara. Wszyscy znali filmy z jej udziałem

Źródło: jastrząbpost.pl, dziennik.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >