Swiatgwiazd.pl
Beata P.

East News / TRICOLORS

Beata P. wraca na scenę. Zaśpiewa z Justyną Steczkowską

11 Września 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Beata P. musi borykać się w ostatnim czasie z bardzo negatywnymi komentarzami na swój temat. Wszystko przez to, że 1 września została zatrzymana przez policję. Kobieta jechała samochodem pod wpływem alkoholu. Teraz grozi jej do dwóch lat pozbawienia wolności. Tymczasem Justyna Steczkowska na swoim Instagramie opublikowała post, w którym ogłosiła, że już niedługo wystąpi z Beatą P. na wspólnym koncercie.

Beata P. po zdarzeniu z 1 września odnosiła się już do całej sprawy na swoim Instagramie. Przyznała się, że zrobiła coś bardzo złego i podkreśliła, że przyjmuje wszystkie słowa krytyki. W jej obronie stanęło już wiele polskich gwiazd. Tym razem głos zabrała Justyna Steczkowska.

Beata P. wraca na scenę?

Beata P. od kilku dni jest w centrum zainteresowania opinii publicznej. Internauci prześcigają się w wielorakich komentarzach na jej temat. Niektórzy otwarcie ją krytykują, podkreślając, że zasługuje na najwyższy wymiar kary, inni stają w jej obronie. Która ze stron ma rację? Jesteśmy ciekawi, jakie jest Wasze zdanie. Tymczasem głos zabrała także Justyna Steczkowska, która ogłosiła, że niedługo wystąpi z Beatą P. w duecie.

pjimage (75)

Joanna Moro na Wakacyjnej Trasie Dwójki w Sopocie. Podczas emisji powtórki doszło do pomyłki

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:

- Obiecałam, że zaprezentuję Wam utwór, który skończyłam nagrywać w połowie sierpnia razem z niezwykłą wokalistką. To była nasza tajemnica dla Was. Przyszedł czas, żeby odkryć karty i zaprezentować nasz nowy duet, który pierwszy raz wykonamy właśnie w Poznaniu - napisała na Instagramie Justyna Steczkowska.

Steczkowska: Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać

Jak podkreśliła Steczkowska, warto jest wstrzymać się przed oceną drugiego człowieka - artystka nawiązywała oczywiście do ostatniego występku Beaty P. Zdaniem Justyny to szacunek, empatia i miłość powinny dominować w stosunku do każdego człowieka.

-  PROSZĘ Was Kochani ❤️ o wyzbycie się wszelkich ocen. Każdy z nas ma swoje trudne lekcje w życiu i nie nam je oceniać. Beata jest i zawsze była fantastyczną wokalistką, serdeczną koleżanką w pracy i po prostu fajną kobietą. Proszę, żebyście o tym pamiętali przede wszystkim - zaapelowała.

Na koniec Steczkowska jeszcze raz zaprosiła wszystkich internautów na koncert, na którym razem z Beatą P. wykonają po raz pierwszy ich wspólny nowy utwór: wykonanie naszej piosenki poruszy serca wielu z Was, bo piosenka jest piękna.

Pod postem Justyny pojawiło się wiele komentarzy. Jak można się było tego spodziewać, były te pozytywne, w których internauci dziękowali Steczkowskiej, że wspiera Beatę P., ale pojawiły się wśród nich też zarzuty, jako że Justyna wspierając Beatę, staje w obronie jazdy samochodem po alkoholu.

Co sądzicie o całej sprawie?

Zobacz post:Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:
  • Ujawniono przyczynę śmierci Piotra Gesslera. Rodzina podała też szczegóły pogrzebu

  • Jan Kliment nagle pojawił się na scenie "Tańca z gwiazdami". Jest komentarz TVN

  • Gwiazda polskich seriali mieszka w skandalicznych warunkach. Zdjęcia pokazała jego żona

Źródło: Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Jak dobrze znasz Kubę Wojewódzkiego?

Pytanie 1 z 5

Ile lat ma Kuba Wojewódzki?

Katarzyna Augustyniak

Redaktor

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Nie żyje John Challis. Rodzina potwierdziła smutne wieści

Czytaj więcej >

Plotki

Ewa Chodakowska szczerze o dzieciach. Nie chce zostać mamą

Czytaj więcej >
Zbigniew Zamachowski

Plotki

Zbigniew Zamachowski ze swoją koleżanką przyłapani na ratowaniu ślimaka

Czytaj więcej >
Tadeusz Sznuk

Plotki

Tadeusz Sznuk odpowiedział, co znajduje się w kuferkach finalistów "Jeden z dziesięciu"

Czytaj więcej >
Barbara Sienkiewicz

Plotki

Co obecnie słychać u Barbary Sienkiewicz? Doniesienia niepokoją

Czytaj więcej >
Robert Makłowicz

Plotki

Wiemy, kim z wykształcenia jest żona Roberta Makłowicza

Czytaj więcej >