Beata Tadla Żródło: eastnews & TRICOLORS

Beata Tadla rusza w podróż poślubną. Wybrała bajeczne Malediwy, można pozazdrościć

17 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Niedawno Beata Tadla zaszokowała internautów najnowszymi wieściami - dziennikarka wyszła za mąż. Teraz nowożeńcy postanowili wyjawić, dokąd wyruszą w podróż poślubną. Najbliższe dni spędzą w kraju pełnym słońca położonym w Azji Południowej.

  • Beata Tadla wyszła za mąż
  • Kim jest ukochany dziennikarki?
  • Para zdecydowała się wyruszyć w podróż poślubną do Azji

Wiadomość o ślubie Beaty Tadli obiegła Internet w lutym 2021 roku. Dziennikarka rozpoczęła wspólne życie z tajemniczym Michałem. Choć do mediów dociera stosunkowo niewiele informacji dotyczących wybranka Beaty Tadli, wiadomo już, gdzie para zamierza odpocząć po intensywnych wrażeniach z ceremonii zaślubin. Emocji bowiem nie brakowało; jak przyznała dziennikarka, ślub okazał się w jej przypadku istną kumulacją szczęścia.

Beata Tadla poślubiła tajemniczego Michała. Co wiemy o ślubie dziennikarki i jej wybranku?

Dwa dni przed walentynkami Beata Tadla zaskoczyła internautów radosną nowiną. Za pomocą portali społecznościowych ogłosiła, że właśnie została mężatką. Na Facebooku oraz Instagramie pojawiły się romantyczne zdjęcia zakochanych nowożeńców.

Do fotografii ze świeżo upieczonym małżonkiem Beata Tadla dołączyła krótki wpis. Zapewniła internautów o swoim ogromnym szczęściu. Dodała również krótkie słowa podziękowania skierowane do najbliższych jej sercu osób.

- Powiedziałam TAK. Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie obok najwspanialszego mężczyzny. Dziękuję moim najbliższym, że byli z nami - czytamy na profilu Beaty Tadli.

Po 10 latach Wojciech Cejrowski wraca na antenę z programem Po 10 latach Wojciech Cejrowski wraca na antenę z programem "Wojciech Cejrowski - boso przez świat". Fani długo na to czekaliCzytaj dalej

W sieci posypały się liczne gratulacje. Wielu obserwatorów zaciekawiła postać “najwspanialszego mężczyzny”, u którego boku dziennikarka pragnie spędzić życie. Niestety pytania ciekawskich w dużej mierze pozostają bez odpowiedzi - o wybranku Beaty Tadli wiadomo stosunkowo niewiele. Mężczyzna ma na imię Michał i pozostaje w medialnym cieniu. Para zaręczyła się w sierpniu 2020 roku.

Nowożeńcy wyruszyli w malowniczą podróż poślubną do Azji

Po ślubie małżonkowie postanowili spędzić trochę czasu we dwoje. W środę zjawili się w porcie lotniczym, gdzie udzielili krótkiego wywiadu z reporterem serwisu Plejada. Jak się okazuje, przez kolejne 10 dni nowożeńcy będą wypoczywać na Malediwach.

Beata Tadla miała zapewniać również, że jej wyjazd nie oznacza braku aktywności w sieci. Prawdopodobnie obserwatorzy jej instagramowego profilu mogą zatem liczyć na zdjęcia z wyjątkowej podróży poślubnej dziennikarki.

- Dziennikarka wyznała, że razem z ukochanym spędzą na archipelagu 10 dni. Zapowiedziała również, że swoją wyprawę będzie dokumentowała na Instagramie- podaje portal Plejada.

Malediwy to jednocześnie archipelag oraz państwo wyspiarskie położone na Oceanie Indyjskim. Wyspy charakteryzuje słoneczna, ciepła pogoda, co z pewnością wpłynie na komfort wypoczynku Beaty Tadli i jej ukochanego. Cena za 10-dniowy pobyt na Malediwach, w zależności od wyżywienia oraz standardów hotelu, waha się od ok. 6 tys. do 26 tys. złotych za osobę.

BT 1

BT 2

Źródło: instagram.com/beatatadla

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Jastrząb Post, Plejada, Facebook, o2.pl, TravelPlanet

Następny artykuł