Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Beata Tadla

Beata Tadla

Beata Tadla to polska dziennikarka radiowa i telewizyjna oraz prezenterka telewizyjna.

Gwiazdy na premierze "Nienasyceni" zdjęcia
09.02.2024 12:56 Sweterek Prady, a buty… "Niektórzy nawet po domu w takich nie chodzą". Tak Wieniawa ubrała się na premierę. A inne gwiazdy?

Plejada polskich gwiazd pojawiła się na premierze spektaklu “Nienasyceni” w Garnizonie Sztuki. Ciekawych kreacji nie brakowało. Jedna z nich szczególnie przyciągnęła uwagę. Kto zaskoczył fotoreporterów i fanów swoim strojem?

Trzeci mąż Beaty Tadli zarabia fortunę, fot. KAPiF
29.01.2024 10:27 Trzeci mąż Beaty Tadli zajmuje ważne stanowisko w spółce skarbu państwu. Zarabia fortunę

Beata Tadla w 2021 roku po raz trzeci wyszła za mąż. Z Michałem Cebulą związała się zaraz po rozstaniu z Jarosławem Kretem. Nowy ukochany dziennikarki ma świetną posadę, która gwarantuje mu niebagatelne zarobki.

Beata Tadla
16.09.2023 10:37 Beata Tadla przyjęła sakrament namaszczenia. Walczyła o życie. "Nieprzytomna, podłączona do aparatury"

Beata Tadla chętnie angażuje się w różne działania charytatywne i akcje społeczne. Jedna z nich była jej szczególnie bliska ze względu na własne doświadczenia. Dziennikarka opowiedziała wówczas o poważnych problemach ze zdrowiem. Było o krok od najgorszego.

Beata Tadla
16.06.2023 22:18 Beata Tadla popłakała się, gdy zapytaliśmy ją o syna. Po tych słowach emocje wzięły górę

Beata Tadla nie kryła łez podczas rozmowy z naszym portalem. Dziennikarka popłakała się, gdy usłyszała pytanie o swojego syna. Pociecha gwiazdy przebywa obecnie na terenie walczącej Ukrainy.

Beata Tadla
14.06.2023 18:12 Beata Tadla we wstrząsającym wyznaniu. Opowiedziała o swoich autodestrukcyjnych zachowaniach sprzed lat

Beata Tadla jest jedną z najbardziej cenionych polskich dziennikarek. Chociaż jej kariera miała różne przykre zawirowania, udało się jej odnieść sukces. Niestety i prywatne oraz uczuciowe życie jej nie rozpieszczało. Dziś jednak obchodzi 48. urodziny i wreszcie cieszy się spokojem. A jak radziła sobie z problemami w przeszłości?

Beata Tadla
16.05.2023 21:17 Beata Tadla bryluje z mężem na salonach. Mimo wielkiej miłości rzadko pokazują się razem

Beata Tadla nieco ponad rok temu wyszła za mąż, czym zaskoczyła swoich fanów. Wcześniej bowiem tak dobrze ukrywała swoją relację, że większość dowiedziała się o tym ważnym wydarzeniu w jej życiu, dopiero gdy zmieniła swój status związku na Facebooku. Para rzadko pokazuje się razem na salonach, ale ostatnio zrobili wyjątek. 

Beata Tadla
27.02.2023 20:54 Sekret Beaty Tadli na szczupłą sylwetkę. Gwiazda schudła aż 18 kg

Beata Tadla to dziennikarka radiowa i telewizyjna, która od lat zachwyca idealną figurą. Kiedyś jednak zmagała się ze zbędnymi kilogramami. Wiemy, co wyeliminowała ze swojej diety, żeby zrzucić aż 18 kilogramów.Obecnie sylwetka prezenterki robi ogromne wrażenie. Mało kto pamięta, że kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Okazuje się, że musiało włożyć wiele pracy w to, by być w takiej formie, jak dzisiaj.

Beata Tadla EA
28.03.2022 20:35 Beata Tadla rezygnuje z pracy w radiu. "Powody rodzinne"

Beata Tadla zrezygnowała z pracy w Radiu Zet. Dziennikarka wyjaśniła, że zrobiła to na własną prośbę, z powodów rodzinnych, to jednak kolejne zawirowania zawodowe w jej karierze. Czy powodem może być strach o syna?

Beata Tadla
28.03.2022 13:41 Syn Beaty Tadli wyjechał do Lwowa. Opowiedział, z czym przyszło mu się zmierzyć

Syn Beaty Tadli aktywnie pomaga ukraińskim mieszkańcom. Podczas pobytu za wschodnią granicą Polski, chłopak musiał zmierzyć się z bombardowaniem. Dziennikarka jest dumna i wspiera postawę syna.Nasi wschodni sąsiedzi od ponad miesiąca sprzeciwiają się rosyjskiej napaści, która spadła na nich niespodziewanie. Wielu Polaków z dobrej woli postanowiło wspomóc potrzebujące rodziny datkami oraz zbiórkami codziennych artykułów. Syn Beaty Tadli, Jan Kietliński, angażuje się w akcje humanitarne, zawożąc potrzebne produkty za wschodnią granicę naszego kraju. Podczas ostatniego pobytu we Lwowie był świadkiem bombardowania oraz aktualnego życia obywateli.

Beata Tadla
20.01.2022 01:00 Beata Tadla od kilku dni przebywa w szpitalu. Nagle przekazano informacje w jej sprawie

Beata Tadla od kilku dni przebywa w szpitalu. W sieci zaroiło się od plotek na temat potencjalnych przyczyn złego stanu zdrowia dziennikarki. Prezenterka zamierza już wkrótce rozwiać wszelkie wątpliwości. Na razie głos w sprawie zabrał jej syn. Padły ostre słowa. 46-letnia Beata Tadla to polska dziennikarka radiowa i telewizyjna, a także mistrzyni mowy polskiej. Ma na koncie takie pozycje literackie, jak "Pokolenie '89, czyli dzieci PRL-u w wolnej Polsce" oraz "Czego oczy nie widzą: opowieści z życia (poza)telewizyjnego". Zasłynęła również, jako zwyciężczyni 8 edycji "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" będąc w parze z Janem Klimentem. Dziennikarka otwarcie przyznaje też, że jest zwolenniczką szczepień. Jakiś czas temu na Instagramie Beaty Tadli rozpętała się burza komentarzy po tym, jak pochwaliła się przyjęciem trzeciej dawki.

z ostatniej chwili
19.01.2022 01:00 Syn Beaty Tadli zabrał głos ws. jej wizyty w szpitalu

Prezenterka telewizyjna, Beata Tadla znalazła się w szpitalu z powodu rzekomej zapaści. Syn dziennikarki, Jan Kietliński, wyjaśnia, że przyczyną pogorszenia stanu zdrowia jego mamy było przemęczenie organizmu.Beata Tadla jest cenioną dziennikarką telewizyjną oraz radiową. Podczas nagrań odbywających się w ostatnim czasie prezenterka zasłabła. Dzięki szybkiej reakcji ekipy, która zadzwoniła po karetkę, kobieta trafiła do szpitala, gdzie została jej udzielona specjalistyczna pomoc. Serwis internetowy Pudelek skontaktował się z synem Beaty Tadli, Janem Kietlińskim, który wyjaśnił obecną sytuację kobiety.

Beata Tadla
19.01.2022 01:00 Beata Tadla trafiła do szpitala. Jaki jest powód?

Dziennikarka, Beata Tadla, trafiła do szpitala z powodu podejrzewanej zapaści, która miała miejsce podczas nagrań programu. Życiu kobiety nic nie zagraża, jednak znajomi proszą o wsparcie dla prezenterki.Beata Tadla jest cenioną dziennikarką telewizyjną oraz radiową. Jako prezenterka zachwyca widzów swoją czystą, polską mową. W czasie studiów współpracowała z takimi znanymi mediami jak: Eska, Super FM, Plus, a także debiutowała na antenie TV Puls. Polska prezenterka, Beata Tadla, została uhonorowana licznymi nagrodami za swoje zdolności dziennikarskie m.in.: otrzymała tytuł Mistrza Mowy Polskiej, a w 2013 została uznana za najlepiej ubraną kobietę mediów. Beata Tadla rozwija się również pisarsko. Do tej pory wydała cztery popularne pozycje: Pokolenie '89, czyli dzieci PRL-u w wolnej Polsce, Kto pyta, nie błądzi. Rozmowy wielkich i niewielkich, Niedziela bez Teleranka: 13 grudnia, Czego oczy nie widzą: opowieści z życia (poza)telewizyjnego.

Beata Tadla
13.10.2021 02:00 Beata Tadla od lat walczy z uporczywą dolegliwością. Przez nią nie może nosić szpilek

Beata Tadla to prezenterka, która zawsze zachwyca nas swoją elegancją i szykownymi kreacjami. Niedawno gwiazda wyjawiła, że od lat cierpi z powodu dolegliwości, utrudniających jej codzienne funkcjonowanie. Teraz dziennikarka postanowiła w końcu zadbać o swoje zdrowie.Beata Tadla postanowiła poddać się specjalnym zabiegom, mającym umożliwić jej życie bez bólu i dyskomfortu.

Tadla
01.10.2021 02:00 Beata Tadla padła ofiarą oszustów

Choć osoby znane i popularne mogą cieszyć się z wielu przywilejów, muszą się liczyć też z licznymi zagrożeniami, głównie dla ich wizerunku oraz portfela. Wie o tym już Beata Tadla, która została podle potraktowana przez oszustów.Popularna prezenterka została ofiarą kradzieży wizerunku. Pokuszono się bowiem o stworzenie reklamy z nią bez jej zgody!

Beata Tadla
06.09.2021 02:00 Beata Tadla otrzymuje oburzające wiadomości. „Czy każda Beata kojarzy się teraz z jednym”?

Beata Tadla jest jedną z najsławniejszych polskich dziennikarek. Od lat obecna jest w polskim show-biznesie i cieszy się ogromną sympatią i uznaniem opinii publicznej. Okazuje się, że w ostatnich dniach gwiazda dostaje obraźliwe wiadomości. Ludzie najwidoczniej mylą ją z Beatą P. (znaną też jako Beata K.), która 1 września została zatrzymana przez policję po tym, jak prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Beata Tadla to bez wątpienia jedna z największych osobowości telewizyjnych. Ostatnio jej kariera związana jest głównie z portalem Onet, ale dziennikarka znana jest też z prowadzenia różnych warsztatów i szkoleń branżowych. Przez co musi przechodzić od kilku dni?

B Tadla IG
30.06.2021 02:00 Beata Tadla 13 lat temu przeszła udar. Dziś wróciła pamięcią do jednego z trudniejszych dni w życiu

Bardzo często gwiazdy wykorzystują swoje zasięgi, by propagować ważne informacje. Tak jest w przypadku Beaty Tadli. Dziennikarka, korzystając z tego, że obserwuje ją duże grono, decyduje się zabierać głos w istotnych sprawach. Tym razem podzieliła się dramatyczną historią z przeszłości.Beata Tadla to znana dziennikarkaCzęsto publikuje wpisy na social mediachOstatnio wyznała, że przeżyła udarDuże zamieszanie wśród fanów dziennikarki wywołał jej ostatni post. Beata wierzy, że dzielenie się takimi historiami realnie wpływa na jej obserwatorów.

Beata Tadla
18.02.2021 01:00 O ślubie Beaty Tadli mówią wszyscy. Kim jest wybranek dziennikarki?

Beata Tadla wyszła za mążJej wybrankiem został trzymający się na medialnym uboczu MichałPara spędzi podróż poślubną na MalediwachWiadomość o ślubie Beaty Tadli dotarła do mediów tuż po walentynkach. W lutym 2021 roku dziennikarka powiedziała “tak” brunetowi o imieniu Michał, który z miejsca wzbudził duże zainteresowanie internautów. Szczęśliwa Beata Tadla podzieliła się zdjęciami z ceremonii na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. W komentarzach posypały się gratulacje.

Beata Tadla
17.02.2021 01:00 Beata Tadla rusza w podróż poślubną. Wybrała bajeczne Malediwy, można pozazdrościć

Beata Tadla wyszła za mążKim jest ukochany dziennikarki?Para zdecydowała się wyruszyć w podróż poślubną do AzjiWiadomość o ślubie Beaty Tadli obiegła Internet w lutym 2021 roku. Dziennikarka rozpoczęła wspólne życie z tajemniczym Michałem. Choć do mediów dociera stosunkowo niewiele informacji dotyczących wybranka Beaty Tadli, wiadomo już, gdzie para zamierza odpocząć po intensywnych wrażeniach z ceremonii zaślubin. Emocji bowiem nie brakowało; jak przyznała dziennikarka, ślub okazał się w jej przypadku istną kumulacją szczęścia.

Beata Tadla wzięła ślub
16.02.2021 01:00 Beata Tadla wyszła za mąż. Pokazała zdjęcia ze ślubu, wygląda cudownie

Beata Tadla ostatnio stroniła od mówienia o swoim życiu prywatnym w mediach. Dziennikarka tak dobrze się kryła, że dopiero zmiana statusu związku na Facebooku pozwoliła fanom na wywnioskowanie, że jest szczęśliwie zakochana. Teraz z kolei postanowiła pokazać zdjęcia ze ślubu, o którym wiedzieli tylko najbliżsi.