Beata Tadla Żródło: eastnews & TRICOLORS

O ślubie Beaty Tadli mówią wszyscy. Kim jest wybranek dziennikarki?

18 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Beata Tadla niedawno zaskoczyła internautów nieoczekiwaną wiadomością - dziennikarka oznajmiła, że została mężatką. Tajemnicza postać świeżo upieczonego męża wzbudziła niemałe zainteresowanie mediów. Wiemy, czym wybranek Beaty Tadli, Michał, zajmuje się zawodowo. Na co dzień ma do czynienia z pieniędzmi i planowaniem.

  • Beata Tadla wyszła za mąż
  • Jej wybrankiem został trzymający się na medialnym uboczu Michał
  • Para spędzi podróż poślubną na Malediwach

Wiadomość o ślubie Beaty Tadli dotarła do mediów tuż po walentynkach. W lutym 2021 roku dziennikarka powiedziała “tak” brunetowi o imieniu Michał, który z miejsca wzbudził duże zainteresowanie internautów. Szczęśliwa Beata Tadla podzieliła się zdjęciami z ceremonii na swoim oficjalnym profilu na Instagramie. W komentarzach posypały się gratulacje.

Beata Tadla wyszła za mąż. Kim jest jej tajemniczy wybranek?

W życiu Beaty Tadli nie brakowało ostatnio wzruszeń. 16 lutego dziennikarka ogłosiła, że właśnie została żoną Michała. Zdjęcia ze ślubu trafiły do sieci, wzbudzając ogólny zachwyt internautów. Beata Tadla w krótkim wpisie zapewniała wówczas o swoim ogromnym szczęściu, określając wybranka “najwspanialszym mężczyzną”. Warto zaznaczyć, że para ogłosiła swe zaręczyny w sierpniu ubiegłego roku.

Ponieważ “najwspanialszy mężczyzna” trzyma się na medialnym uboczu, wiadomo o nim bardzo niewiele. Tajemnica naturalną koleją rzeczy wzbudziła dodatkowe zainteresowanie internautów. Fani dziennikarki ruszyli na poszukiwania. Udało im się ustalić, że mężczyzna ma na imię Michał.

Ostatnio do mediów spłynęły także informacje dotyczące tego, czym na co dzień trudni się mąż Beaty Tadli. Okazuje się, że tajemniczy Michał spełnia się jako biznesmen. Niestety, na tym trop się urywa - ciekawość wielu internautów tym samym pozostaje niezaspokojona.

Napięte relacje Rogalskiej i Kammela? Już się nie obserwują na Instagramie, uwagę zwraca jeszcze jeden szczegółNapięte relacje Rogalskiej i Kammela? Już się nie obserwują na Instagramie, uwagę zwraca jeszcze jeden szczegółCzytaj dalej

Ukochany Beaty Tadli, w przeciwieństwie do swej wybranki, trzyma się z dala od żądnych informacji mediów. Nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie porządek ten miał się jakkolwiek zmienić. Małżonka Michała jest bardziej skłonna zapewnić spragnionym wiedzy nieco pożywki - dziś postanowiła pokazać obserwatorom na Instagramie, dokąd udała się w podróż poślubną.

Podróż poślubna Beaty Tadli i Michała

Ślub to nie jedyne emocjonujące wydarzenie ostatnich dni w życiu Beaty Tadli. Tuż po ceremonii ona i jej małżonek spakowali walizki i wybrali się w romantyczną podróż poślubną. Nie minęły dwa dni, a dziennikarka i jej partner szczęśliwie dotarli na miejsce.

Radosna Beata Tadla postanowiła uczcić rozpoczęcie podróży poślubnej, dzieląc się pierwszymi wspomnieniami z wycieczki w sieci. Na jej instagramowym profilu pojawiły się zdjęcia z rajskiego miejsca, w jakim nowożeńcy zamierzają odpocząć nieco od rzeczywistości.

Beata Tadla i jej małżonek obrali za cel słoneczne Malediwy. W krótkiej rozmowie z portalem Plejada wyjawiła, że pozostaną tam przez kolejnych 10 dni. Zapowiedziała, że wyjazd nie będzie dla niej wymówką do odpoczęcia od social mediów, a na jej profilu pojawią się relacje z podróży poślubnej.

Dziennikarka dotrzymała słowa. Dziś internauci mogli podziwiać malownicze krajobrazy ukazujące lazur tamtejszej wody i bujną, zieloną roślinność. Malediwy to dość popularny wśród gwiazd polskiego show-biznesu wakacyjny kierunek. Właśnie tam słońca zażywać mieli również Blanka Lipińska, Ewa Chodakowska czy Adam Małysz.

BT 1

Źródło: instagram.com/beatatadla

BT 2

BT 3

Źródło: instagram.com/beatatadla; screen WP

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Plejada, Telemagazyn, WP, Plotek

Następny artykuł