Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Tylko u nas > Bolesne słowa. Sylwia Graff gorzko podsumowała Caroline Derpienski. Mówi, kim tak naprawdę jest w Miami
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.07.2023 17:45

Bolesne słowa. Sylwia Graff gorzko podsumowała Caroline Derpienski. Mówi, kim tak naprawdę jest w Miami

Sylwia Graff
Sylwia Graff dla Świata Gwiazd o Caroline Derpienski, fot. Świat Gwiazd

Program „Żony Miami” okazał się gigantycznym hitem. Program o Polkach, które opływają w luksusy w amerykańskiej mekce bogaczy, wywołuje wiele emocji. Wielka gwiazda formatu, Sylwia Graff, odwiedziła studio Świata Gwiazd. Udzieliła nam szczerego wywiadu, w którym ujawniła wiele nieznanych szczegółów. Okazuje się, że miała też konkretne zdanie w sprawie kontrowersyjnej Caroline Derpienski.

Tylko u nas: „żona Miami” Sylwia Graff szczerze o Caroline Derpienski

Graff na co dzień mieszka z synem w Miami, ale podczas pobytu w Polsce znalazła czas, by porozmawiać z nami o swoim życiu w Stanach. W trakcie rozmowy przyznała, że Polki mieszkające w tym regionie znają się wzajemnie i szukają kontaktu. Mimo to nie poznała nigdy Caroline Derpienski, która pojawiła się niespodziewanie i w ostatnim czasie szturmem podbija media społecznościowe.

Ja jej nigdy nie poznałam. To jest bardzo młoda dziewczyna i po prostu myślę, że się może pogubiła. I coś jest nie tak. Nie chcę jej jeszcze dokładać, bo już i tak przeciwko sobie obróciła wszystkich, i już tyle sobie krzywdy zrobiła, że już nie chcę kopać leżących, że tak się wyrażę. Ale niefajnie wszystko wyglądało, a jej wypowiedzi były bardzo nietaktowne – mówi nam szczerze Graff.

Rozmówczyni Świata Gwiazd przyznaje, że nie wie, dlaczego Derpienski stara się zrobić furorę mówieniem o tym, że jest młoda i ma pieniądze. „No i co z tego? To nie ma żadnego znaczenia. Jej retoryka tu się nie broni kompletnie. Musi się po prostu dziewczyna wyciszyć i zastanowić, co chce robić w życiu. Tak troszeczkę potraktowała nas Polaków, jakbyśmy byli zaściankowi albo głupsi, albo nie widzieli niczego i nie mieli niczego” wyjaśnia nam Graff. 

Michał Wiśniewski przegrał w sądzie? Była gwiazda Ich Troje pokazała dokumenty, jest odpowiedź

„Żona Miami” Sylwia Graff otwarcie o Caroline Derpienski i mocnym konflikcie

Sylwia w rozmowie ze Światem Gwiazd wspomina też o konflikcie, jaki zaistniał między Derpienski a Anetą Glam, kolejną bohaterką „Żon Miami”. Ta wprost nazwała Caroline oszustką. Graff żartuje, że chciałaby być nawet mediatorem w tym konflikcie, lub też można byłoby go przenieść na ring.

Ale wiesz, może Aneta to jest taka osobowość, która będzie wyznaczała sprawiedliwość, taką medialną. Bo też jej dopiekła i miała rację z wieloma rzeczami na temat Karoliny. Miała rację, zwróciła uwagę, punkt po punkcie. W tym przypadku zgodzę się z Anetą – mówi dyplomatycznie Graff w rozmowie z nami.

Tylko u nas: Sylwia Graff o Caroline Derpienski: „mocno przekoloryzowała”

Na koniec zadaliśmy naszej rozmówczyni kluczowe pytanie na temat kariery Caroline Derpienski, która twierdzi, że w Miami jest gwiazdą. Zapytaliśmy Sylwię, czy jej zdaniem to prawda. 

Nie, wydaje mi się, że nie. Przynajmniej ja jej jako gwiazdy nie postrzegałam, nie znam ludzi, którzy ją tutaj znają jako gwiazdę w Miami. Nie, nie jest. Myślę, że troszeczkę poniosła ją wyobraźnia. Ja bym bardzo chciała kiedyś porozmawiać z Karoliną i zapytać ją o to, dlaczego mówi takie, a nie inne rzeczy – wyznaje nam Graff.

„Myślę, że trzeba byłoby jej jakiegoś przyjaciela, dobrego doradcę znaleźć, żeby ktoś ją poprowadził. Bo wiem, że ma złe relacje z rodzicami i to widać, że po prostu nie ma kogoś, kto by jej tam pomógł. Dziewczyna się po prostu pogubiła, jest młoda, może z tego wyrośnie. Troszeczkę, troszeczkę tam podkoloryzowała myślę… mocno” mówi na koniec Sylwia.

Cały wywiad możecie obejrzeć tutaj:

Sylwia Graff
Sylwia Graff, fot. Świat Gwiazd
Sylwia Graff
Sylwia Graff, fot. Świat Gwiazd
Sylwia Graff
Sylwia Graff, fot. Świat Gwiazd