Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Bryska zdjęła perukę i pokazała swoje PRAWDZIWE włosy. Kto by pomyślał, że są tak króciutkie! To zupełnie inna osoba
Redakcja Gwiazd
Redakcja Gwiazd 14.06.2023 11:08

Bryska zdjęła perukę i pokazała swoje PRAWDZIWE włosy. Kto by pomyślał, że są tak króciutkie! To zupełnie inna osoba

Bryska
KAPIF

Jak Bryska wygląda bez peruki? Gwiazda pokazała swoje naturalne włosy. Dla fanów to prawdziwa gratka i spore zaskoczenie. Wielu z nich ledwo ją poznała.

Kim jest Bryska?

Bryska, a właściwie Gabriela Nowak-Skyrpa, urodziła się 22 lata temu w Warszawie. Ukończyła prestiżową londyńską szkołę muzyczną The Institute of Contemporary Music Performance. Jest kompozytorką i autorką tekstów swoich piosenek, które pokochały miliony Polaków. Najlepszym tego dowodem są wyniki odtworzeń na platformach z muzyką cyfrową. 

Przełomowym dla kariery Bryski był hit “Odbicie", który do dziś na YouTube odtworzono 25 milionów razy. Równie dobrze radzą sobie inne piosenki młodej wokalistki – “Mam kogoś lepszego” osiągnął już wynik 30 milionów odsłuchań. 

Bryska jest także współautorką przebojów Dody – “Melodia ta” i “Wodospady”, które są jednymi z największych w dorobku artystki. Obie piosenki promują płytę “Aquaria”.

Tak krótkich włosów jeszcze nie miała! Kasia Skrzynecka w nowej fryzurze wygląda jak prawdziwa dama

Bryska schudła 50 kilogramów. Jak wyglądała wcześniej?

Od początku kariery Bryska pozostaje wierna bardzo wyrazistemu, kolorowemu wizerunkowi. Jej znakiem rozpoznawczym są długie, różowe włosy i mocny, szalony makijaż. Zanim jednak 22-latka została gwiazdą, przeszła sporą metamorfozę – w ciągu roku schudła aż 50 kilo.

“Od małego nie jadłam zbyt dużo. Jak byłam mała, byłam bardzo chudym dzieckiem. Zachorowałam jednak na niedoczynność tarczycy i zaczęłam przybierać na wadze. To się tak pogłębiało i pogłębiało" – powiedziała w rozmowie z Tomaszem Kammelem i Marzeną Rogalską w “Pytaniu na śniadanie”.

Bryska schudła 50 kilo
Bryska schudła 50 kilo

Gabriela cierpiała na otyłość w bardzo młodym wieku oraz walczyła przy tym z poważnym schorzeniem – niedoczynnością tarczycy. Nie tylko choroba wpłynęła na wygląd wokalistki. Unieruchomiło ją złamanie nogi, przez co nie miała możliwości być aktywna fizycznie. Wcześniej była cheerleaderką i uprawiała taniec nowoczesny. 

Bryska bez peruki. Jak wygląda?

Sporym zaskoczeniem i zarazem prawdziwą gratką dla fanów są zdjęcia Bryski bez peruki. 

Bryska w peruce, fot. KAPIF
Bryska w peruce, fot. KAPIF

Piosenkarka zamieściła niedawno na Instagramie kilka fotografii, na których prezentuje swoje naturalne włosy. Są one znacznie krótsze od tych, które nosi na scenie.

“Gdy peruka w praniu” – napisała.

Bryska bez peruki wzbudziła wielkie poruszenie wśród swoich obserwatorów. W sekcji komentarzy na Instagramie możemy przeczytać m.in. takie opinie:

– “Pięknie, nie potrzebujesz tej peruki”.

– “Dużo lepiej niż w różu, może pora na zmianę”.

– “Pięknie wyglądasz w takich włosach”.

Chociaż opinie fanów były podzielone, to w większości dominowały te pozytywne. Większość uważa, że Bryska bez peruki wygląda jeszcze lepiej niż w niej. Z drugiej strony, jak to mówią, ładnemu we wszystkim ładnie.

Bryska bez peruki, fot. Instagram
Bryska bez peruki, fot. Instagram
Bryska bez peruki, fot. Instagram
Bryska bez peruki, fot. Instagram
Bryska bez peruki, fot. Instagram
Bryska bez peruki, fot. Instagram
Tagi: Bryska włosy