Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Były mąż Joanny Krupy to ojciec na medal. Asha ma cudowne dzieciństwo
Weronika Chmielewska
Weronika Chmielewska 12.09.2023 17:11

Były mąż Joanny Krupy to ojciec na medal. Asha ma cudowne dzieciństwo

Joanna Krupa, Douglas Nunes
Były mąż Joanny Krupy pokazał jak spędza czas z córką, fot. KAPiF/instagram.com/joannakrupa/

Joanna Krupa i Douglas Nunes wraz z początkiem roku postanowili rozpocząć żyć osobno. Choć przebywają w separacji, są nierozerwanie połączeni małą Ashą-Leigh. W mediach społecznościowych rodzice dziewczynki pokazują, jak spędzają z nią wspólnie czas.

Joanna Krupa i Douglas Nunes zakończyli związek

Jeszcze kilka miesięcy temu modelka pełna entuzjazmu opowiadała o swoim małżeństwie z przedsiębiorcą. W mediach społecznościowych pojawiały się ich wspólnie zdjęcia, a także wspominki ze ślubu. Wszystko zmieniło się, gdy w marcu Joanna Krupa zatytułowała go w wywiadzie "ojcem swojego dziecka".

Niedługo później wyszło na jaw, że para od dłuższego czasu znajduje się w separacji małżeńskiej. Mimo skomplikowanej sytuacji starają się przejść przez nią w przyjacielskich warunkach. Wszystko ze względu na dziecko.

Ewelina Bator zakochana. Dziewczyna Żory Korolyova znalazła nową miłość. Pokazała się z partnerem u boku

Joanna Krupa i Douglas Nunes naprzemiennie wychowują córkę

W listopadzie 2019 roku na świat przyszła Asha-Leigh. W mediach społecznościowych często pojawiały się rodzinne zdjęcia trojga, a Joanna Krupa z dumą prezentowała, jak jej córka radzi sobie z językiem polskim.

W czasie separacji Douglas Nunes i modelka naprzemiennie zajmują się dziewczynką. Dla niej potrafią nawet spędzić wspólnie popołudnie, mimo dawnych spięć. Ojciec 3-latki pokazał, jak córka odpoczywa podczas wizyty u taty.

Douglas Nunes pokazał urocze zdjęcie 3-latki

W czasie gdy Joanna Krupa podróżowała pomiędzy Stanami Zjednoczonymi a Polską ze względu na nagrania do nowego sezonu programu "Top Model", jej córka miała okazję częściej spędzać czas z ojcem.

Douglas Nunes w mediach społecznościowych podzielił się zdjęciem dziewczynki w niedzielny poranek. Malutka Asha-Leigh odpoczywała na dywanie obok ukochanego czworonoga. Widać, że dziewczynka nie ma powodów do stresu mimo rozwodu rodziców. Oboje robią wszystko by zapewnić jej pełne i radosne dzieciństwo.

Douglas Nunes.jpg
Douglas Nunes pokazał zdjęcie córki, fot. instagram.com/nunes451/