Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Caroline Derpienski olśniła w Cannes. Światowe gwiazdy mogą się od niej uczyć stylu
Tomasz Kowalewski
Tomasz Kowalewski 19.05.2024 17:34

Caroline Derpienski olśniła w Cannes. Światowe gwiazdy mogą się od niej uczyć stylu

Caroline Derpienski
fot. East News

Od kilku dni oczy całego świata zwrócone są na Cannes, gdzie trwa jeden z najsłynniejszych i najbardziej prestiżowych festiwali filmowych. Na wydarzeniu nie brakuje polskich akcentów. Wśród gwiazd, które zachwyciły na czerwonym dywanie, znalazła się Caroline Derpienski.

Caroline Derpienski wciąż na językach

Caroline Derpienski już od ponad roku nawet na chwilę nie znika z nagłówków tabloidów, kolorowych pism i serwisów internetowych o życiu znanych i lubianych. Jak sama przyznała, na warszawskich salonach pojawiła się, aby trochę namieszać w polskim show-biznesie. Powiedzieć, że się jej to udało, to jak nie powiedzieć nic.

W ciągu zaledwie kilkunastu miesięcy rezydująca na co dzień w słonecznym Miami modelka i bizneswoman udzieliła tak wielu głośnych wywiadów i była bohaterką tylu medialnych afer, że z powodzeniem mogłaby nimi obdzielić co najmniej połowę gwiazd rodzimej branży rozrywkowej. Co więcej, charyzmatyczna celebrytka ani myśli zwalniać tempa.

Cannes 2024. Kreacje gwiazd na czerwonym dywanie Ślubne zdjęcie Roksany Węgiel? Internet zapłonął po tym, co pokazała

Polskie gwiazdy na 77. Festiwalu Filmowym w Cannes

14 maja wystartował 77. Festiwal Filmowy w Cannes. Z tej okazji na południe Francji ściągnęły najgorętsze nazwiska świata kina, telewizji i szeroko pojętego show-biznesu. Na czerwonym dywanie podziwiać mogliśmy już m.in. Emma Stone w szytej na zamówienie kreacji Louis Vuitton, Umę Thurman w sukni od Burberry, czy Demi Moore i Hunter Schafer w strojach od Armani Privé

Nie zabrakło także polskiej reprezentacji. Swoją obecność w Cannes wyraźnie zaznaczyły chociażby Anja Rubik, Julia Wieniawa oraz Natalia Janoszek.
 

Caroline Derpienski również nie odpuściła okazji do ponownego brylowania w towarzystwie największych gwiazd. Swój pobyt w Cannes zaczęła z przytupem, bo od spędzenia poranka z amerykańskim aktorem i reżyserem Jonem Voightem, prywatnie ojcem Angeliny Jolie. Później było już tylko bardziej spektakularnie. Szczegóły poniżej.

Caroline Derpienski błyszczy w Cannes

Jednym z największych wydarzeń w Cannes w sobotę był uroczysty pokaz wyczekiwanego filmu “Emilia Perez” z Seleną Gomez i Zoe Saldaną. Caroline Derpienski nie mogła więc wybrać lepszej okazji, by zwrócić na siebie uwagę wszystkich obecnych na wydarzeniu.

Ambitna 22-latka zjawiła się na evencie w spektakularnej stylizacji, w której pierwsze skrzypce imponująca suknia w łosiowym kolorze. Profesjonalny makijaż i starannie upięte włosy wydobyły wszystkie zalety jej urody.

Tak się właśnie podbija Cannes? Zobaczcie zdjęcia Caroline Derpienski z czerwonego dywanu już teraz poniżej.

 

EN_01620617_0007.jpg
Caroline Derpienski w Cannes, fot. East News
EN_01620617_0024.jpg
Caroline Derpienski w Cannes, fot. East News
EN_01620617_0003.jpg
Caroline Derpienski w Cannes, fot. East News