Cezary Żak udostępnił zdjęcie córki ze szpitala Żródło: TRICOLORS/East News, Instagram.com/cezaryzak.official

Cezary Żak udostępnił zdjęcie córki w szpitalu. „Nieustannie się o nią martwię”

18 Kwiecień 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Cezary Żak opublikował zdjęcie swojej córki ubranej w kombinezon ochronny. 25-letnia Zuzanna pracuje w szpitalu, gdzie na co dzień pomaga pacjentom walczącym z COVID-19. Słynni rodzice są z niej bardzo dumni. Nie zmienia to jednak faktu, że bardzo się o nią martwią.

  • Katarzyna i Cezary Żakowie są rodzicami dwóch córek – Aleksandry i Zuzanny
  • Młodsza z sióstr ukończyła studia medyczne. Obecnie stoi na pierwszej linii frontu walki z COVID-19
  • Dumny ojciec pochwalił się odpowiedzialnym zawodem córki w social mediach
  • „Nieustannie się o nią martwię” – wyznała Katarzyna Żak w jednym z wywiadów

Katarzyna i Cezary Żakowie od lat cieszą się opinią jednej z najbardziej rozpoznawalnych par polskiego show-biznesu. Artyści nie tylko doskonale rozumieją się na planach filmowych, ale przede wszystkim tworzą zgodne i szczęśliwe małżeństwo. Sakramentalne „tak” powiedzieli sobie w 1985 roku.

Córki Katarzyny i Cezarego Żaków

Katarzyna i Cezary Żakowie od wielu lat występują w najpopularniejszych filmach, serialach i spektaklach telewizyjnych. Należą do grupy małżeństw, które nie widzą nic przeciwko temu, by wystąpić wspólnie na ekranie. Przypomnijmy, że oboje pojawili się w „Miodowych latach”, a jeszcze niedawno bawili widzów „Rancza”.

Popularne małżeństwo doczekało się dwóch córek. Żadna z dorosłych dziś kobiet nie poszła jednak w ślady rodziców. Urodzona w 1988 roku Aleksandra zajmuje się produkcją filmów dla dzieci. Jej młodsza siostra Zuzanna wiąże natomiast swoją przyszłość z medycyną.

Dumny Cezary Żak pokazał zdjęcie córki

Zuzanna Żak urodziła się w 1995 roku. 25-latka ukończyła studia na uniwersytecie medycznym, gdzie obecnie odbywa staż podyplomowy. W przyszłości chce specjalizować się w internie i pediatrii.

Katarzyna Skrzynecka opowiedziała, jak pandemia wpłynęła na jej sytuację życiowąKatarzyna Skrzynecka opowiedziała, jak pandemia wpłynęła na jej sytuację życiowąCzytaj dalej

Podczas pandemii koronawirusa Zuzanna Żak aktywnie udziela się w szpitalu covidowym. Córka aktorów zgłosiła chęć pomocy i od tego czasu ubiera kombinezon ochronny, w którym czuwa nad swoimi podopiecznymi. Wiadomo, że zajmuje się pacjentami z ciężkim przebiegiem choroby.

Postawa 25-latki napawa dumą jej sławnych rodziców. Kilka tygodni temu media obiegło zdjęcie Zuzanny ze szpitala. Dumny Cezary Żak zamieścił je na Instagramie.

- Moja córka. Moja bohaterka. Moja lekarka – napisał pod fotografią.

Dumie towarzyszy strach

O medycznym zawodzie Zuzanny wielokrotnie wspominała już jej mama. W jednym z wywiadów Katarzyna Żak przyznała, że choć jest ogromnie dumna ze swojej córki, za każdym razem niepokoi się o jej bezpieczeństwo.

- Jestem z niej szalenie dumna, ale nieustannie się o nią martwię – powiedziała.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł