Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Chora na raka gwiazda przygotowuje się na śmierć. Zaczęła już pozbywać się swojego dobytku
Paweł Sekmistrz
Paweł Sekmistrz 02.04.2024 10:20

Chora na raka gwiazda przygotowuje się na śmierć. Zaczęła już pozbywać się swojego dobytku

Shannen Doherty, fot. instagram.com/theshando
Chora na raka gwiazda przygotowuje się na swoje odejście, fot. instagram.com/theshando

Shannen Doherty zyskała międzynarodową sławę dzięki występom w kultowym serialu “Beverly Hills 90210”. Dziewięć lat temu zdiagnozowano u niej nowotwór. Gwiazda opowiedziała niedawno, że obecnie przygotowuje się już do śmierci.

Shannen Doherty walczy z rakiem

Shannen Doherty rozkochała w sobie widzów na całym świecie, dzięki roli Brendy stworzonej w latach 90. w legendarnym już dziś serialu młodzieżowym “Beverly Hills 90210”.

Ikoniczna rola rezolutnej brunetki przyniosła jej rozpoznawalność i sławę, która zaowocowała wkrótce angażem do kolejnych hitów, m.in. “Śmiertelnego zauroczenia”, czy “Szczurów z supermarketu”.

Niestety, w 2015 r. gwiazda przekazała swoim fanom druzgocące wieści. Zdradziła, że zdiagnozowano u niej nowotwór piersi. Aktorka bezzwłocznie poddała się leczeniu, na bieżąco informując swoich wielbicieli o jego przebiegu.

Shannen Doherty ma czwarte stadium raka. Aktorka zwróciła się do księżnej Kate. Jest wściekła Śmiertelnie chora Shannen Doherty już zaplanowała swój pogrzeb. Wytyczne gwiazdy mogą zadziwić

Batalia gwiazdy "Beverly Hills 90210"

W dwa lata po diagnozie doszło do remisji nowotworu. W momencie, gdy wydawało się, że wszystko zmierza ku dobremu, rak nieoczekiwanie powrócił w 2019 r., osiągając czwarte stadium.

W ubiegłym roku Shannen Doherty przekazała kolejne przykre wieści. U gwiazdy stwierdzono przerzuty do mózgu, a wkrótce później również do kości. Aktorka nie zamierzała się jednak poddawać, wykorzystując swoje media społecznościowe do wspierania osób zmagających się z podobnymi problemami.

Jeszcze niedawno gwiazda planowała zbudowanie stadniny dla chorych lub porzuconych przez swoich właścicieli koni, na terenie swojej posiadłości w Tennessee. Po czasie zrezygnowała jednak z zamiarów, a dziś nie ukrywa już, że przygotowuje się do śmierci.

Shannen Doherty przygotowuje się do śmierci

Stadnina dla opuszczonych koni była marzeniem Shannen Doherty. W pewnym momencie doszła jednak do wniosku, że wygeneruje ona koszty, którym nie będzie w stanie sprostać. W jednym z wywiadów wyjawiła, że choć pomysł został porzucony, wciąż chce angażować się w akcje charytatywne, których celem jest pomoc zwierzętom.

Podczas rozmowy w podcaście „Let’s Be Clear” aktorka wyjawiła, że zaczęła już porządkować swój dobytek. Gwiazda sprzedaje antyki i inne przedmioty, które kolekcjonowała w ciągu swojego życia. Wszystko z troski o swoją mamę.

Wiem, że będzie jej ciężko, jeśli umrę przed nią. W związku z tym, że będzie to dla niej bardzo trudne, chcę ułatwić jej niektóre kwestie z tym związane. Nie chcę, by miała na głowie załatwianie moich spraw - stwierdziła aktorka.

Shannen Doherty
Shannen Doherty choruje na raka, fot. instagram.com/theshando
Shannen Doherty
Shannen Doherty, fot. instagram.com/theshando

Źródło: pagesix.com