Swiatgwiazd.pl
Cleo

TRICOLORS/East News

Cleo poinformowała o śmierci bliskiej osoby. "Wczoraj zmarła moja kochana Pani Małgosia"

23 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Cleo przekazała dziś niezwykle przykrą wiadomość. Piosenkarka zawiadomiła o śmierci bliskiej osoby z jej otoczenia. Jak informowała celebrytka, w kwietniu odeszła pani Małgorzata - to właśnie dzięki ciężkiej pracy pani Małgosi fani mogli podziwiać fantazy

  • Cleo przekazała fanom smutne wieści

  • Odeszła pani Małgorzata, krawcowa, z którą współpracowała piosenkarka

  • Post poruszył wielu fanów wokalistki

Cleo to dziś piosenkarka z krwi i kości, której popularność udowadnia zbliżająca się do miliona liczba obserwujących jej profil na Instagramie. Ostatnio osoby śledzące aktywność wokalistki w mediach społecznościowych miały okazję zapoznać się ze smutną informacją. Na profilu Cleo pojawiło się czarno-białe zdjęcie - odeszła osoba, której piosenkarka z pewnością wiele zawdzięcza.

Cleo pogrążona w żałobie. Odeszła bliska osoba z otoczenia piosenkarki

Cleo przekazała przykre wieści w czwartek 23 kwietnia. Poinformowała fanów o śmierci pani Małgorzaty, która od dawna współpracowała z piosenkarką.

Pani Małgorzata, choć zwykle „ukryta” za kulisami, ujawniała się poprzez swój wyjątkowy fach. Trudniła się bowiem krawiectwem, dzięki czemu mogliśmy podziwiać pełne kolorów stroje Cleo. Pani Małgorzata, jak powiadomiła piosenkarka, odeszła w czwartek 22 kwietnia.

Krawcowa zapisze się w pamięci Cleo jako osoba o złotym sercu. Dla pani Małgosi nie było w krawiectwie rzeczy niemożliwych. Kobieta realizowała nawet te najbardziej wymyśle projekty, jakie proponowała wokalistka.

- Wczoraj zmarła moja kochana Pani Małgosia. (...) Pamiętam, jak zawsze nieśmiało pokazywałam Jej swoje zwariowane projekty na nowe stroje, pytając: - Pani Małgosiu czy da radę coś takiego uszyć? Pani Małgosia zawsze odpowiadała: Spokojnie Pani Asiu, wszystko da się uszyć - wspomina w social mediach Cleo.

Celebrytka upamiętniła panią Małgorzatę poprzez upublicznienie ich wspólnego zdjęcia. Na czarno-białej fotografii widać uśmiechnięte twarze obu pań. Z uwagi na charakterystyczne elementy widoczne w tle można przypuszczać, że ujęcie zostało wykonane za kulisami jednej ze scen.

Doniesienia poruszyły internautów

Wiadomość o śmierci pani Małgorzaty poruszyła wielu fanów Cleo. W sekcji komentarzy odezwała się także aktorka Anna Dereszowska, która zostawiła pod postem, podobnie jak internauci, słowa wyrażające smutek i poruszenie.

- Bardzo mi przykro… - napisała aktorka.

- Za dużo tych pogrzebów w tym roku - dodała jedna z internautek.

Przypomnijmy, że zaledwie w kwietniu żegnaliśmy między innymi legendarnego muzyka Krzysztofa Krawczyka oraz aktorkę Wiesławę Mazurkiewicz. Krzysztof Krawczyk odszedł w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia, parę dni po zakończeniu hospitalizacji koniecznej przez zakażenie chorobą COVID-19. Wiesława Mazurkiewicz zmarła natomiast we wtorek 20 kwietnia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”

  2. Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami

  3. Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: Instagram, SuperExpress, Polskie Radio

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >