Cleo Żródło: TRICOLORS/East News

Cleo poinformowała o śmierci bliskiej osoby. "Wczoraj zmarła moja kochana Pani Małgosia"

23 Kwiecień 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Cleo przekazała dziś niezwykle przykrą wiadomość. Piosenkarka zawiadomiła o śmierci bliskiej osoby z jej otoczenia. Jak informowała celebrytka, w kwietniu odeszła pani Małgorzata - to właśnie dzięki ciężkiej pracy pani Małgosi fani mogli podziwiać fantazyjne kreacje trenerki rozrywkowego show „The Voice Kids”.

  • Cleo przekazała fanom smutne wieści
  • Odeszła pani Małgorzata, krawcowa, z którą współpracowała piosenkarka
  • Post poruszył wielu fanów wokalistki

Cleo to dziś piosenkarka z krwi i kości, której popularność udowadnia zbliżająca się do miliona liczba obserwujących jej profil na Instagramie. Ostatnio osoby śledzące aktywność wokalistki w mediach społecznościowych miały okazję zapoznać się ze smutną informacją. Na profilu Cleo pojawiło się czarno-białe zdjęcie - odeszła osoba, której piosenkarka z pewnością wiele zawdzięcza.

Cleo pogrążona w żałobie. Odeszła bliska osoba z otoczenia piosenkarki

Cleo przekazała przykre wieści w czwartek 23 kwietnia. Poinformowała fanów o śmierci pani Małgorzaty, która od dawna współpracowała z piosenkarką.

Pani Małgorzata, choć zwykle „ukryta” za kulisami, ujawniała się poprzez swój wyjątkowy fach. Trudniła się bowiem krawiectwem, dzięki czemu mogliśmy podziwiać pełne kolorów stroje Cleo. Pani Małgorzata, jak powiadomiła piosenkarka, odeszła w czwartek 22 kwietnia.

Krawcowa zapisze się w pamięci Cleo jako osoba o złotym sercu. Dla pani Małgosi nie było w krawiectwie rzeczy niemożliwych. Kobieta realizowała nawet te najbardziej wymyśle projekty, jakie proponowała wokalistka.

Po przejściu koronawirusa Andrzej Piaseczny zadebiutował w roli spikeraPo przejściu koronawirusa Andrzej Piaseczny zadebiutował w roli spikeraCzytaj dalej

- Wczoraj zmarła moja kochana Pani Małgosia. (...) Pamiętam, jak zawsze nieśmiało pokazywałam Jej swoje zwariowane projekty na nowe stroje, pytając: - Pani Małgosiu czy da radę coś takiego uszyć? Pani Małgosia zawsze odpowiadała: Spokojnie Pani Asiu, wszystko da się uszyć- wspomina w social mediach Cleo.

Celebrytka upamiętniła panią Małgorzatę poprzez upublicznienie ich wspólnego zdjęcia. Na czarno-białej fotografii widać uśmiechnięte twarze obu pań. Z uwagi na charakterystyczne elementy widoczne w tle można przypuszczać, że ujęcie zostało wykonane za kulisami jednej ze scen.

Doniesienia poruszyły internautów

Wiadomość o śmierci pani Małgorzaty poruszyła wielu fanów Cleo. W sekcji komentarzy odezwała się także aktorka Anna Dereszowska, która zostawiła pod postem, podobnie jak internauci, słowa wyrażające smutek i poruszenie.

- Bardzo mi przykro…- napisała aktorka.

- Za dużo tych pogrzebów w tym roku - dodała jedna z internautek.

Przypomnijmy, że zaledwie w kwietniu żegnaliśmy między innymi legendarnego muzyka Krzysztofa Krawczyka oraz aktorkę Wiesławę Mazurkiewicz. Krzysztof Krawczyk odszedł w Poniedziałek Wielkanocny 5 kwietnia, parę dni po zakończeniu hospitalizacji koniecznej przez zakażenie chorobą COVID-19. Wiesława Mazurkiewicz zmarła natomiast we wtorek 20 kwietnia.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  1. Andrzej Kosmala opublikował przejmujące nagranie. „Niedługo do was dołączę”
  2. Wyszło na jaw, jak zachowują się gwiazdy programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" za kulisami
  3. Ewa Krawczyk przeżywa śmierć męża: „śpię na jego połowie łóżka”

Źródło: Instagram, SuperExpress, Polskie Radio

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł