Swiatgwiazd.pl
Twoja Twarz Brzmi Znajomo

TRICOLORS/East News

Kulisy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Gwiazdy programu mają niebywałe poczucie humoru

22 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Natalia Niewczas

Udostępnij:

Wiemy, co wyprawia się za kulisami programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Nie jest tajemnicą, że do występu w podobnym show niezbędna jest doza dystansu do samego siebie, co uczestnicy udowadniają również poza sceną. Gwiazdy chętnie wyko

  • Uczestnicy show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” lubią spędzać wesoło czas

  • Udowadniają to nagrania zza kulis programu

  • W maju odbędzie się finał 14. edycji formatu

Program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” oparty na zagranicznym formacie „Your Face Sounds Familiar” spotkał się z ciepłym przyjęciem telewidzów Polsatu. Najlepiej świadczy o tym czas emisji show. Pierwsza seria pojawiła się na antenie stacji w 2014 roku - od tamtej pory „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” praktycznie nie znika z ramówki. Obecnie trwa 14. sezon rozrywkowego show; ekipa dba o to, by widzom nie zabrakło powodów do uśmiechu.

Kulisy programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” to miejsce, w którym luz to podstawa. Występujące w formacie gwiazdy udowadniają to także za kulisami, gdzie nie brakuje okazji do żartów. Zważywszy na samą formułę programu, opartą na charakteryzowaniu celebrytów na innych przedstawicieli branży rozrywkowej, nie trudno się temu dziwić.

Czasem uczestnikom show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” przychodzi zmierzyć się z samym sobą - w tym przypadku słowa te nabierają jednak nowego, dosłownego znaczenia. W jednym odcinku Magdalena Narożna wciąż napotykała bowiem na swojego sobowtóra. Przygotowujący się do występu, odziany w charakterystyczny dla wokalistki „Pięknych i Młodych” strój, Piotr Gawron-Jedlikowski podążał w ślad za Magdaleną Narożną nawet do ubikacji, oczywiście śpiewając przy tym jej utwór „Ona jest taka cudowna”.

Bywa, że uczestnicy, jak każdy z nas, łapią lenia. Przydaje im się wówczas błyskawiczna transformacja, jakiej dokonała za kulisami Anna Maria Sieklucka. Aktorka obwieściła kamerzyście, że „idzie zmienić się w faceta”, po czym zniknęła za drzwiami jednego z pomieszczeń. Po chwili pokój opuściła prawdziwa wersja Piotra Gawrona-Jedlikowskiego.

- Już - zakomunikował ułamek sekundy później gwiazdor.

Okazją do licznych żartów był także występ „podrobionego” Michała Wiśniewskiego w wykonaniu Pawła Górala. Inny uczestnik programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” nazywa się Żurek (Lesław Żurek), a legendarny piosenkarz często sam mówi o sobie „Wiśnia”. Sprowokowało to żart ucharakteryzowanego na lidera „Ich troję” Pawła Górala.

- Widzieliście na pewno wisienkę na torcie, ale nie widzieliście jeszcze wisienki na żurku - snuł gwiazdor, po czym wskoczył prosto na plecy Lesława Żurka.

To już jest koniec

Wielkimi krokami zbliża się finał programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Pierwszy odcinek 14. edycji show zagościł w domach telewidzów na początku marca 2021 roku. W maju zobaczymy ostatni odcinek kolejnej serii show.

Widzowie, którzy nie chcą przegapić finału, powinni zasiąść przed odbiornikami w piątek 7 maja. Emisja ostatniego odcinka rozpocznie się o godzinie 20:00 na antenie telewizji Polsat. Powtórkę finału przewidziano na niedzielę 9 maja o godzinie 13:50.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

  • Nowe informacje ws. stanu zdrowia Jacka Borkowskiego

  • Brat Barby Kelly ujawnił smutną prawdę o jej problemach

  • TVP wydało pilne oświadczenie ws. rzekomo obraźliwej dekoracji

Źródło: Pomponik, Instagram, Eska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Natalia Niewczas

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Plotki

Przemek Kossakowski potwierdził związek na planie "Down The Road"

Czytaj więcej >
dorota gardias

Plotki

Dorota Gardias opowiedziała o szczegółach choroby nowotworowej

Czytaj więcej >

Plotki

Agata Młynarska w środku tłumu na warszawskim lotnisku bije na alarm: "Sytuacja zagrożenia"

Czytaj więcej >

Plotki

Aleksandra Kwaśniewska namawia do "normalizowania" bezdzietności. Ważny apel

Czytaj więcej >

Plotki

Ania Lewandowska apeluje o zwiększenie aktywności fizycznej u dzieci

Czytaj więcej >

Plotki

Donald Tusk pokazał zdjęcie z przeszłości. Wspomina słowa mamy

Czytaj więcej >