Nie żyje Barby Kelly Żródło: youtube.com/RIP Barby Kelly(Kelly Family)/Benjamin Orr Fan 1

Brat Barby Kelly opowiedział o jej problemach psychicznych. Musiał chronić ją przed rodzeństwem

21 Kwiecień 2021 Katarzyna AugustyniakKatarzyna Augustyniak

Nie żyje Barby Kelly. Perkusistka i wokalistka "The Kelly Family" zmarła 15 kwietnia. Rodzeństwo pożegnało ją za pośrednictwem mediów społecznościowych. Brat Barby opowiedział o jej problemach. Znamy szczegóły.

  • Nie żyje Barby Kelly.
  • Perkusistka i wokalistka "The Kelly Family" zmarła 15 kwietnia.
  • Brat Barby opowiedział o jej problemach psychicznych.

Barby Kelly była perkusistką, gitarzystką i wokalistką w zespole The Kelly Family. Wycofała się z życia publicznego w 1999 roku. Jednak jeszcze w 2002 roku brała udział w nagraniach do albumu La Patata.

Nie żyje Barby Kelly

W 2013 roku Jimmy Kelly, brat Barby, za pośrednictwem Facebooka poinformował fanów o chorobie gwiazdy. Okazało się, że Barby cierpi na poważne problemy psychiczne i cały czas musi znajdować się pod opieką lekarza. Jak twierdził, Barby musiała przyjmować specjalne leki, które umożliwiały jej codzienne funkcjonowanie.

Jimmy w swoim wpisie zasugerował także, że jest zaniepokojony postawą rodzeństwa, które nalegało, by mimo choroby Barby występowała na scenie i brała udział w ich wspólnych projektach. Obiecał sobie, że ochroni siostrę przed ich zamiarami.

Jak donosi Bild, Barby Kelly mieszkała z rodziną zastępczą w Nadrenii Północnej-Westfalii. Przyczyna jej śmierci będzie znana po sekcji zwłok. Artystka zmarła w wieku 45 lat.

Para w „Hotelu Paradise” odbyła stosunek. Widzowie komentująPara w „Hotelu Paradise” odbyła stosunek. Widzowie komentująCzytaj dalej

Media poinformowały, że Barby zmarła 15 kwietnia w rodzinnym domu w Nadrenii we śnie.

Rodzeństwo Barby jest pogrążone w żałobie. Wszyscy członkowie rodziny Kelly pożegnali ją poruszającymi wpisami za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych. Jak napisał jej drugi brat, Angelo, była bardzo kochającą i opiekuńczą siostrą.

Rodzeństwo żegna Barby Kelly

- Droga Barby, dziękuję ci, że byłaś najbardziej kochającą siostrą i za opiekę nad mną, zwłaszcza gdy byłem mały. Będę za tobą bardzo tęsknić i będę o tobie pamiętać w moich modlitwach - napisał na Instagramie Angelo Kelly.

Maite Kelly, młodsza siostra Barby również pożegnała zmarłą we wzruszającym wpisie. Wspomniała też o nieżyjących rodzicach, którzy, jak zasugerowała, na pewno trzymają Barby w ramionach.

The Kelly Family to rodzinny zespół powstały w latach 70., znany głównie z muzyki pop, rock i folk. Zdobyli ogromną popularność na całym świecie, a największą w USA, Brazylii, Chinach i RPA. Sprzedali ponad 20 mln płyt.

Odejście Barby to z pewnością wielki cios dla całej rodziny i fanów zespołu z całego świata. Wciąż nie są znane przyczyny jej śmierci.

Zobacz film:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Fakt.pl, Kultura.onet.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł