Swiatgwiazd.pl
Mateusz Damięcki żegna znaną reżyserkę. Zmarła Anna Justice

TRICOLORS/East News

Mateusz Damięcki żegna znaną reżyserkę. Zmarła Anna Justice

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Słynny polski aktor Mateusz Damięcki podał za pośrednictwem Instagrama bardzo przykrą informację. Zmarła znana reżyserka i scenarzystka Anna Justice. Artysta pożegnał ś.p. kobietę, dodając bardzo wzruszający i emocjonalny wpis. Fani okazali aktorowi wspar

  • Mateusz Damięcki pogrążony jest w żałobie

  • Zmarła znana reżyserka i scenarzystka Anna Justice

  • Aktor pożegnał kobietę wzruszającym wpisem na Instagramie

Kariera aktora poniekąd zależna jest od scenarzystów i reżyserów. Mateusz Damięcki w swojej karierze miał okazję poznać słynną Annę Justice, co udowodnił, publikując wspólną fotografię. Niestety równocześnie poinformował, że kobieta nie żyje.

Mateusz Damięcki w żałobie. Anna Justice nie żyje

Z powodu pandemii koronawirusa kariera zawodowa Mateusza Damięckiego nieco przyhamowała. Aktor stara się być w stałym kontakcie ze swoimi fanami, dzięki czemu są na bieżąco w sprawie jego życia prywatnego i zawodowego.

Syn legendarnego polskiego artysty, Macieja Damięckiego jakiś czas temu zdradził na Instagramie, że nie wiedzie mu się najlepiej w odniesieniu do zawodu. Z niepowodzeniem przeszedł kilka castingów, a obostrzenia sprawiają, że nie może pojawiać się w teatrach i przygotowywać się do występów.

Niestety to nie koniec przykrych informacji, jakie podaje Damięcki. Kilka godzin temu na Instagramie aktora pojawiło się zdjęcie z planu jednego z filmów, na którym pozuje razem z aktorką Alice Dwyer oraz reżyserką i scenarzystką Anną Justice.

Poinformował, że druga z wymienionych pań zmarła. Do opublikowanej fotografii zamieścił bardzo wzruszający opis, którym pożegnał reżyserkę. Udowodnił tym samym, że ma niezwykły talent poruszania ludzkich serc, o czym świadczą zamieszczane pod postem komentarze.

- Kiedy odchodzi ktoś, kto oddał ci część swojego serca i duszy, to tak naprawdę wcale nie odchodzi, tylko wprowadza się na stałe, stając się częścią ciebie. Aniu, od teraz mam Cię blisko, czuj się jak u siebie w domu. Nie można umrzeć kiedy żyje się w innych. I to nie jest tylko wiara. To fakt. Anna Justice - napisał Mateusz Damięcki.

Fani wspierają Mateusza Damięckiego

Jak wcześniej wspomnieliśmy pod zdjęciem aktora pojawiło się mnóstwo ciekawych komentarzy, w których wyraźnie poruszeni sytuacją fani postanowili wesprzeć znanego artystę. Można przeczytać tam m.in. takie wiadomości:

  • Przykre, a zarazem piękne słowa.

  • Najpiękniejsze pożegnanie jakie widziałam.

  • Bardzo mi przykro - piszą fani.

Anna Justice była pochodzącą z Niemiec reżyserką i scenarzystką, gdzie stawiała swoje pierwsze zawodowe kroki. Jako reżyserka pracowała od roku 1995. Zmarła w wieku 58 lat. 

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Ile wynosi emerytura Jarosława Kaczyńskiego?

  • Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat macierzyństwa

  • Michał Wiśniewski zabrał głos ws. szóstego dziecka

Źródło: Instagram, Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Okropne, jak potraktowali Iwonę z "Sanatorium miłości". Doświadczyła przykrego hejtu

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Michał Szpak wyznał, co działo się z nim po stracie mamy

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Michał Wiśniewski jest niezwykle wspierany przez swoją żonę

Czytaj więcej >
pilne

Życie gwiazd

Nie żyje legendarny Leslie Bricusse. Twórca hitów do filmów o Bondzie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Na grobie Krzysztofa Krawczyka rozbłysną światła i zagra muzyka

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski wypowiedział się o nagraniu z toalety

Czytaj więcej >