Swiatgwiazd.pl
"Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

fot.instagram.com/adrianberkowicz/

"Rolnik szuka żony": Ilona i Adrian rozstali się

20 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Ilona i Adrian z szóstej edycji słynnego programu Telewizji Polskiej pt. "Rolnik szuka żony" rozstali się. Mężczyzna zamieścił na Instagramie długi wpis, w którym podał tę smutną informację. Kurzeja nie odniosła się do wpisu byłego

  • Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz z szóstej edycji programu "Rolnik szuka żony" rozstali się

  • Plotki o rozpadzie ich związku pojawiły się już kilka miesięcy temu

  • Byli jedną z nielicznych par, które po programie cieszyły się związkiem

Program "Rolnik szuka żony" od początku istnienia stał się jednym z ulubionych formatów telewidzów, którzy mieli okazję poznać w nim wiele znanych dzisiaj par. Jedną z nich byli Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz, którzy właśnie się rozstali.

Ilona i Adrian z "Rolnik szuka żony" rozstali się

Ilona Kurzeja i Adrian Berkowicz przez długi czas uchodzili za jedną z najszczęśliwszych par, jakie wyszły ze słynnego formatu Telewizji Polskiej. Wiedli naprawdę sielankowe i szczęśliwe życie, co regularnie dokumentowali w mediach społecznościowych.

Sprawy zaszły na tyle daleko, że para postanowiła ze sobą zamieszkać. Niestety, jak to bywa w internecie jakiś czas temu pojawiły się głoski, mówiące, że para rzekomo się rozstała. Berkowicz miał wyprowadzić się od partnerki i wrócić w rodzinne strony.

Oboje stanowczo zaprzeczyli tym pogłoskom i zdementowali kłótnię, która miała między nimi nastąpić. Mimo tego, że wcześniejsze plotki okazały się nieprawdą, teraz wyszło na jaw, że nie wszystko układało się między nimi tak jak widzieli to fani.

Adrian Berkowicz ogłosił wczoraj za pośrednictwem Instagrama, że drogi jego i Ilony Kurzei się rozeszły. Mężczyzna nie podał dokładnego powodu rozpadu ich związku, a sama Ilona nie odniosła się do jego słów, mimo że usunęła ze swojego profilu informację o związku, nie pozbywając się ich wspólnych zdjęć.

- To jest ostatnie nasze wspólne zdjęcie... Aby uniknąć spekulacji, z przykrością chciałem Was poinformować, że _nasz związek się zakończył._ Jak to w każdej relacji bywa, są lepsze i gorsze chwile. Na szczęście po czasie zostaną tylko te dobre wspomnienia - napisał Adrian Berkowicz na Instagramie.

Następnie postanowił podziękować swojej byłej już ukochanej za wszystkie wspólnie spędzone chwile, oraz całą radość, jaka ich łączyła. Wyraził również nadzieję, że znajdzie w swoim życiu osobę, u której boku będzie szczęśliwa.

Adrian Berkowicz wystosował prośbę do swoich fanów

Z uwagi na to, że związek Ilony i Adriana był jednym z najpopularniejszych, jaki wyszedł z programu "Rolnik szuka żony" był również bardzo często opisywany i komentowany.

Mężczyzna poprosił, aby w tych ciężkich dla nich chwilach nie hejtowano ich decyzji i liczy na zrozumienie fanów oraz ich wsparcie. Ilona Kurzeja zdążyła już zamieścić pierwsze zdjęcie po rozstaniu z Adrianem. Świętowała urodziny przyjaciółki.

Artykuły polecane przez portal Świat Gwiazd:

  • Ile wynosi emerytura Jarosława Kaczyńskiego?

  • Martyna Wojciechowska otworzyła się na temat macierzyństwa

  • Michał Wiśniewski zabrał głos ws. szóstego dziecka

Źródło: Instagram

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >