Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Co się stanie z majątkiem Barbary Krafftówny? Przepisała go jednej osobie
Kamila Krótka
Kamila Krótka 04.02.2022 01:00

Co się stanie z majątkiem Barbary Krafftówny? Przepisała go jednej osobie

pjimage - 2022-02-04T192302.329
TRICOLORS/East News

Barbara Krafftówna zmarła 23 stycznia, a dziś została pochowana na Cmentarzu wojskowym na Powązkach w Warszawie. Nie cichną doniesienia na temat majątku wybitnej aktorki. Jak się okazuje, spadek ma otrzymać tylko jedna osoba.

Jak przekazuje Fakt, Barbara Krafftówna pozostawiła ogromny majątek. Wiadomo również, jaka była ostatnia wola aktorki.

Majątek Barbary Krafftówny

Ostatnie miesiące Barbara Krafftówna spędziła w Domu Artystów Weteranów w Skolimowie. Zamieszkała tam po zakażeniu koronawirusem, zostawiając jednocześnie swoje mieszkanie w Warszawie. Nieruchomość znajduje się w kamienicy w centrum stolicy. Jak wiadomo, trzypokojowy apartament jest teraz wart majątek - kto odziedziczy go po Krafftównie? Jak podaje Fakt, Barbara Krafftówna przepisała swój majątek swojemu jedynemu wnukowi. Mężczyzna mieszka w Kanadzie, a do Polski przyjeżdżał tylko na wakacje.

"Krafftówna swoje mieszkanie, które warte jest ponad 1,5 miliona złotych, przepisała w testamencie jedynemu wnukowi Michałowi" - przekazał Super Express.

Kim jest wnuk Barbary Krafftówny?

Jak podaje Super Express, Barbara Krafftówna w testamencie zaznaczyła, że przepisuje swój majątek swojemu jedynemu wnukowi - Michałowi. Mężczyzna ma 36 lat i skończył kryminalistykę oraz nauki polityczne.

"Artystka zadbała o to, by mówił po polsku, bowiem często jako dziecko przyjeżdżał do niej na wakacje. W mieszkaniu z pewnością znajduje się wiele drogocennych pamiątek, antyków, które mogą być warte nawet 500 tys. zł" - przekazał tabloid.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Kawalcowi po koncercie WOŚP puściły nerwy. Cugowski wścieknie się po jego słowach

  2. Ulubienica widzów po niemal 20 latach zniknie z "M jak miłość"? Aktorka przerwała milczenie

  3. Napłynęły zasmucające wieści dla prowadzącej "Dzień Dobry TVN". Ta wiadomość musiała zaboleć

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].

źródło: Fakt / se