Swiatgwiazd.pl
Piotr Pręgowski

TRICOLORS/East News

Co słychać u Piotra Pręgowskiego? Nagle zapadł się pod ziemię

17 Sierpnia 2021

Autor tekstu:

Karol Osiński

Udostępnij:

Odkąd serial „Ranczo” oficjalnie przestał być emitowany Piotr Pręgowski na dobre zniknął z ekranów telewizorów. Aktor przeprowadził się na wieś, gdzie wraz ze swoją małżonką, Ewą Kuryło prowadzą spokojne życie. W wywiadzie dla „Twojego Imperium” zdradził, co dziś u niego słychać.

  • Piotr Pręgowski zniknął z ekranów

  • Aktor wraz z żoną przeprowadzili się na wieś

  • W dalszym ciągu pozostaje aktywny zawodowo

Chociaż kariera Pręgowskiego nieco przyhamowała, to nie można powiedzieć, że na dobre ją zakończył. Obecnie skupia się na tym, by zmniejszyć rozgłos wokół swojej osoby.

Czym dzisiaj zajmuje się Piotr Pręgowski?

Zdecydowana większość telewidzów kojarzy go z roli Patryka Pietrka w kultowej produkcji Telewizji Polskiej „Ranczo”. Oczywiście to zaledwie kropla w morzu ról filmowych i teatralnych, jakie przyszło mu zagrać, jednak bez wątpienia właśnie ta postać przyniosła mu największą rozpoznawalność.

Od momentu zakończenia emisji wspomnianej produkcji w 2016 roku Piotr Pręgowski zniknął z ekranów i skupił się na sobie oraz swojej rodzinie. W wywiadzie dla „Twojego Imperium” nie wprost zdradził, że był to doskonały ruch i na pewno nie żałuje swojej decyzji.

- Nie nudziłem się. Korzystałem z uroków życia na wsi, dokąd przeprowadziłem się z żoną na stałe. Odkryliśmy na nowo potęgę naszej miłości, która rozpaliła w nas nieujarzmiony żar - powiedział popularny aktor.

Sanah koncert

Koncert Sanah nagle przerwała obecność intruza. "Bałam się, że na mnie wejdzie"

CZYTAJ DALEJ

Pozostała część artykułu pod materiałem wideo:Jednak powodem, dla którego postanowili przeprowadzić się na wieś nie był brak propozycji filmowych, a chęć życia z dala od show-biznesu. Aktor przyznał, że była to świadoma decyzja i w międzyczasie wraz z żoną zostali emerytami, przez co mają zapewnioną stabilizację finansową. Co więcej, aktor w dalszym ciągu pojawia się w spektaklach teatralnych.

Role Piotra Pręgowskiego

Jednym z powodów, dla którego Pręgowski zdecydował się na odejście z show-biznesu był fakt, że fani „Rancza” nie dawali mu spokoju i bez przerwy był utożsamiany z postacią Patryka Pietrka. Dziś już nie ma tych problemów i ze spokojem patrzy w przyszłość.

Nie wolno zapominać o pozostałych rolach aktora, których było całe mnóstwo. Swoją karierę rozpoczął już w 1976 roku. Zadebiutował w kultowym filmie Krzysztofa Zanussiego pt. „Barwy Ochronne”.

Fani mogą pamiętać jego role w filmach tj.: „Miś” czy „Pitbull”, jednak znacznie częściej było mu dane występować w serialach. Poza „Ranczem” mogliśmy oglądać go w m.in.: „Heli w opałach”, „Plebanii”, „Miodowych Latach”, „Heli w opałach”, „Ojcu Mateuszu” czy „Świecie według Kiepskich”.

Piotr Pręgowski - ea

Piotr Pręgowski

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: gwiazdy.wp.plJeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

Jak dobrze znasz Krzysztofa Krawczyka?

Pytanie 1 z 4

Jak nazywa się druga żona Krzysztofa Krawczyka?

Karol OsińskiAutor

Redaktor serwisu swiatgwiazd.pl. Wielbiciel piłki nożnej, dobrej książki i filmu. Wcześniej czerpałem doświadczenie w radiu, gazecie oraz sportowych serwisach internetowych.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

"Wodzianka" Wojewódzkiego szczerze wypowiedziała się o pracy w programie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

"The Voice of Poland": zachowanie Sylwii Grzeszczak nie spodobało się widzom

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przemek Kossakowski zaliczył wpadkę na Instagramie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Anna Wendzikowska od lat nie utrzymuje kontaktu z rodzicami. Opowiedziała o dzieciństwie

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Joanna Opozda wywołała burzę w sieci. Wystarczył krótki wpis o paznokciach hybrydowych

Czytaj więcej >
michał wiśniewski

Życie gwiazd

Michał Wiśniewski zaapelował do fanów. "Pragnę żyć, bo mam dla kogo"

Czytaj więcej >