Swiatgwiazd.pl
Fot. Canva, Świat Gwiazd

Fot. Canva, Świat Gwiazd

Co widzisz na zdjęciu? Psychotest pokaże, co jest przyczyną twoich niepowodzeń i porażek

13 Stycznia 2023

Autor tekstu:

Weronika Chmielewska

Każdemu z nas zdarza się od czasu do czasu gorszy okres, w którym czujemy, jakby wszystkie czarne chmury skumulowały się nad naszymi głowami. Warto sprawdzić co jest źródłem porażek. Spieszymy z krótkim psychotestem, który w tym pomoże.

Pechowe dni to normalka, jednak czasami może się wydawać, że cały tydzień złożony jest z "piątków trzynastego". Mierzymy się z brakiem humoru, niepowodzeniami w życiu zawodowym i prywatnym. Co jednak może być źródłem niepowodzeń? Pomożemy Ci je odnaleźć.

Co widzisz na zdjęciu? — krótki psychotest

Pod spodem zobaczysz obrazek, na którym znajdują się dwie twarze oraz kielich. By prawidłowo podjeść do psychotestu, odpręż się i oczyść umysł ze wszystkich myśli. Następnie spójrz na zdjęcie oraz zdecyduj, który z elementów zobaczyłaś jako pierwszy.

Później przejdź do "odpowiedzi", by dowiedzieć się, co przede wszystkim stanowi źródło Twoich niepokojów i nieprowadzeń w życiu. Wynik może Cię zaskoczyć.

psychotest

Fot. Canva, Świat Gwiazd

Anna Lewandowska

Anna Lewandowska otworzyła się ws. poronienia. Wyznała, co zrobiła trzy dni później

CZYTAJ DALEJ

Odpowiedzi do psychotestu

Dwie twarze

Jeśli to właśnie je zobaczyłaś jako pierwsze, musisz gruntownie zastanowić się nad osobami, które dopuszczasz do Twojego otoczenia. Choć masz wokół siebie ludzi, którzy dla Twojego dobra skoczyliby w ogień, nie brak też tylko pozornych przyjaciół.

Twoja otwartość przyciąga innych, ale niektórzy chcą wykorzystać ofiarowaną im przysługę do własnych celów. Mniej się na baczności i nie bój się powiedzieć "nie". Ci, którym na Tobie zależy, pozostaną blisko bez względu na wszystko.

Kielich

Jeśli przy pierwszym spojrzeniu na obrazek zauważyłaś kielich, problem może leżeć głównie w Twoich aspiracjach i postrzeganiu życia. Nie brak Ci ambitności oraz jasno określonych celów jednak często sukces zależy również od czynników zewnętrznych, a także innych osób.

Od czasu do czasu pozwól sobie na chwilę wytchnienia i celebruj nawet małe osiągnięcia. Każde z nich przybliża Cię o krok do większego zwycięstwa. Porażki są naturalne, a często nawet potrzebne, by nauczyć się wyjścia z sytuacji. Zastanów się jednak, czy zamiast szukać przyczyny w otoczeniu nie lepiej będzie przyjrzeć się własnemu postępowaniu.

Artykuły polecane przez redakcję Świata Gwiazd:

  1. Odetchnij w końcu pełną piersią. Znamy sprawdzone sposoby

  2. Powalające doniesienia na temat byłej żony Macieja Kurzajewskiego. Paulina Smaszcz podjęła decyzję

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl.

for. East News

Te zagraniczne gwiazdy dokonały coming outów. Część z nich lata spędziła "w szafie"

Coraz większa ilość znanych osobistości decyduje się na publiczne opowiedzenie o swojej orientacji. W sieci regularnie pojawiają się kolejne informacje oraz szczere wyznania, często przejmujące i poruszające. Jak pokazał czas, wiele gwiazd przez długi czas skrywało prawdę o sobie. Oto zagraniczni celebryci, którzy dokonali coming outu po latach milczenia.

Zobacz galerię >

Zachęcamy do wsparcia zbiórki, której celem jest zakup 30 kamizelek kuloodpornych dla ukraińskich żołnierzy walczących na froncie. Każda wpłata ma fundamentalne znaczenie! Taka kamizelka bardzo często ratuje życie – Nic nie zastąpi kamizelki, jeśli chodzi o skuteczną ochronę krytycznie ważnego obszaru, m.in. serca i płuc.

Jeśli masz kamizelkę, postrzał może skończyć się tylko dużym siniakiem. Brak kamizelki w przypadku trafienia oznaczać może śmierć lub w najlepszym razie ciężką ranę, która angażuje wiele osób i duże pieniądze podczas ewakuacji, leczenia i rehabilitacji. Bez gwarancji powrotu do pełnego zdrowia. Pomóżmy razem ocalić życie ukraińskich żołnierzy!

Tagi:

Weronika ChmielewskaAutor

Interesuję się sportem, w szczególności siatkówką. Lubię gotować i oglądać filmy oraz seriale. Uwielbiam uniwersum MARVELA.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

fot. canva.com

Styl Życia

Ile twarzy widzisz na zdjęciu? Psychotest ukaże, co spotka Cię w 2023 roku i jak rozwiną się twoje relacje

Czytaj więcej >
Postanowienia noworoczne dopasowane do znaków zodiaku.

Styl Życia

Postanowienia noworoczne dopasowane do znaków zodiaku. Na czym skupić się w 2023 roku?

Czytaj więcej >
fot. Huy Phan z Pexels canva.com (cropped)

Styl Życia

Czym jest sneating? Uważaj na ten niebezpieczny trend w randkowaniu

Czytaj więcej >
Horoskop na styczeń 2023 roku.

Styl Życia

Horoskop na styczeń dla wszystkich znaków zodiaku. Co czeka nas w pierwszym miesiącu 2023 roku?

Czytaj więcej >
Horoskop miłosny na 2023 rok

Styl Życia

Horoskop miłosny na 2023 rok. Które znaki mogą liczyć na prawdziwą miłość?

Czytaj więcej >
Horoskop Chiński

Styl Życia

Horoskop Chiński na 2023 rok. Zdrowie, rodzina, miłość, pieniądze w Roku Królika

Czytaj więcej >