Swiatgwiazd.pl
Dawid Kwiatkowski

TRICOLORS/East News

Czy Dawid Kwiatkowski ma dziewczynę?

20 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Dominika Mika

Udostępnij:

Dawid Kwiatkowski to jeden z najpopularniejszych polskich piosenkarzy pop młodego pokolenia. Wokalista ma rzeszę wiernych fanek, a na Instagrame śledzi go ponad milion osób. Sam niewiele mówi o swoim życiu prywatnym, co wzbudza jeszcze więks

Dawida Kwiatkowski ma dopiero 25 lat, a jego kariera cały czas nabiera tempa. Oprócz kariery muzycznej, wokalista zasiadł też w jury programu The Voice Kids. Jednak to nie o jego kolejnych singlach rozpisują się media plotkarskie, a o kolejnych dziewczynach. Czy Dawid Kwiatkowski jest w związku?

Dawid Kwiatkowski i jego domniemane dziewczyny

Kwiatkowski nigdy oficjalnie nie potwierdził żadnego ze swoich związków, a tym samym nie pojawiał się z drugą połówką na bankietach czy ściankach. O życiu uczuciowym gwiazdora młodego pokolenia wiadomo niewiele.

Media plotkarskie muszą bazować na tym, co dostarcza im on za pośrednictwem mediów społecznościowych. Na podstawie zdjęć zamieszczanych przez niego na Instagramie często dobudowują historie, które nie mają nic wspólnego z rzeczywistością. 

Pierwsze wzmianki o nowej dziewczynie Dawida pojawiły się początkiem lata 2019 roku, kiedy aktor relacjonując na Instagramie swoje wakacje, pokazał długowłosą blondynkę. Na jednej fotografii para wygłupiała się, na kolejnej przytulała.

Jak się okazało tajemnicza blondynka o imieniu Dominika jest jedną z jego koleżanek. Dziś na jej profilu można zobaczyć zdjęcia z nowym chłopakiem oraz Dawidem, więc ich relacja wydaje się być stricte koleżeńska.

Kolejną dziewczyną, z którą łączono Dawida Kwiatkowskiego była Sara. Dawid wrzucił ich wspólne zdjęcie z podpisem (pisownia oryginalna) : "uuuaaaa, wchodzimy w siódmy (!!!) rok razem, pow down b*****s! #newyearseve #niemammocnychnazamocnych". Co sugerować miało ich silna więź. Sara okazała się jednak siostrą jednego z menadżerów Dawida, którą często pokazywał na swoich relacjach. Parę łączy podobno przyjacielska relacja.

Jak widać, Dawid Kwiatkowski pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Nie wiadomo, czy obecnie gwiazdor ma dziewczynę. 

Źródło: eska.pl, gwiazdy.wp.pl, dziendobry.tvn.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >