Swiatgwiazd.pl
Dawid Woliński

TRICOLORS/East News

Czy Dawid Woliński ma dzieci?

20 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Dominika Mika

Udostępnij:

Dawid Woliński zyskał ogromną popularność dzięki swoim projektom, ale również programowi Top Model, w którym od 2010 roku zasiada w jury wraz z Marcinem Tyszką, Joanną Krupą i Katarzyną Sokołowską. Choć projektant regularnie dzieli się na In

Dawid Woliński studiował na Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi oraz w Szkole Projektowania Ubioru i Kostiumu Filmowego w Warszawie. W 2003 po raz pierwszy zaprezentował autorską kolekcję, która otworzyła mu drzwi na Fashion Week w Lizbonie.

Od tego czasu jego kariera rozwija się w niesamowitym tempie. Jego kreacje noszą nie tylko polskie gwiazdy takie jak Grażyna Szapołowska, Kayah czy Małgorzata Kożuchowska, ale i zagraniczne sławy typu Dita von Teese czy Nicole Richie. Jednak niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Jak się okazuje 43-letni projektant ma dorosłą już córkę.

Dawid Woliński został ojcem w wieku 19 lat

Projektant dość wcześnie został ojcem. Jego córka urodziła się w 1996 roku, kiedy projektant miał 19 lat. Dziewczynka jest owocem jego związku z byłą już partnerką Barbarą. Projektant nigdy jednak się nie ożenił i niewiele wiadomo o jego życiu prywatnym. Swoje związki stara się trzymać z dala od mediów.

Czasem zdarza mu się podgrzać atmosferę wokół siebie, tak jak miało to miejsce w 2012 roku, kiedy zrobił sobie zdjęcie z tajemniczą kobietą, sugerując iż jest ono zrobione podczas ceremonii zaślubin. 

Kim jest córka Dawida Wolińskiego?

Córka Dawida Wolińskiego, Oliwia Betlejewska, ma już 25 lat, jednak w przeciwieństwie do swojego ojca, nie związała swojej kariery z branżą modową. Dziewczyna trzyma się z daleka od showbiznesu, a jej zainteresowania krążą wokół sztuki.

Wiadomo, że Oliwia studiowała ceramikę na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu. Jest też makijażystką, a także świetnie sobie radzi jaki charakteryzatorka. Na jej Instagrmie można też zobaczyć wykonany przez nią manicure.

Źródło: plejada.pl, eska.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >