Swiatgwiazd.pl
Dominika Zasiewska

TRICOLORS/East News

Czy Dominika Zasiewska ma dziecko?

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Dominika Mika

Udostępnij:

Dominika Zasiewska zyskała popularność dzięki programowi Kuby Wojewódzkiego, w którym pełniła funkcję Wodzianki podającej wodę zaproszonym przez showmana gościom. Pojawiła się też w magazynie Playboy. Gwiazda, która w 2021 skończy 32

Dominika Zasiewska po zakończeniu współpracy z Kubą Wojewódzkim pojawiała się w mediach tylko w kontekście skandali i porażających informacji z jej życia rodzinnego. Pierwszy związek ze sporo starszym od niej Piotrem, biznesmenem z Trójmiasta, zakończył się rozwodem. Po latach była "Wodzianka" przyznała. że była ofiarą przemocy domowej, na dowód pokazując zdjęcie sprzed lat, na którym jest podbita, a z twarzy leci jej krew. 

Dominika Zasiewska walczy o dziecko z byłym partnerem

Od czasu rozstania z partnerem "Wodzianka" toczy batalię o sprawowanie opieki nad synem. Kobieta twierdzi, że były mąż utrudnia jej kontakty z dzieckiem. Już w 2019 roku pisała: Za 5 tygodni mój syn kończy 5 lat. Ja dziś 31. Chciałabym, żeby w moim życiu było tak jak na tych zdjęciach. Flauta, słońce i on. Nawet jak zachodzi słońce, to żeby spokój pozostał. I Guciowa rączka w mamowej rączce.

Zasiewska parokrotnie oskarżała byłego męża o branie narkotyków i utrudnianie jej kontaktów z synem. Chłopiec mieszka ze swoim ojcem w Baninie w województwie pomorskim, a Wodzianka w stolicy. Kobieta od czasu do czasu relacjonuje na Instgramie jak wyglądają jej kontakty z chłopcem. Poinformowała media, że wraz ze swoją prawniczką będą walczyć o prawo do opieki nad dzieckiem. 

O Dominice Zasiewskiej znów zrobiło się głośno, gdy kobieta zasugerowała mediom, że miała romans z detektywem Krzysztofem Rutkowskim, który był w tym czasie związany ze swoją partnerką biznesową - Mają. Mimo opublikowania zdjęć potwierdzających jej wersję, detektyw wyparł się romansu i zaprzeczył wszystkim doniesieniom Wodzianki. 

Wydaje się, że "Wodziance" nie brakuje zainteresowania mediów. Początkiem 2020 roku tak skomentowała doniesienia medialne na swój temat (pisownia oryginalna): Moi Drodzy, od pewnego czasu żyje sobie bardzo spokojnie i po cichu. Dużo pracuje. Nie udzielam się towarzysko. Taki jest czas i to jest dobre. Nie wiem co to za zamieszanie.

Źródło: fakt.pl, gwiazdy.wp.pl

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >