Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Czy Maciej Dowbor ma brata?
Sara Osiecka
Sara Osiecka 24.03.2022 09:23

Czy Maciej Dowbor ma brata?

Czy Maciej Dowbor ma brata?
instagram.com maciej_dowbor

Maciej Dowbor jest bardzo aktywny na swoich mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje kulisy swojego życia prywatnego. Najczęściej pozuje z żoną, aktorką Joanną Koroniewską, i dziećmi. W listopadzie 2020 roku jednak wstawił na Instagrama fotografię, która zaskoczyła niemal wszystkich fanów.

Widnieje na nim z mężczyzną, który na pierwszy rzut oka od razu widać uderzające podobieństwo do prowadzącego „Twoja twarz brzmi znajomo”, co nie umknęło uwadze obserwattorów. Ma krótko ścięte, ciemne włosy i krótki zarost. Uwagę zwracają duże, brązowe oczy.

- W odwiedzinach u młodszego braciszka @paweldowbor. Czy jesteśmy do siebie podobni?! Sam nie wiem. Pomyśleć, że całe dzieciństwo laliśmy się po gębach jak pionierzy wczesnego MMA. Pozdrowienia z Torunia - naszego uroczego miasta rodzinnego – napisał celebryta w opisie posta.

Od razu posypała się lawina komentarzy z pytaniem, czy to naprawdę brat Macieja Dowbora. Fani zdawali się ogromnie zaskoczeni taką możliwością, bowiem do tej pory gwiazdor Polsatu raczej nie mówił ani nie pisał o swoim rodzeństwie. Jak się jednak okazuje, Maciej Dowbor ma czworo rodzeństwa.

- Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało. Ale nie nudziłem się, bo tata ułożył sobie życie, pojawiło się na świecie dwóch moich braci i siostra – wyznał w jednym z wywiadów dla „Twojego stylu”.

Na zdjęciu jest ze swoim młodszym  bratem, Pawłem Dowborem. Mężczyzna jest właścicielem pizzerii Azurro. Obecnie ma dwa lokale w Toruniu, jest mężem i ojcem dwojga dzieci.

Poza tym ma jeszcze jednego brata, o którym w zasadzie niewiele wiadomo, oraz siostrę Marysię. Przyszła na świat 13 maja 1999 roku jako owoc związku Katarzyny Dowbor i Jerzego Baczyńskiego. Mimo 13 lat różnicy, Maciej i Marysia mają bardzo serdeczne relacje i świetnie się dogadują.