Swiatgwiazd.pl
Czy Maciej Dowbor ma brata?

instagram.com maciej_dowbor

Czy Maciej Dowbor ma brata?

20 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Udostępnij:

Maciej Dowbor w listopadzie 2020 roku skonsternował część fanów wstawiając zdjęcie na swojego Instagrama. Część fanów od razu zaczęła się zastanawiać, czy prezenter ma brata?

Maciej Dowbor jest bardzo aktywny na swoich mediach społecznościowych. Chętnie pokazuje kulisy swojego życia prywatnego. Najczęściej pozuje z żoną, aktorką Joanną Koroniewską, i dziećmi. W listopadzie 2020 roku jednak wstawił na Instagrama fotografię, która zaskoczyła niemal wszystkich fanów.

Widnieje na nim z mężczyzną, który na pierwszy rzut oka od razu widać uderzające podobieństwo do prowadzącego „Twoja twarz brzmi znajomo”, co nie umknęło uwadze obserwattorów. Ma krótko ścięte, ciemne włosy i krótki zarost. Uwagę zwracają duże, brązowe oczy.

- W odwiedzinach u młodszego braciszka @paweldowbor. Czy jesteśmy do siebie podobni?! Sam nie wiem. Pomyśleć, że całe dzieciństwo laliśmy się po gębach jak pionierzy wczesnego MMA. Pozdrowienia z Torunia - naszego uroczego miasta rodzinnego – napisał celebryta w opisie posta.

Od razu posypała się lawina komentarzy z pytaniem, czy to naprawdę brat Macieja Dowbora. Fani zdawali się ogromnie zaskoczeni taką możliwością, bowiem do tej pory gwiazdor Polsatu raczej nie mówił ani nie pisał o swoim rodzeństwie. Jak się jednak okazuje, Maciej Dowbor ma czworo rodzeństwa.

- Każde dziecko chciałoby zaznać matczynej czułości, pewnie mi tego brakowało. Ale nie nudziłem się, bo tata ułożył sobie życie, pojawiło się na świecie dwóch moich braci i siostra – wyznał w jednym z wywiadów dla „Twojego stylu”.

Na zdjęciu jest ze swoim młodszym  bratem, Pawłem Dowborem. Mężczyzna jest właścicielem pizzerii Azurro. Obecnie ma dwa lokale w Toruniu, jest mężem i ojcem dwojga dzieci.

Poza tym ma jeszcze jednego brata, o którym w zasadzie niewiele wiadomo, oraz siostrę Marysię. Przyszła na świat 13 maja 1999 roku jako owoc związku Katarzyny Dowbor i Jerzego Baczyńskiego. Mimo 13 lat różnicy, Maciej i Marysia mają bardzo serdeczne relacje i świetnie się dogadują.

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >