Swiatgwiazd.pl > Maciej Dowbor

Maciej Dowbor

__Maciej Dowbor__ jest dziennikarzem i prezenterem telewizyjnym, od 2005 roku związany ze stacją Polsat. Sympatię widzów zyskał zwłaszcza dzięki show Twoja twarz brzmi znajomo, który współprowadzi z Piotrem Gąsowskim. 26 grudnia 2014 roku wziął ślub z Joanną Koroniewską. Mają dwie córki - Janinę i Helenę. Data urodzenia: 22 rudnia 1978. Miejsce urodzenia: Toruń. Wzrost: 190 cm. Kolor włosów: siwy. Kolor oczu: brązowy.

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska, fot. instagram.com/maciej_dowbor
23.09.2023 18:49 "Nie wk** mnie!". Wściekła Koroniewska trzasnęła drzwiami od auta przed nosem Dowbora. Gruba akcja!

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor stanowią jedną z najsympatyczniejszych par polskiego show-biznesu. Jednak jak w każdym związku, również u nich zdarzają się nieporozumienia. Gwiazdy pokazały w sieci jedno z nich.

Joanna Koroniewska zawstydzona przez męża
06.09.2023 21:33 Joanna Korniewska o trudnych momentach z Maciejem Dowborem: "Ciary żenady". Wideo już jest hitem

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w Hiszpanii i teraz dzielą swój czas, przemieszczając się między dwoma krajami. Wiąże się to z podróżami samolotem. Aktorka pokazała w sieci, jak podczas ostatniego lotu mąż sprawił, że poczuła się zażenowana.

Undercover Festival
25.08.2023 22:03 Widzowie równają z ziemią Undercover Festival Polsatu. "Masakra, koszmar, dramat". Aż tak źle?

Polsat postanowił zorganizować na zakończenie wakacji wielkie muzyczne wydarzenie. Undercover Festival zaczął się punktualnie o godzinie 20, a już po kilku minutach sieć aż zawrzała. Krytyce nie ma końca. Co piszą rozczarowani widzowie?

Elżbieta Romanowska
04.08.2023 08:18 Ela Romanowska mówi o początkach w „Nasz nowy dom” podczas ramówki Polsatu. Dowbor zareagował, nie powstrzymał się

Wczoraj na premierze ramówki Polsatu doszło do zadziwiających scen. Kiedy Elżbieta Romanowska zaczęła mówić o swoich pierwszych doświadczeniach na planie „Naszego nowego domu” jedna osoba pokazała, co o tym myśli. Maciej Dowbor zareagował w sposób, który był trudny do przewidzenia.

Maciej Dowbor już wcześniej wiedział o sprawie z Natalią Janoszek, fot. swiatgwiazd.pl; KAPiF
03.08.2023 20:16 Maciej Dowbor już wcześniej wiedział o sprawie z Natalią Janoszek. Wyjawił, co działo się za kulisami "TTBZ" z jej udziałem

Maciej Dowbor w ostrych słowach podsumował rewelacje na temat Natalii Janoszek ujawnione w reportażu Krzysztofa Stanowskiego, które w ostatnich dniach wstrząsnęły mediami w Polsce. Jak twierdzi prezenter, o tym, że aktorka nieco wyolbrzymiała swoje dokonania, wiedział od samego początku.

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska
03.08.2023 11:29 Maciej Dowbor i dwie piękne blondynki przytulające się do niego. Tak się bawi z dala od żony

Gdy Joanna Koroniewska korzysta ze słonecznych dni w Hiszpanii, jej mąż spędza czas w Warszawie. W mediach społecznościowych pokazał zdjęcie z dwoma pięknymi blondynkami w czułym uścisku. Maciej Dowbor nie omieszkał nawet w takiej chwili wspomnieć o żonie.

Maciej Dowbor, Piotr Gąsowski
25.07.2023 15:15 Maciej Dowbor na planie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" z Jakubem Gąsowskim! Syn zastąpił ojca?

Wielkimi krokami zbliża się 19. edycja rozrywkowego programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Produkcja stopniowo zaczyna odkrywać przed internautami kolejne szczegóły. Najnowsze zdjęcie Macieja Dowbora z Jakubem Gąsowskim wywołało sporo emocji.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor nie kryli wzruszenia szczęściem córki, fot. instagram.com/joannakoroniewska; KAPiF
10.07.2023 17:58 Wielkie wzruszenie w domu Joanny Koroniewskiej i Macieja Dowbora. Ich córka aż zalała się łzami

Joanna Korniewska i Maciej Dowbor pomogli swojej córce w spełnieniu jej największego marzenia. Relacja z wyjątkowych chwil oraz przygotowań do nich pojawiła się w mediach społecznościowych gwiazd. Szykujcie chusteczki!

Joanna Koroniewska / Maciej Dowbor
02.07.2023 19:38 "Intruz" w hiszpańskim domu Koroniewskiej i Dowbora, pokazali zdjęcie. "Histeria i wrzaski na pół dzielnicy"

Kiedy Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupowali dom w malowniczej hiszpańskiej miejscowości z pewnością nie spodziewali się, że czekają na nich srogie problemy. W ich posiadłości w Marbelli w nocy wydarzyło się coś okropnego, para właśnie zdała relację ze zderzenia z „intruzem”.

Maciej Dowbor
23.06.2023 12:40 Maciej Dowbor właśnie ujawnił, co naprawdę myśli o Romanowskiej. Zabrał głos ws. zwolnienia swojej mamy

Maciej Dowbor w rozmowie ze Światem Gwiazd otworzył się na temat zwolnienia swojej mamy z programu "Nasz nowy dom". Prezenter nie ma obiekcji co do jej przyszłej kariery. Jak ocenia zastępczynię?

Maciej i Katarzyna Dowbor
11.06.2023 12:13 Maciej Dowbor nie zawsze był z Koroniewską. Wcześniej związał się z... córką ojca swojej przyrodniej siostry

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska tworzą jedno z najbardziej zgranych małżeństw polskiego show-biznesu. Dziś już nikt nie wyobraża sobie ich u boku innych osób. Mało kto pamięta nawet ich partnerów z przeszłości, w tym fakt, że Maciej był związany z Anną Baczyńską.Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że jego mama była z kolei zakochana w jej ojcu. Mają nawet wspólne dziecko.

Maciej Dowbor i Maciej Rock
27.03.2023 19:03 Maciej Dowbor i Maciej Rock na nietypowym zdjęciu sprzed lat. Mało kto wie, że współpracują ze sobą tak długo

W mediach od lat pojawiały się "docinki" pomiędzy Maciejem Dowborem i Maciejem Rockiem, które “wzmogły się” po uczestnictwie obojga w “TTBZ”. Tak naprawdę jednak jest to przyjacielskie przekomarzanie się. Para prezenterów przyjaźni się bowiem od 20 lat, nieraz prowadzili razem program. W tym samym roku zostali tatusiami, a rok później prowadzili wspólnie program o dzieciach. Tym samym po raz pierwszy w Polsce mężczyźni prowadzili program o tematyce dziecięcej. 

Maciej Dowbor
22.03.2023 19:56 Maciej Dowbor zwrócił się do Dawida Kubackiego. Sam w przeszłości przeżywał osobisty dramat

Informacja o poważnym stanie żony Dawida Kubackiego wstrząsnęła nie tylko fanami sportowca, ale też jego znajomymi i gwiazdami show-biznesu. Jedną z pierwszych osób, które zareagowały na wieści o Marcie Kubackiej był Maciej Dowbor. Dziennikarz sam dobrze wie, jak czuje się człowiek, kiedy jego rodzinę spotykają przykrości.„Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie” napisał dwa dni temu skoczek na Instagramie. Natychmiast pod jego postem zaroiło się od wyrazów wsparcia.

Maciej Dowbor
16.03.2023 14:18 Wielkie zmiany w życiu Macieja Dowbora. Najpierw nowy dom, a teraz... taka oszczędność!

Maciej Dowbor wraz z żoną długo zbierali się z przeprowadzką do nowego domu. Prace remontowe dawały im w kość, jednak teraz całą rodziną mogą cieszyć się przestrzenią tylko dla siebie. Prezenter zdradził nam, jakie atuty zauważył po przeniesieniu się w nowe miejsce.Kulisami prac nad domem duet dzielił się w mediach społecznościowych. Choć wydawało się, że etap budowy nigdy się dla nich nie skończy, nareszcie przeprowadzili się do nowego miejsca. Jakie zalety widzi w mieszkaniu Maciej Dowbor?

Piotr Stramowski, Maciej Dowbor
05.03.2023 11:05 "Twoja Twarz Brzmi Znajomi": Piotr Stramowski zwrócił się do Maćka Dowbora. Prowadzący nie krył zdziwienia

Piotr Stramowski jest jednym z uczestników najnowszej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". W rozmowie z nami zdradził, jak odnalazł się w muzycznej roli oraz o początkach pracy na planie. Spotkanie z Maciejem Dowborem zapamięta na długo.Dla gwiazdora udział w hicie Polsatu to pierwsze zetknięcie się z telewizyjną rywalizacją. Zadanie jest nie łatwe, ponieważ musi udowodnić przed jurorami i widzami swój wokalny talent. Wyznał, jak wyglądała jego współpraca z pozostałymi członkami ekipy.

Maciej Dowbor, Maciej Rock
04.03.2023 10:02 Dowbor i Rock wychodzą z imprezy zamkniętej po "TTBZ". Publicznie nie szczędzą sobie złośliwości, prywatnie są blisko

Po premierowym odcinku 18. edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" gwiazdy spotkały się na wspólnym świętowaniu. Tak zachowują się Maciej Rock i Maciej Dowbor poza kamerami.Decyzją produkcji po wielu latach Piotr Gąsowski został zastąpiony w roli prowadzącego przez znanego prezentera Polsatu. Choć publicznie panowie mieli sprawiać sobie wiele złośliwości, prywatnie ich relacja wygląda zupełnie inaczej.

Maciej Dowbor i Maciej Rock
03.03.2023 09:55 Maciej Dowbor wprost o Maćku Rocku. Wymownie podsumował ich relację

Maciej Dowbor opowiedział o relacji z nowym prowadzącym "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Jego opinia jest jednoznaczna - "musi chociaż dorównać Gąsowskiemu". Prezenter ocenił również umiejętności Macieja Rocka. Panowie znają się od lat i są dobrymi przyjaciółmi. Rock wygłosił nawet przemowę podczas ślubu Macieja Dowbora z Joanną Koroniewską, jednak czy dogadują się jako współprowadzący? 

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska
03.03.2023 08:45 "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Maciej Dowbor o nazwisku żony. Czy przeszkadza mu, że funkcjonuje jako Koroniewska?

Maciej Dowbor i Joanna Koroniewska od lat tworzą jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Pobrali się w 2014 roku, w drugi dzień świąt Bożego Narodzenia. Jakie nazwisko ma popularna aktorka? Mało kto wie, jak naprawdę się nazywa. Po wyjściu za mąż kobiety zwykle przyjmują nazwisko męża. Niekiedy pozostają przy panieńskim, a czasem decydują się na dwuczłonowe nazwisko. Maciej Dowbor opowiedział nam, jak sytuacja wygląda w przypadku jego żony.

Maciej Dowbor, Maciej Rock
07.02.2023 14:14 "Zaczyna od kablowania". Dowbor i Rock już złapali specyficzny kontakt

Nowy duet prowadzących program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" wywołuje zamieszanie w internecie jeszcze przed najnowszą edycją. Dowbor i Rock pokazali, jak się dogadują poza kamerami.Zmiany w popularnym programie Polsatu wywołały ogromne zaskoczenie wśród widzów, którym podobała się jego stara formuła. Wśród jurorów nie zobaczymy już Katarzyny Skrzyneckiej, a u boku Macieja Dowbora nie stanie Piotr Gąsowski. Niedawno wyjawiono, jak dogadują się nowi prowadzący "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Maciej Rock, Maciej Dowbor
02.02.2023 19:27 Maciej Rock wprost o relacji z Maciejem Dowborem. "Nie jest to łatwa relacja"

Na dniach miało miejsce oficjalne wydarzenie, zapowiadające nowy sezon w stacji Polsat. Ramówka odbyła się w czwartkowy wieczór i nie zabrakło na niej Macieja Rocka, który w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zastąpi Piotra Gąsowskiego. Opowiedział o relacji z Maciejem Dowborem. Maciej Rock ma spore doświadczenie w prowadzeniu programów muzycznych. Pracował jako prezentem w "Idolu" czy "Must be the music". Od lat nie był widziany na ekranie i postanowił wrócić w wielkim stylu.

Gąsowski, Dowbor
08.01.2023 16:01 Maciej Dowbor zabrał głos po zmianach w "Twoja twarz brzmi znajomo". "Potrzebuję więcej czasu"

W ostatnich dniach przedmiotem zainteresowania mediów, a także tematem rozmów internautów oraz gwiazd jest afera związana z programem "Twoja twarz brzmi znajomo". Po zwolnieniu Katarzyny Skrzyneckiej, w geście solidarności z aktorką z show Polsatu postanowił odejść Piotr Gąsowski. Decyzje o odejściu skomentował dotychczasowy współprowadzący, Maciej Dowbor. Czy on również zdecyduje się opuścić "TTBZ"? Niedługo rozpoczną się nagrania do 18. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo", przed którymi toczą się nieustanne zmiany, powodując niemały zamęt. Od 1. edycji program prowadzili go Piotr Gąsowski i Maciej Dowbor, dziś już wiemy, że w najnowszej edycji zabraknie co najmniej jednego z nich.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor EA
17.10.2022 11:29 Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor wyprowadzą się z kraju? "Nie wiem, czy ja długo wytrzymam w Polsce"

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor jeszcze niedawno chwalili się pięknymi kadrami prosto z Hiszpanii, gdzie spędzili kilka tygodni. Jak się okazuje, wyjazd spodobał im się na tyle, że rozpoczęli rozważania nad wyprowadzką z Polski.Jedne z ostatnich "Domówek", czyli cyklu odcinków prowadzonych przez Joannę i Macieja, były emitowane z Hiszpanii, gdzie para zakupiła dom. Po czasie wrócili do Polski, jednak jak przyznała sama aktorka, zakochała się w tym kraju, dlatego poważnie rozmyśla nad zmianą miejsca zamieszkania.

Maciej Dowbor
29.08.2022 19:18 Maciej Dowbor w pogodowym potrzasku. Zatonęło jego auto

Maciej Dowbor nagle udostępnił wideo z trasy po obcym mieście. W kilka minut jego podróż zamieniła się w koszmar przez złe warunki atmosferyczne. Interweniować musiała policja i straż. Zazwyczaj kontent prezentowany w internecie przez prowadzącego "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" ma wydźwięk rozrywkowy i humorystyczny. Tym razem jednak internauci byli świadkami katastrofy, która zdarzyła się w trakcie jazdy samochodem. Pojazd wręcz pływał po ulicy.

Maciej Dowbor Jarosław Jakimowicz
23.08.2022 10:12 Maciej Dowbor odpowiedział na mocny komentarz Jakimowicza. W sieci zagrzmiało

Maciej Dowbor zabrał głos w sprawie kłótni, jaka wyniknęła między Pawłem Delągiem a Jarosławem Jakimowiczem. Prezenter Polsatu w kilku słowach okazał swoje wsparcie obrażonemu aktorowi i skrytykował zachowanie jego kolegi z planu "Młodych Wilków". Teraz sam musi zmierzyć się z nieprzyjemnymi komentarzami Jarosława Jakimowicza.Jakiś czas temu doszło do niekomfortowej wymiany zdań między dwójką aktorów, grających razem na planie serialu "Młode Wilki". Podczas niedawnego wywiadu Paweł Deląg został zapytany o ewentualną kontynuację uwielbianej przez widzów produkcji. Gwiazdor wyznał, że członkowie obsady nie są już tacy młodzi, jak jej bohaterowie, a poza tym większość aktorów znanych z show poszła już do przodu. Mówiąc o tym, miał na myśli swoich kolegów z planu: Piotra Szwedesa, Zbigniewa Suszyńskiego oraz Jarosława Jakimowicza.Gdy pojawił się temat ostatniego z aktorów, Paweł Deląg dodał, że obecnie gwiazdor kojarzony jest bardziej z telewizją niż filmem. Dziennikarz zasugerował, że kolega aktora większą karierę robi teraz w TVP niż w kinie, ale gwiazdor nie pociągnął tego tematu. Mimo to, słowa kolegi z planu "Młodych Wilków" tak uraziły Jarosława Jakimowicza, że postanowił ujawnić rzekomy sekret swojego przyjaciela.

Gąsowski Kammel Nowakowska
14.08.2022 09:10 Piotr Gąsowski kpiący z Kammela i Nowakowska bliska wzruszenia. Przed nami kolejny koncert TVP

Już niedługo odbędzie się Koncert Piosenki Wojskowej Państw NATO w Elblągu, który poprowadzą czołowe gwiazdy TVP. Gdy do sieci trafił plakat promujący wydarzenie, Piotr Gąsowski nie krył swojego rozbawienia. Zakpił z Tomasza Kammela i jego stroju na fotografii.Gąsowski słynie ze swoich prześmiewczych uwag i zadziwiających żartów. Tym razem na jego celowniku znaleźli się prowadzący Telewizji Polskiej. Nie trzeba było długo czekać, by głos zabrały kolejne osoby.

Dowbor Koroniewska
21.07.2022 17:13 Joanna Koroniewska i Dowbor wyprowadzili się do Hiszpanii ze względu na córkę. Dopiero teraz wyjawiła powód

Jakiś czas temu Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor kupili dom w słonecznej Hiszpanii. Jak się okazało, decyzja o przeprowadzce nie była spowodowana wyłącznie malowniczym krajobrazem. Ważnym czynnikiem był również stan zdrowia córki gwiazd.Obecnie Dowbor i Koroniewska są rodzicami dwóch dziewczynek: Janiny i Heleny. Sprowadzenie dzieci na świat nie należało jednak do najłatwiejszych zadań. Ze względu na to dzieci są dziś ich oczkiem w głowie.

Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor EA
17.07.2022 14:08 Joanna Koroniewska wyznała, dlaczego jest z Maciejem Dowborem. Zabawna odpowiedź

Joanna Koroniewska jest jedną z najpopularniejszych aktorek w naszym kraju, która bardzo aktywnie działa w sieci. Wraz z mężem Maciejem Dowborem prowadzą swój program, a w ich mediach społecznościowych znajdziemy wiele ciekawostek. Joanna uraczyła swoich obserwatorów kolejnym faktem z życia.Asia i Maciej mogą pochwalić się pokaźną publiką, która ochoczo śledzi ich losy oraz kolejne odcinki "Domówki u Dowborów". Wielu z nich decyduje się na zadawanie pytań swoich idolom. Asia postanowiła odpowiedzieć na pytanie widza, dotyczące małżeństwa z Maćkiem.

Dowbor Królikowski
29.04.2022 12:20 Maciej Dowbor wspiera Antka Królikowskiego. Przekazał ważną wiadomość

Maciej Dowbor wypowiedział się publicznie o sytuacji Antka Królikowskiego. Dziennikarz okazał swoje wsparcie dla kolegi ze świata show-biznesu i życzył mu dużo zdrowia. "Żeby wszystko wyszło na prostą" - skwitował. W ostatnim czasie w życiu Antka Królikowskiego pojawiło się mnóstwo problemów. Aktor rozstał się z partnerką, wywołał burzę swoim projektem gali MMA, a później przekazał fanom wieści o ciężkiej chorobie. Jego sytuację skomentował Maciej Dowbor.