Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Tylko u nas. "The Voice" z nowymi prowadzącymi
Katarzyna Derda
Katarzyna Derda 12.06.2024 22:20

Tylko u nas. "The Voice" z nowymi prowadzącymi

Maciej Dowbor
fot. KAPiF

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu. Naszej redakcji udało się dowiedzieć, jakie są jego dalsze plany. Podobno mają mieć związek z “The Voice” TVP!

Dlaczego Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu?

Maciej Dowbor odchodzi z Polsatu po 20 latach pracy. Choć oświadczenie, jakie zamieścił dziennikarz było niespodziewane, to jego decyzja była efektem wielu miesięcy przemyśleń.

Żegnaj Polsat! Z tą decyzją biłem się od kilku, a nawet kilkunastu miesięcy. Była ona jedną z najtrudniejszych w moim zawodowym życiu! Postanowiłem zakończyć mój "związek” z Telewizją Polsat. Dziś poinformowałem o tym moich przełożonych – ogłosił w komunikacje Maciej.

Relacje Dowbora z Polsatem były ostatnio… skomplikowane. Edward Miszczak nie tylko zwolnił jego mamę, Katarzynę Dowbor z “Nasz nowy dom”. W niemal tym samym czasie z “Twoja twarz brzmi znajomo” odszedł Piotr Gąsowski, w geście solidarności z Kasią Skrzynecką, po jej zwolnieniu. Maciek zastanawiał się wtedy, czy powinien zrobić to samo. Teraz dziennikarz zapewnia jednak, że jego decyzja nie miała związku z konfliktami.

Od razu ucinam spekulacje. Nic złego się nie stało, nie mam i nie miałem żadnych pretensji, żali ani otwartych konfliktów. Po prostu coś się we mnie wypaliło. Trzeba wiedzieć, kiedy ze sceny zejść. A ja uznałem, że to jest ten moment, kiedy mogę odejść na własnych zasadach, zostawiając po sobie, mam nadzieję, fajne projekty i dobre wspomnienia – zapewniał Dowbor.

Naszej redakcji udało się dowiedzieć, jakie prawdopodobnie są jego dalsze plany. Zaskoczeni będą wszyscy: nie tylko fani dziennikarza, ale też wielbiciele flagowego programu muzycznego TVP!

Gąsowski nazwał Dowbora pantoflarzem. Teraz gęsto się tłumaczy. Głos zabrała Koroniewska i... zrobiło się niezręcznie Dowbor z całej siły popchnął Rocka na ramówce Polsatu! Jest wideo. Gąsowski podsumował to dwoma słowami

Kto zastąpi Macieja Dowbora w "Twoja twarz brzmi znajomo"?

Kariera Dowbora w Polsacie zaczęła się w 2005 roku. Został wtedy prowadzącym reality show “Granice strachu”. Przez kolejne 20 lat prowadził niezliczone festiwale i programy rozrywkowe, jak “Interwencję Extra”, “BMW Sauber Pit Lane Park”, “Studio Formuły 1”, “Redbull AirRace”, “Się kręci”, “Got to Dance. Tylko taniec” oraz oczywiście przez ostatnią dekadę “Twoja twarz brzmi znajomo”. Z Maciejem Rockiem prowadził też tegoroczny Polsat Hit Festiwal.

Maciej Dowbor w swoim oświadczeniu zaznaczył, że na razie chce odpocząć od pracy.

Na razie robię sobie przerwę. A co będzie dalej?! Czas pokaże! Póki co chce celebrować wakacje z moją rodziną, po raz pierwszy od wielu lat nie na planie! – pisze dziennikarz.

Światu Gwiazd udało się jednakże dowiedzieć, jakie plany może mieć teraz Maciej. Są dalekie od błogiego wypoczynku! Poniżej przeczytacie o niesamowitych nowinach, dotyczących programu “The Voice”.

Co będzie teraz robić Maciej Dowbor? Tylko u nas

Jak udało się nam jednak nieoficjalnie dowiedzieć, Maciej Dowbor najprawdopodobniej przechodzi do TVP, gdzie czeka na niego flagowe show.

Nową edycję The Voice według naszych ustaleń ma poprowadzić Paulina Chylewska. Za kulisami mówi się, że to Maciej do niej dołączy – mówi Światu Gwiazd osoba z Telewizji Polskiej.

Co jeszcze wiadomo o tym potencjalnym transferze do TVP, który może okazać się legendarny?

Paulina mówiła, że poprowadzi tylko programy sportowe, ale jednym z warunków jej przejścia było też poprowadzenie innych formatów. Ma ogromne doświadczenie, mogłaby się więc sprawdzić w "The Voice of Poland”. Ale nie może przecież poprowadzić go sama. Kto zostanie współprowadzącym? Czy będzie to Maciej Dowbor? Stworzyliby idealny duet. A przecież o to chodzi produkcji – dodaje nasze źródło.

Wszystko ma rozstrzygnąć się już niedługo.

Czy tak będzie? Sytuacja będzie klarowna, bo lada chwila ruszają zdjęcia do nowej edycji – mówi nasze źródło.

Co sądzicie o takich zmianach?

Maciej Dowbor, Polsat, odchodzi z Polsatu, dlaczego, przechodzi do TVP, gdzie wystąpi
Maciej Dowbor i Maciek Rock na Polsat Hit Festiwal 2024, fot. KAPiF
Maciej Dowbor, Polsat, odchodzi z Polsatu, dlaczego, przechodzi do TVP, gdzie wystąpi
Maciej Dowbor i Maciek Rock na Polsat Hit Festiwal 2024, fot. KAPiF