Czy Maja Sablewska ma dzieci? Żródło: instagram.com sablewska

Czy Maja Sablewska ma dzieci?

20 Styczeń 2021 Sara OsieckaSara Osiecka

Maja Sablewska od czasu swojego udziału jako jurorka w „X Factorze” zyskuje coraz szersze grono fanów. Wielokrotnie pomagała w swoich programach młodym mamom odzyskać pewność siebie i atrakcyjny wygląd po ciąży, ale czy sama jest już mamą?

Maja Sablewska zaczynała karierę jako menedżerka gwiazd takich jak Doda czy Edyta Górniak, dziś jest znana z programu „Sablewskiej sposób na modę”. Celebrytka, choć chętnie dzieli się swoimi zmysłowymi zdjęciami w social mediach, dba o własną prywatność i nie ujawnia zbyt wiele szczegółów z życia prywatnego. W końcu fani zaczęli się zastanawiać, czy gwiazda TVN ma już dzieci.

Maja Sablewska, choć ma już 40 lat, nie jest jeszcze mamą. Decyzja o poczekaniu z potomstwem jest jednak jej świadomą decyzją, a gwiazda nie śpieszy się z podjęciem decyzji. Jest przekonana, że gdy nadejdzie właściwa chwila, zajdzie w ciążę. Na pytanie, czy jest gotowa, odpowiedziała wprost

- Jeszcze nie, ale nie chcę tego planować. W moim życiu wszystko tak szybko się zmienia, że kiedy ukaże się ten wywiad, może będę już gotowa. Staram się więc nie nadużywać słowa: „nigdy”. Marzę o tym, by mieć rodzinę, ale czuję, że to nie jest jeszcze właściwy moment – powiedziała w wywiadzie dla Gali w 2017 roku.

Jak widać Maja Sablewska jest świadoma ogromnej odpowiedzialności, jaką jest opieka nad dzieckiem i nie chce robić nic pochopnie. Jak na razie jest skupiona na swojej karierze.

Bardzo możliwe, że na decyzję ma także wpływ jej partner, Wojciech Mazolewski, który prowadzi równie aktywne życie, co gwiazda TVN. Jako muzyk jazzowy często jest w trasach koncertowych i aktywnie rozwija swoją karierę.

W jednym z odcinków Sablewskiej sposób na modę uczestniczka zwierzyła się, że jest jej bardzo ciężko po poronieniu. Wtedy prowadząca odpowiedziała, że wie, przez co przechodzi.

- Możemy sobie podać rękę. Wiem, co to znaczy, bo ja również poroniłam – powiedziała wtedy.

Nie dodała nic więcej, można więc zakładać, że to dla niej zbyt bolesny lub intymny temat, by opowiadać o nim publicznie. Fani jednak na pewno trzymają kciuki, by ich idolka była szczęśliwa niezależnie od tego, czy zdecyduje się na urodzenie dziecka.

Następny artykuł