Swiatgwiazd.pl
Czy Maja Sablewska ma dzieci?

instagram.com sablewska

Czy Maja Sablewska ma dzieci?

20 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Sara Osiecka

Udostępnij:

Maja Sablewska od czasu swojego udziału jako jurorka w "X Factorze" zyskuje coraz szersze grono fanów. Wielokrotnie pomagała w swoich programach młodym mamom odzyskać pewność siebie i atrakcyjny wygląd po ciąży, ale czy sama jest już ma

Maja Sablewska zaczynała karierę jako menedżerka gwiazd takich jak Doda czy Edyta Górniak, dziś jest znana z programu „Sablewskiej sposób na modę”. Celebrytka, choć chętnie dzieli się swoimi zmysłowymi zdjęciami w social mediach, dba o własną prywatność i nie ujawnia zbyt wiele szczegółów z życia prywatnego. W końcu fani zaczęli się zastanawiać, czy gwiazda TVN ma już dzieci.

Maja Sablewska, choć ma już 40 lat, nie jest jeszcze mamą. Decyzja o poczekaniu z potomstwem jest jednak jej świadomą decyzją, a gwiazda nie śpieszy się z podjęciem decyzji. Jest przekonana, że gdy nadejdzie właściwa chwila, zajdzie w ciążę. Na pytanie, czy jest gotowa, odpowiedziała wprost

- Jeszcze nie, ale nie chcę tego planować. W moim życiu wszystko tak szybko się zmienia, że kiedy ukaże się ten wywiad, może będę już gotowa. Staram się więc nie nadużywać słowa: „nigdy”. Marzę o tym,  by mieć rodzinę, ale czuję, że to nie jest jeszcze właściwy moment – powiedziała w wywiadzie dla Gali w 2017 roku.

Jak widać Maja Sablewska jest świadoma ogromnej odpowiedzialności, jaką jest opieka nad dzieckiem i nie chce robić nic pochopnie. Jak na razie jest skupiona na swojej karierze.

Bardzo możliwe, że na decyzję ma także wpływ jej partner, Wojciech Mazolewski, który prowadzi równie aktywne życie, co gwiazda TVN. Jako muzyk jazzowy często jest w trasach koncertowych i aktywnie rozwija swoją karierę.

W jednym z odcinków Sablewskiej sposób na modę uczestniczka zwierzyła się, że jest jej bardzo ciężko po poronieniu. Wtedy prowadząca odpowiedziała, że wie, przez co przechodzi.

- Możemy sobie podać rękę. Wiem, co to znaczy, bo ja również poroniłam – powiedziała wtedy.

Nie dodała nic więcej, można więc zakładać, że to dla niej zbyt bolesny lub intymny temat, by opowiadać o nim publicznie. Fani jednak na pewno trzymają kciuki, by ich idolka była szczęśliwa niezależnie od tego, czy zdecyduje się na urodzenie dziecka.

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >