Michał Szpak Żródło: East News / TRICOLORS

Czy Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka w „The Voice of Poland”? Artysta komentuje

Ostatnio w mediach dużo mówi się na temat Rafała Brzozowskiego. Wokalista ma reprezentować Polskę na Eurowizji, a niektórzy spekulują, że może zastąpić Michała Szpaka w programie "The Voice of Poland". Znamy komentarz piosenkarza.

  • Pojawiły się pogłoski, które wskazują na to, że to Rafał Brzozowski może zastąpić Michała Szpaka w The Voice of Poland.
  • Brzozowski skomentował doniesienia.
  • Okazuje się, że jego odpowiedź może zaskoczyć wiele osób. Muzyk wyznał, że na razie nie może się na ten temat wypowiedzieć.

Rafał Brzozowski jest jednym z najpopularniejszych polskich wokalistów, który od pewnego czasu na stałe związał się z Telewizją Publiczną. Jak powiedział w jednym z wywiadów, teraz skupia się przede wszystkim na przygotowaniach do Eurowizji, a co niektórzy już wróżą mu karierę trenera w The Voice of Poland.

Rafał Brzozowski zastąpi Michała Szpaka?

Kiedy do mediów trafiły pierwsze spekulacje o składzie jurorskim w kolejnej edycji The Voice, największe poruszenie wywołała nieobecność Michała Szpaka. W sprawie głos zabrała nawet sama Edyta Górniak, która mimo wielu spięć ze Szpakiem, darzyła go zawsze dużą sympatią.

Bardzo szybko pojawiły się pogłoski, które wskazywały, że to Rafał Brzozowski może zastąpić Michała Szpaka. Jak argumentowali swoje przypuszczenia internauci, to właśnie Brzozowski jest obecnie ulubieńcem TVP, a jego przewidywany sukces na Eurowizji może tylko przypieczętować jego miejsce w składzie trenerskim muzycznego show.

Przypomnijmy, że Rafał sam zyskał sławę dzięki udziałowi w pierwszej edycji The Voice. Odpadł z programu dopiero przed samym finałem. Należał do drużyny Andrzeja Piasecznego.

Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie partnerki. Fani: Kuba Wojewódzki pokazał zdjęcie partnerki. Fani: "A przodem kiedy zobaczymy?"Czytaj dalej

Co ciekawe, Brzozowski ma już spore doświadczenie jako prezenter. W TVP był już gospodarzem teleturnieju Koło Fortuny oraz The Voice Senior.

Wciąż narastające plotki wokół Rafała w końcu zmusiły gwiazdora do zabrania głosu.

Rafał Brzozowski komentuje doniesienia

W rozmowie z Jastrząb Post Brzozowski został zapytany o jego rzekomy udział w następnej edycji The Voice of Poland. Czy muzyk widzi siebie na fotelu jurora?

- Na ten temat nic nie wiem - mówił w wywiadzie. Podkreślił też, że teraz skupia się przede wszystkim na Eurowizji.

Mimo to wokalista nie krył swojego entuzjazmu, gdy temat rozmowy został skierowany na The Voice. Przyznał, że bardzo dobrze zna ten program i wciąż bardzo go lubi.

- Prowadzę The Voice Senior i to jest fantastyczna przygoda - dodał. Czy jego oficjalne stanowisko uciszy krążące plotki?

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:


Źródło: Jastrząb Post

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Następny artykuł