Swiatgwiazd.pl
Czy Weronika Rosati ma męża?

wikipedia.org/Fryta 73

Czy Weronika Rosati ma męża?

21 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Czy Weronika Rosati ma męża? Życie miłosne aktorki było naprawdę burzliwe.

Czy Weronika Rosati ma męża? Aktorka od samego początku postawiła wyraźną granicę między życiem prywatnym a zawodowym i rzadko mówi o tym pierwszym. Mimo to wiele faktów na ten temat ujrzało światło dzienne, a o niektórych z nich swego czasu huczała cała kolorowa prasa.

Trudny czas w życiu uwielbianej aktorki

Weronika Rosati ma za sobą kilka nieudanych związków. Spotykała się m.in. z dziennikarzem Mariuszem Maxem Kolonką, Tede czy Piotrem Adamczykiem. W 2016 roku niedługo po rozstaniu z Adamczykiem związała się z chirurgiem ortopedą Robertem Śmigielskim. 11 grudnia 2017 roku na świat przyszła ich córeczka Elizabeth.

Chociaż byli zaręczeni, w 2018 roku doszło do rozstania. W późniejszym wywiadzie Weronika wyjawiła, że między nią a Robertem przestało układać się jeszcze przed narodzinami dziecka, a on miał stosować wobec niej przemoc fizyczną, psychiczną i ekonomiczną.

Aktorka wyznała, że mężczyzna zastraszał ją i starał się ją kontrolować. Dopiero jednak po porodzie ta odważyła się to przerwać. O toczonej przez nich batalii sądowej rozpisywały się wszystkie media, a fani z niepokojem obserwowali dalsze losy aktorki.

Ostatecznie Weronice udało się wywalczyć zakaz zbliżania się Śmigielskiego do niej oraz córki. Po wszystkim aktorka poświęciła wiele czasu, by dojść do siebie i zacząć wszystko od nowa. Na stałe przeniosła się do słonecznego Los Angeles, gdzie udaje jej się budować wszystko odnowa. Media donoszą nawet o nowym partnerze.

Czy Weronika Rosati ma męża?

Jak donosi Gala.pl, po kilku miesiącach od burzliwego rozstania Weronika postanowiła raz jeszcze spróbować odnaleźć swoje szczęście w miłości. Chociaż na co dzień żyje w Stanach Zjednoczonych, spotykać zaczęła się z Polakiem. 

Mężczyzna jednak nie jest znany w świecie show-biznesu i dba o to, by pozostać anonimowym. Stara się o to również sama Weronika, która chce trzymać swój związek zdala od mediów. 

Wiadomo jednak, że jak dotąd, choć ze Śmigielskim Weronika była tego bardzo bliska, nie powiedziała sakramentalnego “tak” żadnemu z byłych partnerów. Fani, którzy życzą jej jak najlepiej, mają nadzieję, że pewnego dnia uda jej się poślubić miłość życia.

Źródło: Gala

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >