Czy Weronika Rosati ma męża? Żródło: wikipedia.org/Fryta 73

Czy Weronika Rosati ma męża?

21 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Czy Weronika Rosati ma męża? Życie miłosne aktorki było naprawdę burzliwe.

Czy Weronika Rosati ma męża? Aktorka od samego początku postawiła wyraźną granicę między życiem prywatnym a zawodowym i rzadko mówi o tym pierwszym. Mimo to wiele faktów na ten temat ujrzało światło dzienne, a o niektórych z nich swego czasu huczała cała kolorowa prasa.

Trudny czas w życiu uwielbianej aktorki

Weronika Rosati ma za sobą kilka nieudanych związków. Spotykała się m.in. z dziennikarzem Mariuszem Maxem Kolonką, Tede czy Piotrem Adamczykiem. W 2016 roku niedługo po rozstaniu z Adamczykiem związała się z chirurgiem ortopedą Robertem Śmigielskim. 11 grudnia 2017 roku na świat przyszła ich córeczka Elizabeth.

Chociaż byli zaręczeni, w 2018 roku doszło do rozstania. W późniejszym wywiadzie Weronika wyjawiła, że między nią a Robertem przestało układać się jeszcze przed narodzinami dziecka, a on miał stosować wobec niej przemoc fizyczną, psychiczną i ekonomiczną.

Aktorka wyznała, że mężczyzna zastraszał ją i starał się ją kontrolować. Dopiero jednak po porodzie ta odważyła się to przerwać. O toczonej przez nich batalii sądowej rozpisywały się wszystkie media, a fani z niepokojem obserwowali dalsze losy aktorki.

Ostatecznie Weronice udało się wywalczyć zakaz zbliżania się Śmigielskiego do niej oraz córki. Po wszystkim aktorka poświęciła wiele czasu, by dojść do siebie i zacząć wszystko od nowa. Na stałe przeniosła się do słonecznego Los Angeles, gdzie udaje jej się budować wszystko odnowa. Media donoszą nawet o nowym partnerze.

Czy Weronika Rosati ma męża?

Jak donosi Gala.pl, po kilku miesiącach od burzliwego rozstania Weronika postanowiła raz jeszcze spróbować odnaleźć swoje szczęście w miłości. Chociaż na co dzień żyje w Stanach Zjednoczonych, spotykać zaczęła się z Polakiem.

Mężczyzna jednak nie jest znany w świecie show-biznesu i dba o to, by pozostać anonimowym. Stara się o to również sama Weronika, która chce trzymać swój związek zdala od mediów.

Wiadomo jednak, że jak dotąd, choć ze Śmigielskim Weronika była tego bardzo bliska, nie powiedziała sakramentalnego “tak” żadnemu z byłych partnerów. Fani, którzy życzą jej jak najlepiej, mają nadzieję, że pewnego dnia uda jej się poślubić miłość życia.

Źródło: Gala

Następny artykuł