Czy Zoe Saldana ma dzieci? Żródło: wikipedia.org/Gage Skidmore

Czy Zoe Saldana ma dzieci?

20 Styczeń 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Czy Zoe Saldana ma dzieci? Sympatycy mogli nawet nie spodziewać się takiej odpowiedzi.

Czy Zoe Saldana ma dzieci? Wierni fani aktorki wnikliwie obserwują jej życie prywatne, chcąc poznać odpowiedzi na wszystkie zadawane przez nich pytania.

Życie uczuciowe uwielbianej aktorki

Zoe Saldana przyszła na świat 19 czerwca 1978 roku. Jej ojciec pochodzi z Dominikany, a mama z Puerto Rico. Aktorka wychowała się w Queens w Nowym Yorku razem z dwiema siostrami – Cisely i Mariel. Cała trójka była wychowywana przez rodziców dwujęzycznie - w języku angielskim i hiszpańskim.

Gdy Zoe zaczęła coraz lepiej radzić w show-biznesie, poznała Keitha Brittona, z którym spotykała się przez kilka lat. W lipcu 2010 roku oficjalnie ogłosili swoje zaręczyny, ale jeszcze nim doszło do ślubu, bo w listopadzie 2011 roku, poinformowali o rozstaniu.

W marcu 2013 roku aktorka zaczęła spotykać się z Włochem Marco Perego. Relacja rozwijała się bardzo intensywnie, dlatego fanów nieszczególnie zaskoczył fakt, że już w czerwcu tego samego roku para powiedziała sobie sakramentalne “tak”.

Czy Zoe Saldana ma dzieci?

Sympatycy gwiazdy ochoczo obserwowali rozkwit miłości, jaka połączyła tych dwoje. Chociaż Saldana od samego początku bacznie strzegła życia prywatnego, fanom co jakiś czas udało się dostrzec ciekawszy smaczek.

W listopadzie 2014 roku kolorową prasę obiegła radosna nowina - Zoe i Marco po raz pierwszy zostali rodzicami, a na świat przyszły zdrowie bliźnięta o imionach Bowie i Cy. Aktorka chętnie relacjonowała w sieci swoje w nowej roli, ale za każdym razem zakrywała twarze pociech. W lutym 2017 roku urodziła im się kolejna pociecha - synek imieniem Zen.

Aktorka swego czasu przyznała, że swoje dzieci również wychowuje dwujęzycznie. Przez cały czas jednak Zoe nie decydowała się na ujawnienie wizerunku latorośli.

Zaskakujący dla wszystkich przełom nastąpił dopiero 3 maja 2018 roku, gdy Zoe razem z całą rodziną pojawiła się na ceremonii odsłonięcia gwiazdy na Hollywood Walk of Fame. Aktorka razem z mężem i trójką dzieci chętnie pozowała fotoreporterom.

Następny artykuł