Swiatgwiazd.pl
Czy Zoe Saldana ma dzieci?

wikipedia.org/Gage Skidmore

Czy Zoe Saldana ma dzieci?

20 Stycznia 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Czy Zoe Saldana ma dzieci? Sympatycy mogli nawet nie spodziewać się takiej odpowiedzi.

Czy Zoe Saldana ma dzieci? Wierni fani aktorki wnikliwie obserwują jej życie prywatne, chcąc poznać odpowiedzi na wszystkie zadawane przez nich pytania.

Życie uczuciowe uwielbianej aktorki

Zoe Saldana przyszła na świat 19 czerwca 1978 roku. Jej ojciec pochodzi z Dominikany, a mama z Puerto Rico. Aktorka wychowała się w Queens w Nowym Yorku razem z dwiema siostrami – Cisely i Mariel. Cała trójka była wychowywana przez rodziców dwujęzycznie - w języku angielskim i hiszpańskim.

Gdy Zoe zaczęła coraz lepiej radzić w show-biznesie, poznała Keitha Brittona, z którym spotykała się przez kilka lat. W lipcu 2010 roku oficjalnie ogłosili swoje zaręczyny, ale jeszcze nim doszło do ślubu, bo w listopadzie 2011 roku, poinformowali o rozstaniu.

W marcu 2013 roku aktorka zaczęła spotykać się z Włochem Marco Perego. Relacja rozwijała się bardzo intensywnie, dlatego fanów nieszczególnie zaskoczył fakt, że już w czerwcu tego samego roku para powiedziała sobie sakramentalne “tak”.

Czy Zoe Saldana ma dzieci?

Sympatycy gwiazdy ochoczo obserwowali rozkwit miłości, jaka połączyła tych dwoje. Chociaż Saldana od samego początku bacznie strzegła życia prywatnego, fanom co jakiś czas udało się dostrzec ciekawszy smaczek. 

W listopadzie 2014 roku kolorową prasę obiegła radosna nowina - Zoe i Marco po raz pierwszy zostali rodzicami, a na świat przyszły zdrowie bliźnięta o imionach Bowie i Cy. Aktorka chętnie relacjonowała w sieci swoje w nowej roli, ale za każdym razem zakrywała twarze pociech. W lutym 2017 roku urodziła im się kolejna pociecha - synek imieniem Zen. 

Aktorka swego czasu przyznała, że swoje dzieci również wychowuje dwujęzycznie. Przez cały czas jednak Zoe nie decydowała się na ujawnienie wizerunku latorośli. 

Zaskakujący dla wszystkich przełom nastąpił dopiero 3 maja 2018 roku, gdy Zoe razem z całą rodziną pojawiła się na ceremonii odsłonięcia gwiazdy na Hollywood Walk of Fame. Aktorka razem z mężem i trójką dzieci chętnie pozowała fotoreporterom.

Podobne artykuły

Sara Müldner z "Na dobre i na złe"

Życie gwiazd

Jak dziś wygląda Sara Müldner? Była gwiazdą "Na dobre i na złe"

Czytaj więcej >
Piotr Fronczewski

Życie gwiazd

Piotr Fronczewski poświęca dużo czasu rodzinie. Nie chce popełnić błędu sprzed lat

Czytaj więcej >
Jolanta Fraszyńska

Życie gwiazd

Jolanta Fraszyńska szykuje się do ślubu. Kim jest jej wybranek?

Czytaj więcej >
Zdzisław pokazał ukochaną

Życie gwiazd

„Sanatorium miłości”: Zdzisław pochwalił się ukochaną

Czytaj więcej >
Iga Krefft Teresa Lipowska

Życie gwiazd

Iga Krefft opowiedziała o depresji. "Stałam się więźniem samej siebie"

Czytaj więcej >
Grażyna Torbicka

Życie gwiazd

Grażyna Torbicka zaopiekowała się sławną matką. Zrezygnowała z ważnych planów

Czytaj więcej >