Swiatgwiazd.pl
Dagmara Kaźmierska

instagram.com/queen_of_life_77

Dagmara Kaźmierska jest zaręczona. "Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu"

17 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Weronika Wasiak

Udostępnij:

Dagmara Kaźmierska to kolorowy ptak telewizji TTV, gdzie widzowie mogą oglądać ją w programie "Królowe życia". Szalona, charyzmatyczna i bezpośrednia bohaterka w mgnieniu oka zgromadziła wokół siebie prawdziwą armię fanów, którzy bacznie śledzą jej życie nie tylko na szklanym ekranie, ale też w sieci. Teraz dotarła do nich wspaniała wiadomość - Dagmara w końcu znalazła szczęście w miłości.

  • Mroczna przeszłość Kaźmierskiej

  • Dagmara Kaźmierska najpopularniejszą bohaterką "Królowych życia"

  • "Królowa życia" w końcu znalazła szczęście w miłości

Dagmara Kaźmierska była w więzieniu

Dziś jest niekwestionowaną królową stacji TTV i ulubienicą widzów. Nie zawsze jednak cieszyła się dobrą sławą i ogromną popularnością... wręcz przeciwnie. Przed laty Kaźmierska na 14 miesięcy trafiła za kratki.

Dagmara odsiedziała karę za prowadzenie agencji towarzyskiej i na przeszło rok została oddzielona od malutkiego wówczas syna Conana.

-  Człowiek do wszystkiego się przyzwyczaja… Wszystko da się przeżyć. Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota. Tego się da opisać - wspominała swego czasu w jednym z wywiadów.

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska podzieliła się swoim szczęściem. Pojawiła się na okładce magazynu "Forbes Women”

CZYTAJ DALEJ

Po wyjściu na wolność Dagmara zaczęła układać swoje życie na nowo. Po latach nie tylko udało jej się zapomnieć o mrocznej przeszłości, która niestety wciąż bywa jej wypominana, ale też zaistnieć w rodzimym show-biznesie.

Udział w "Królowych życia" przyniósł jej ogromną popularność i pozwolił rozwinąć skrzydła. Kaźmierska m.in. zagrała w filmie Patryka Vegi "Pętla" czy zagościła w programie Kuby Wojewódzkiego. Rzesza sympatyków Dagmary stale rośnie, a na Instagramie obserwuje ją przeszło milion internautów. Nic więc dziwnego, że celebrytka tak ochoczo dzieli się tam najciekawszymi epizodami z życia. Mimo jednak wyjątkowej otwartości, jeden fakt długo skrywała w tajemnicy.

Dagmara Kaźmierska potwierdziła wspaniałą wiadomość

Temat życia miłosnego Kaźmierskiej od dawna budzi spore zainteresowanie wśród jej fanów, ale ona sama niechętnie wypowiada się na jego temat. Co prawda nie ma oporów przed opowiadaniem o partnerach z przeszłości, jednak wytrwale milczy o ewentualnych nowych obiektach westchnień.

Choć plotkowano na ten temat nie raz, Dagmara nie komentowała spekulacji, a jedynie podkreślała, że woli sferę uczuciową zachować bardzo prywatną. Niespodziewanie zrobiła wyjątek i w ostatniej rozmowie z "Dzień Dobry TVN" zdradziła, że w jej życiu rzeczywiście pojawił się mężczyzna.

Gdyby tego było mało, bohaterka "Królowych życia" dała jasno do zrozumienia, że nowych adoratorów będzie odsyłać z kwitkiem, bo... jest już zaręczona!

- Cały czas jestem zakochana. Człowiek musi czuć motyle, ja mam cały czas motyle w brzuchu... To tak szybko nie puści. Dalej nie mogę powiedzieć, kto. Adoratorzy niech się odbijają, ja ich nie potrzebuję, bo mam narzeczonego - wyznała podczas rozmowy z "Dzień Dobry TVN".

Jednocześnie Kaźmierska odniosła się do dawnych miłości, podkreślając, że tylko do jednego mężczyzny wciąż odczuwa sentyment. Chodzi o jej byłego męża i ojca Conana.

- Sentyment to zawsze będzie do mojego męża, bo to jest ojciec mojego dziecka i to była moja wielka prawdziwa miłość. Kaźmierski to zawsze będzie Kaźmierski - podkreśliła.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Plotek, Fakt

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

DDTVN

Plotki

Barbara Pasek przerywa pracę w "Dzień dobry TVN". "Witajcie w moim nowym etapie"

Czytaj więcej >
Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Filip_Chajzer

Plotki

Filip Chajzer opowiedział dokładnie o traumie po śmierci syna

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >