Swiatgwiazd.pl > Plotki > Edyta Górniak coraz bardziej tęskni za synem. Problemy zdrowotne Allana uniemożliwiają im częstsze spotkania
Katarzyna Augustyniak
Katarzyna Augustyniak 24.03.2022 09:27

Edyta Górniak coraz bardziej tęskni za synem. Problemy zdrowotne Allana uniemożliwiają im częstsze spotkania

Edyta Górniak
East News / TRICOLORS

Edyta Górniak jakiś czas temu znalazła swoje miejsce na Ziemi. Jest nim piękny dom w górach. Niestety, jak się okazuje, bardzo rzadko odwiedza ją tam jej ukochany syn. Wokalistka zdradziła, że Allan nie czuje się tam najlepiej.

  • Edyta Górniak od jakiegoś czasu cieszy się swoim wymarzonym domem w górach.

  • Wokalistka bez wątpienia jest zachwycona urokiem gór. Niestety jej syn nie odwiedza jej tam zbyt często.

  • Okazuje się, że Allan ma z natury wysokie ciśnienie i w górach bardzo boli go głowa.

Edyta Górniak w weekend majowy gościła w swoim góralskim domu Rafała Brzozowskiego, któremu udzielała lekcji przed występem na Eurowizji. Widać, że gwiazda czuje się w nowym lokum wspaniale, czego nie można powiedzieć o jej synu.

Edyta Górniak tęskni za synem

Edyta Górniak jest jedną z najsławniejszych polskich piosenkarek. Bez jej obecności na scenie ciężko wyobrazić sobie wielkie muzyczne imprezy. Ostatnio gwiazda występowała na koncercie upamiętniającym zmarłego Krzysztofa Krawczyka.

Górniak w ostatnim czasie spędza dni w swoim domu w górach. To tam odnalazła własne miejsce na Ziemi. Trudno się dziwić, że wokalistka jest zachwycona malowniczym krajobrazami, jakie teraz ma na co dzień.

Okazuje się, że Edyta coraz bardziej tęskni za synem. Niestety Allan nie może zbyt często odwiedzać jej w górach. Jak wyznała w rozmowie z Faktem, chłopak ma z natury wysokie ciśnienie. Gdy zbyt długo przebywa w górskim klimacie, cierpi na silne bóle głowy.

- Allana ciągle boli głowa, jak do mnie przyjeżdża. Dla niego to jest za wysoko. I tam gdzie mieszkam w górach jest faktycznie inne ciśnienie, a on jest wysokociśnieniowcem - mówiła redakcji Faktu.

Górniak: Nie każdy dobrze się czuje w górach

Edyta przyznała, że gdy Allan już ją odwiedzi, może zostać tylko na 2-3 dni.

-  Nie każdy dobrze się czuje w górach i Allan jest jedną z tych osób - podkreśliła piosenkarka.

Cóż, pani Edyta z pewnością wolałaby o wiele częściej widywać się z synem. W niejednym wywiadzie opowiadała o ich bliskiej relacji. Również sam Allan z okazji Dnia Matki udzielił wywiadu Super Expressowi, w którym przyznał, że ma z mamą silną więź, ale jak zaznaczył, bardzo zdrową. Chłopak jest przekonany, że wiele ludzi może zazdrościć mu takiej mamy.

- Zawsze daje mi możliwość głosu w każdej podejmowanej decyzji, przez co jesteśmy z owej zadowoleni oboje. Przez okres dorastania dostałem też bardzo dużo wolności, dzięki czemu szybko się usamodzielniłem i ukształtowałem dzisiejszego siebie. Wszystko powyższe to tylko mały procent cech, które czynią moją mamę wyjątkową - podsumował w rozmowie z SE.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Fakt, Super Express

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]

Tagi: