Swiatgwiazd.pl
Edyta Górniak

East News / TRICOLORS

Edyta Górniak odpowiada Paulli na krytykę. "Smutku i żałoby się nie ocenia"

10 Czerwca 2021

Autor tekstu:

Katarzyna Augustyniak

Udostępnij:

Edyta Górniak została skrytykowana przez Paullę po występie w Opolu na koncercie upamiętniającym Krzysztofa Krawczyka. Wokalistka najwyraźniej nie zgadza się z negatywną oceną. Odpowiedziała Paulli i przy okazji ucięła inne nieprzychylne komentarze.

  • Edyta Górniak jest jedną z najbardziej cenionych i znanych polskich wokalistek.

  • Piosenkarka wystąpiła na koncercie Jak przeżyć wszystko jeszcze raz - the best of Krzysztof Krawczyk. Po jej wystąpieniu w sieci zaczęły krążyć różne skrajne opinie.

  • Gwiazdę skrytykowała m.in. Paulla. Górniak postanowiła odpowiedzieć na jej ocenę.

Edyta Górniak już nie pierwszy raz mierzy się z negatywną oceną. Jak na gwiazdę przystało, jednych zachwyca, a dla innych popełnia błędy. Bez względu na wszystko, trzeba przyznać, że wokalistka jest jedną z najsławniejszych polskich artystek. I jak to prawdziwa artystka, budzi emocje.

Edyta Górniak odpowiedziała na krytykę Paulli

W wywiadzie z portalem Pomponik Paulla po raz kolejny komentowała liczne porównania jej wokalu do Edyty Górniak. Jak stwierdziła, są one bardzo naciągane i przesadzone. Sama przyznała, że kiedyś rzeczywiście się nią inspirowała. Jednak teraz zupełnie nie odnajduje się w jej twórczości i stara się brać przykład z młodych i ambitnych piosenkarek.

W drugiej części wywiadu Paulla zapytana o opinię na temat występu Edyty na koncercie w Opolu dla Krzysztofa Krawczyka odpowiedziała bez wahania, że nie przypadł on jej do gustu. Skąd taka negatywna ocena?

Piosenkarka zasugerowała, że wykonanie Górniak było zbyt przekombinowane. Na koniec podkreśliła jednak, że stara się nie oceniać występów innych artystów, bo każdy ma prawo do własnej interpretacji.

Polsat

"Taniec z gwiazdami" będzie emitowany o innej porze. "Zobaczymy co z oglądalnością"

CZYTAJ DALEJ

Mimo nieco dyplomatycznego podsumowania Paulli Edyta Górniak nie czekała długo z odpowiedzią. Na swoim Instagramie umieściła kilka słów. Jednym słowem - zwróciła swojej młodszej koleżance uwagę na pewien fakt.

Górniak: trzeba mieć inną skalę wrażliwości

Edyta Górniak zasugerowała Paulli, że jej ocena była zbyt śmiała, zwłaszcza patrząc na okazję, z jakiej koncert był organizowany. Jak to określiła, był to Muzyczny Pogrzeb, a nie impreza komercyjna.

Wokalistka stwierdziła, że zrozumienie rangi wydarzenia wymaga dużej wrażliwości i być może łatwiej jest to pojąć jeśli osobiście znało się zmarłego Krzysztofa Krawczyka.

- Trzeba było osobiście znać Krzysztofa lub trzeba mieć inną skalę wrażliwości dla drugiego człowieka, Paulinko, żeby rozumieć, że był to Muzyczny Pogrzeb Krzysztofa Krawczyka i pożegnanie się z Nim - napisała Górniak.

Jak słusznie zauważyła Edyta, występów z takiej okazji nie powinno się oceniać, jak występów na festiwalu w Opolu.

- Smutku i żałoby się nie ocenia - zakończyła gwiazda.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Pudelek.pl

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Tomasz Stockinger

Plotki

Tomasz Stockinger ma nową partnerkę. Kim jest?

Czytaj więcej >

Plotki

W "M jak miłość" po wakacjach szykuje się wiele zmian. Marysia i Artur nie będą mieć wieść o jednej wyjątkowej osobie

Czytaj więcej >
Monika richardson i zbigniew zamachowski

Plotki

Monika Richardson opublikowała szczery wpis nt. małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim

Czytaj więcej >
Anna Mucha

Plotki

Anna Mucha umieściła w sieci zaskakujące wyznanie. "Czuję się oszukana"

Czytaj więcej >
TVP

Plotki

Tancerze protestują przeciwko "Dance Dance Dance". Petycję podpisało tysiące osób

Czytaj więcej >
Dorota Wellman

Plotki

Dorota Wellman szczerze o menopauzie. „To naturalny czas”

Czytaj więcej >