Swiatgwiazd.pl
TVP

Fot. TRICOLORS/East News

Jacek Kurski ogłosił sukces TVP po koncercie na cześć Krzysztofa Krawczyka. Internauci kpią

31 Maja 2021

Autor tekstu:

Kamila Krótka

Udostępnij:

  • Internet nie milknie od czasu wczorajszego koncertu w TVP

  • Jacek Kurski pochwalił się na Twitterze wynikami oglądalności

  • Pod postem pojawiły się szydzące komentarze

Po wczorajszym koncercie na cześć Krzysztofa Krawczyka Jacek Kurski ponownie pochwalił się oglądalnością TVP. Jak pokazał na Twitterze, stacja zebrała przed telewizorami miliony widzów. Internauci nie tylko zakpili z prezesa, ale i wypomnieli mu to, jak nazwał wokalistę.

Podczas koncertu w TVP, który odbył się w niedzielę wieczorem, największe utwory Krzysztofa Krawczyka zaśpiewały takie gwiazdy, jak Edyta Górniak, Maryla Rodowicz, Łukasz Zagrobelny czy Rafał Brzozowski. Wybór wokalistów także skomentowali internauci.

TVP z rekordem oglądalności

Koncert poświęcony twórczości Krzysztofa Krawczyka trwał cały niedzielny wieczór - aż 4 godziny. Widowisko rozpoczęło się po godzinie 20:00, a skończyło po północy.

Wydarzenie poprowadził Tomasz Kammel. Wśród widowni mogliśmy zobaczyć oczywiście m.in. Ewą Krawczyk czy menadżera Krzysztofa Krawczyka, Andrzeja Kosmalę.

Po emisji koncertu okazało się, że TVP osiągnęło w tym czasie bardzo wysoką oglądalność, czego Jacek Kurski nie mógł nie obwieścić na swoim koncie na Twitterze. W nocy podekscytowany prezes stacji opublikował podziękowania dla widzów, którzy oglądali widowisko oraz pokazał słupki z wynikami stacji.

m-jak-miłość-tragedia-w-finale-sezonu

Tragedia w ostatnim odcinku „M jak miłość”. Krysia i Wojtek stracą dach nad głową

CZYTAJ DALEJ

Przy okazji nazwał Krzysztofa Krawczyka “najlepszym męskim wokalem w powojennej Polsce”. To nie umknęło uwadze internautów, którzy zaczęli komentować post Kurskiego.

Komentarze internautów

Po pierwsze internauci zwrócili uwagę Kurskiemu na to, jak nazwał Krzysztofa Krawczyka. Nie spodobały się im słowa, którymi go opisał.

Pojawiły się głosy, takie jak: “Krawczyk nie był najlepszy, był jednym z najlepszych wokalistów (Grechuta,Niemen)”, “Jeśli Krawczyk był najlepszym powojennym męskim głosem polskiej muzyki rozrywkowej to Jarosław Kaczyński umie wiązać buty i ma konto w banku.” czy “O Wodeckim pisał pan tak samo…”.

To jednak nie wszystko. Użytkownikom Twittera nie spodobał się też dobór gwiazd, które pojawiły się w TVP:

“To nie była plejada polskich artystów, niestety. Większość artystów nie chce współpracować z TVP- szkoda. Brzozowski, Paulla, Kiljański, Krzywy to była pomyłka- kilka klas niżej od Krawczyka.”Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

źródło: Teleshow.wp.pl / Twitter

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: redakcja@swiatgwiazd.pl

Kamila KrótkaAutor

Redaktor portalu swiatgwiazd.pl. Wcześniej związana z radiem i marketingiem. Prywatnie zafascynowana reportażem, szczególnie podróżniczym. W wolnych chwilach lubi odwiedzać ściany wspinaczkowe i galerie sztuki.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

sylwia bomba

Plotki

Jak Sylwia Bomba zachowuje się za kulisami "Tańca z gwiazdami"?

Czytaj więcej >
joanna opozda

Plotki

Ojciec Joanny Opozdy miał wypadek. Przyjął ostatnie namaszczenie

Czytaj więcej >
Tomasz Oświeciński

Plotki

Tomasz O. wypowiedział się ws. zarzutów prokuratury

Czytaj więcej >
Tomasz O

Plotki

Tomasz O. dostał poważne zarzuty. Jest podejrzewany o posługiwanie się fałszywą fakturą

Czytaj więcej >

Plotki

Michał Celeda walczy o życie żony. Dziennikarz Radia Zet wystosował ważny apel

Czytaj więcej >
Lech Wałęsa

Plotki

Menadżerka gwiazd opowiedziała o przyjęciach urodzinowych w domu Lecha Wałęsy

Czytaj więcej >