Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Plotki > Filip Chajzer otworzył się na temat swojej depresji i hejtu. Opowiedział o najtrudniejszym momencie w życiu
Alicja Czepli
Alicja Czepli 16.06.2021 02:00

Filip Chajzer otworzył się na temat swojej depresji i hejtu. Opowiedział o najtrudniejszym momencie w życiu

Filip_Chajzer
Piotr Molecki/East News

Filip Chajzer to jeden z najpopularniejszych polskich dziennikarzy. Od pewnego czasu jego działalność wzbudza kontrowersje, przez co spotyka się ze sporą krytyką. W najnowszym wywiadzie szczerze opowiedział jaki wpływ na jego zdrowie psychiczne ma hejt.

  • Filip Chajzer od lat wzbudza kontrowersje niewygodnymi zachowaniami i wypowiedziami w mediach

  • Niedawno przyznał, że przez krytykę od miesięcy boryka się z depresją

  • W szczerym wywiadzie opowiedział z jak ogromnym hejtem się spotyka

Filip Chajzer w ostatnich latach stał się jednym z najgłośniejszych polskich dziennikarzy za sprawą kontrowersyjnych wypowiedzi i zachowań, które według opinii publicznej, próbuje maskować akcjami charytatywnymi. Teraz otworzył się na temat hejtu i tego, jak wpłynął on na jego zdrowie psychiczne.

Filip Chajzer zmaga się z depresją

Jeden z prowadzących ,,Dzień Dobry TVN" w ostatnich latach w sieci wzbudza swoją osobą niemałe zamieszanie. Syn Zbigniewa Chajzera słynie z kontrowersyjnych, niefortunnie ułożonych, wypowiedzi i zachowań - między innymi miał naśmiewać się z ataków paniki czy osób homoseksualnych. Od lat jednak stara się krytykowane zachowania tuszować głośnymi akcjami charytatywnymi.

Parę tygodni temu przyznał szczerze, że negatywne komentarze nie pozostały bez wpływu na jego psychikę. Niedawno opublikował na Instagramie post, w którym przyznał, że od półtora roku zmaga się z depresją - nigdy wcześniej nie otwierał się publicznie na temat swoich problemów. O chorobie dziennikarza mieli wiedzieć tylko najbliżsi.

- Przez te miesiące, które już na szczęście są za mną, przeszedłem naprawdę dużo. (...) Wtedy, 17 maja, gdy opublikowałem ten post, poczułem, że jeśli nie wyrzucę tego z siebie, będę coraz cięższy i cięższy. A chciałem w końcu poczuć się lekko - skomentował w szczerym wywiadzie z Vivą.

Hejt na Filipa Chajzera

Filip Chajzer w wywiadzie z Vivą przyznał, że z zmasowanym hejtem zmaga się najbardziej od roku. Wtedy to znany Youtuber miał opublikować film, w którym wytknął błędy dziennikarzowi. Ów twórca miał zwrócić uwagę, że Chajzer jest złym człowiekiem, który ukrywa to akcjami charytatywnymi.

-  Pewien youtuber opublikował film, którego tytuł mógłby brzmieć: "Wszystko, co najgorsze, o Filipie Chajzerze". (...) Okazało się jednak, że autor tego ‘dzieła’ ma skupioną wokół siebie bardzo dużą społeczność, która przypuściła na mnie frontalny atak. Brutalny - wspomina prezenter TVN.

Film wywołał ogromną reakcję internautów, którzy masowo zaczęli krytykować dziennikarza. Dziennikarz specjalnie dla Vivy wrócił pamięcią do najgorszego momentu w swoim życiu, w którym to bał się nawet wychodzić z domu. Internauci mieli naśmiewać się z tragicznej śmierci jego synka czy tworzyć fałszywe konta, gdzie pisali kontrowersyjne wpisy w imieniu Chajzera.

- Tym, co mnie sparaliżowało, sprawiło, że zamarłem na wiele tygodni, było to, że ludzie wklejali wszędzie zdjęcia z wypadku, w którym zginął mój syn Maks. Chcieli mnie w ten okrutny sposób ukarać - wspominał z trudem dodając, że pandemia, która wywróciła świat do góry nogami, jemu poniekąd uratowała życie - Wybuchła wtedy, kiedy miałem swój najgorszy czas. Bałem się wyjść z domu, bałem się ludzi. [....] Ja wtedy w środku… nie żyłem - dodał.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Wirtualna Polska

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected]