Swiatgwiazd.pl > Filip Chajzer

Filip Chajzer

Polski prezenter. Dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Filip Chajzer / Małgorzata Ohme
16.09.2023 14:21 Tylko udawali? Filip Chajzer i Małgosia Ohme o swojej przyjaźni. Aż nie chce się wierzyć

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme przez lata prowadzili razem „Dzień dobry TVN”. Na ekranie i w sieci sprawiali wrażenie, jakby łączyła ich przyjaźń. Teraz wydarzyło się coś, co poddaje w wątpliwość prawdziwość okazywanej do tej pory sympatii. Niedawne słowa Filipa też są bardzo znaczące.

Filip Chajzer o telefonie od Edwarda Miszczaka
09.09.2023 20:38 "Może zadzwonić". Filip Chajzer o telefonie od Edwarda Miszczaka. Co to się szykuje?

Filip Chajzer odszedł z TVN. W najnowszym wywiadzie mówi o telefonie od Edwarda Miszczaka, który stację zmienił już na początku tego roku. Co powiedział dziennikarz?

Które gwiazdy prowadzą własne restauracje?, fot. KAPIF
06.09.2023 18:40 Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Które gwiazdy mają swoje restauracje? Kto prowadzi własny biznes gastronomiczny w Warszawie i może rywalizować o klientów z Magdą Gessler? Wśród gwiazd swoje ambitne plany snuje Filip Chajzer, ale są też tacy, którzy już działają i odnoszą niemałe sukcesy.

Filip Chajzer
02.09.2023 14:35 Filip Chajzer już ma nową pracę! Pokazał się w studiu. Jest też mocny wpis. Wbija szpilę TVN?

Filip Chajzer nie próżnuje po zwolnieniu z TVN. Już ma nową posadę w mediach. Podzielił się też z fanami słodko-gorzką refleksją na temat realiów na rynku pracy i… przyjaciół. Nie przebierał w słowach. 

Zygmunt Chajzer, Filip Chajzer
31.08.2023 13:06 Zygmunt Chajzer komentuje odejście syna z pracy. "Coś kiepsko z TVN". Nie przebierał w słowach

Filip Chajzer ogłosił ostateczne zakończenie współpracy z TVN w mediach społecznościowych. Jego oświadczenie wywołało sporą reakcję internautów, w tym jego ojca Zygmunta Chajzera. Dziennikarz ma swoją teorię na temat całej sytuacji.

Filip Chajzer
30.08.2023 21:02 Filip Chajzer ostatecznie ODCHODZI z TVN! Szokująca decyzja stacji: "Zostałem wezwany na dywanik"

Filip Chajzer ostatecznie, bardzo niespodziewanie dla siebie pożegnał się z TVN. Właśnie opublikował mocno emocjonalny wpis, w którym wyłożył kawę na ławę. Stacja zachowała się wobec niego wyjątkowo kontrowersyjnie. To kolejne zwolnienie w „Dzień dobry TVN”, tuż po ostatnim masowym pożegnaniu się z innymi pracownikami programu.

Filip Chajzer
26.08.2023 11:21 Filip Chajzer pilnie apeluje o pomoc, potrzebna jest krew. "Walka z białaczką"

Filip Chajzer po odejściu z telewizji zajął się innymi dzielnościami, o czym informował w mediach społecznościowych. Zniknięcie z "Dzień Dobry TVN" w dużej mierze wiązało się z samopoczuciem prezentera. Teraz prosi on o pomoc internautów.

Filip Chajzer pokazał się u boku ślicznej blondynki, fot. KAPiF
20.08.2023 07:57 Filip Chajzer u boku ślicznej blondynki: "POWIEDZIAŁA TAK". Fani już gratulują

Filip Chajzer podsyca emocje w mediach społecznościowych. W sobotę pokazał zdjęcie, na którym pozuje u boku ślicznej blondynki. “Powiedziała TAK” cieszył się prezenter. Kim jest tajemnicza piękność?

Kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera?, fot. KAPIF
04.08.2023 15:34 Filip Chajzer ma nową partnerkę! Ślicznotka ze zdjęć paparazzi ma zaledwie 24 lata

Kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera? Zdjęcia jasno wskazują na, że dziennikarz jest zakochany. Szybko ustalono, z kim wymieniał czułości na lotnisku, gdzie został przyłapany przez paparazzi.

Filip Chajzer
02.08.2023 12:45 Filip Chajzer otwiera własny lokal. Wybrani nie będą musieli płacić rachunku, o kim mowa?

Filip Chajzer znalazł aktywny sposób na odpoczynek od obowiązków w "Dzień Dobry TVN". Już niedługo warszawiacy będą mogli zapoznać się z jego lokalem, który ma słynąć ze śniadań i domowych wypieków. Prezenter podkreślił, że chce stworzyć miejsce dla różnych pokoleń. Ma na to ciekawy sposób.

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme
13.07.2023 13:49 Filip Chajzer znalazł nowy sposób na życie! Znajomi mu odradzają, przeczuwają katastrofę

Po przejściu na odpoczynek od "Dzień Dobry TVN" Filip Chajzer zajął się inną działalnością. O szczegółach nowego biznesu opowiedział dawnej współprowadzącej śniadaniówki. Mało kto wierzy w jego powodzenie, jednak prezenter ma plan na sukces. 

Filip Chajzer
10.07.2023 14:18 Filip Chajzer ma przerwę od pracy. Niepokojący szczegół na jego ciele zwrócił uwagę: "Guz jest ogromny"

Filip Chajzer zniknął z anteny "Dzień Dobry TVN" jeszcze przed masowym zwolnieniem pięciu gwiazd śniadaniówki. Powodem przerwy w przypadku prezentera były kłopoty zdrowotne. Teraz opowiedział o ogromnym guzie na ciele.

Zygmunt Chajzer opowiedział o stanie zdrowia Filipa Chajzera, fot. KAPiF
07.07.2023 16:22 Zygmunt Chajzer nieoczekiwanie zabrał głos. Ujawnił prawdę o stanie zdrowia syna. "To straszna choroba"

Zygmunt Chajzer postanowił zabrać głos w sprawie dolegliwości swojego syna, Filipa Chajzera. Prezenter “Dzień dobry TVN” postanowił zawiesić swoją działalność w programie, by zadbać o swoją kondycję zdrowotną.

Filip Chajzer
05.07.2023 08:24 Filip Chajzer odszedł z "Dzień Dobry TVN" i nie próżnuje. Rusza z nietypowym biznesem, wyjawił nad czym pracuje

Filip Chajzer postanowił zawiesić swoją działalność w “Dzień dobry TVN” na jakiś czas. Przerwa od śniadaniowego show nie sprawi jednak, że będzie się nudził. Już teraz gwiazdor zapowiedział otwarcie nowego biznesu.

Filip Chajzer
01.07.2023 11:22 Filip Chajzer otworzył się na temat miłości, szczerze podsumował swoje związki. "Nigdy mi nie szło"

Życie miłosne Filipa Chajzera było w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy dosyć burzliwe i bardzo interesowało opinię publiczną. Teraz prezenter sam zdecydował się je podsumować. Niestety, wyciągnięte przez niego wnioski są dosyć przykre.

Filip Chajzer
29.06.2023 22:14 Filip Chajzer pochwalił się przytulnym tarasem. Nie zabrakło orientalnych akcentów

Filip Chajzer, odkąd przerwał pracę w „Dzień dobry TVN”, ma dużo więcej czasu dla siebie. Wolne dni przeznaczył na urządzenie swojego domu. W środku nocy pochwalił się kolejnym sukcesem i niespodziewanie pokazał niezwykle przytulny, prywatny zakątek swojej posiadłości. Wrażenie robi jeden szczegół.

Filip Chajzer
15.06.2023 19:16 Filip Chajzer zniknął z "DDTVN", teraz zaskoczył prośbą o pilną pomoc. "Mama nie odbiera telefonu"

Filip Chajzer jakiś czas temu zniknął z anteny "Dzień dobry TVN" z powodu problemów zdrowotnych. Internauci mogą jednak być na bieżąco z jego życiem za sprawą mediów społecznościowych. Ich serce mogło szybciej zabić na widok najnowszego postu. Prezenter już na początku prosił o pomoc.

Filip Chajzer
08.06.2023 08:19 Filip Chajzer znika z "Dzień dobry TVN". To była bardzo trudna decyzja"

Widzowie "Dzień dobry TVN" mogli poczuć zaskoczenie, gdy produkcja przekazała informacje o dłuższej nieobecności Filipa Chajzera. Teraz prezenter skomentował podjętą decyzję. Przyczyna może być poważniejsza, niż wydawało się na początku.W środę na profilu śniadaniówki pojawiał się post zapowiadający nieobecność gwiazdora w kolejnych emisjach programu. Zaniepokojenie widzów wzrastało, a w sprawie wypowiedział się sam zainteresowany.

Filip Chajzer
30.05.2023 10:24 Filip Chajzer publicznie zwrócił się do matki swojego dziecka. Wcześniej rozstali się w przykrych okolicznościach

W ubiegłym roku było bardzo głośno o rozstaniu Filipa Chajzera z matką jego dziecka, Małgorzatą Walczak. Towarzyszyło mu medialne zamieszanie i rzekomy romans prezentera. Teraz wychodzi na to, że relacje rodziców małego Aleksandra są co najmniej poprawne.Prowadzący “Dzień Dobry TVN” opublikował bowiem w mediach społecznościowych wpis z okazji Dnia Matki, w którym zwraca się do Walczak.

Filip Chajzer
17.05.2023 12:07 Przykra wiadomość dla fanów Flipa Chajzera. Znika z "Dzień dobry TVN", trafił w ręce specjalistów

Nie ma wątpliwości, że Filip Chajzer przez lata zyskał miano jednego z najpopularniejszych prowadzących programu “Dzień Dobry TVN”. Choć nie unikał wpadek i kontrowersji, udało mu się zgromadzić spore grono fanów. To teraz będzie musiało jakoś przeżyć jego nieobecność.Prezenter poinformował bowiem o problemach, z którymi się boryka. Co dokładnie powiedział?

"Dzień dobry TVN"
03.04.2023 17:05 "Dzień dobry TVN". Filip Chajzer nieoczekiwanie wykonał telefon, wszystko dla syna Macieja Orłosia

W “Dzień dobry TVN” doszło do niecodziennego zdarzenia. Goszczący w programie syn Macieja Orłosia wyznał, że marzy mu się współpraca z dziennikarzem Maciejem Mazurem. Filip Chajzer postanowił, że mu pomoże. Filip Chajzer znany jest z nietuzinkowych pomysłów, ale tym razem przeszedł chyba samego siebie. Bez wahania wyciągnął telefon i ku zadziwieniu Małgorzaty Ohme, wybrał numer do reportera TVN. 

Filip Chajzer
12.03.2023 10:43 Filip Chajzer pod lupą, eksperci dokładnie mu się przyjrzeli. Wszystkie jego wpadki zostały przeanalizowane

Filip Chajzer jest jednym z popularniejszych prezenterów w naszym kraju. Na swoim koncie ma liczne wpadki i głośne skandale, przez co nieprzerwanie jest o nim głośno. Nic więc dziwnego, że jego działalność jest bacznie śledzona przez widzów i internautów.W ostatnim czasie rozgłosu nabrała zbiórka charytatywna, z której pieniądze miały zostać przeznaczone na leczenie chorej dziewczynki. W sieci pojawiła się informacja, jakoby Filip, zaangażowany w akcję, miał rzekomo przywłaszczyć sobie 15 tys. zł. Gwiazdor z bólem odniósł się do sprawy, a mediach ponownie zawrzało. 

Filip Chajzer, Edward Miszczak
09.03.2023 10:49 Edward Miszczak stanowczo zareagował ws. Filipa Chajzera. "Życie mu hejtu nie oszczędziło"

Filip Chazjer nadal musi się mierzyć z oskarżeniami wobec prowadzonej przez niego fundacji. W jego obronie ostatnio stanął nawet Edward Miszczak, który miał okazję współpracować z nim przez wiele lat.Choć mogłoby się wydawać, że po skierowaniu sprawy do sądu prezenter TVN będzie mógł odciąć się od sprawy, internetowe oskarżenia nadal nie ustają. Jego sytuację skomentował Edward Miszczak, który przez wiele lat był szefem dziennikarza.

Filip Chajzer
05.03.2023 16:57 Filip Chajzer wydał kolejny komunikat. "Złym człowiekiem zajmie się sąd"

Filip Chajzer obecnie mierzy się ze sporą krytyką w związku z oskarżeniami, dotyczącymi „przywłaszczenia sobie” części pieniędzy ze zbiórki na leczenie dziecka. Dziennikarz „Dzień dobry TVN” właśnie opublikował kolejne oświadczenie w tej sprawie.Pewna internautka oskarżyła prezentera i jego fundację Taka Akcja o przejęcie piętnastu tysięcy złotych ze zbiórki na chorą dziewczynkę. Filip wyjaśnił wcześniej wiele kwestii związanych z pieniędzmi. Teraz opisał, jakie będą jego następne kroki.

Filip Chajzer
04.03.2023 08:16 Dramatyczne oświadczenie Filipa Chajzera. "Najtrudniejszy i najsmutniejszy dzień"

Filip Chajzer nieoczekiwanie opublikował w mediach społecznościowych oświadczenie dotyczące jego działalności charytatywnej. W szczegółach wyjaśnił jaką rolę odgrywa w prowadzonej fundacji. Jeden post wywołał ogromne zamieszanie.Fundacja i sam prezenter zostali oskarżeni o przywłaszczenie sobie części zbiórki na chorą podopieczną. Media szybko podłapały temat i zwróciły się do samych zainteresowanych. Fundacja TAKA AKCJA wydała już oświadczenie w tej sprawie, teraz czas na prezentera.

Tomasz Kammel i Filip Chajzer
23.02.2023 16:04 "Pytanie na śniadanie". Tomasz Kammel zadrwił z programu TVN. Co na to Filip Chajzer?

Jak to w przypadku programów na żywo bywa, prowadzącym zdarzają się wpadki czy też przytyki w stronę konkurencji. Tak też się stało w ostatnim odcinku “Pytania na Śniadanie”, w którym Tomasz Kammel odniósł się do programu pt. “Hipnoza”, prowadzonego niegdyś przez Filipa Chajzera.W odcinku śniadaniowego programu poruszono bowiem temat usypiania dzieci. Nieoczekiwanie Tomasz dopatrzył się niewielkiego podobieństwa do owianego złą sławą programu. Co powiedział?

Dzień Dobry TVN
18.02.2023 11:50 Filip Chazjer i Małgorzata Ohme poprowadzili "DDTVN". Widzowie nie żałowali gorzkich słów

Filip Chajzer i Małgorzata Ohme zasypani negatywnymi komentarzami telewidzów. Wszystko z powodu ostatniego odcinka prowadzonego przez nich programu “Dzień Dobry TVN”. Fanom nie podoba się ich zachowanie na wizji.Według internautów prezenterzy śniadaniówki nie tylko wzajemnie sobie przeszkadzają w wypowiedziach, ale też lekceważą zaproszonych do studia gości.

Doda, Filip Chajzer, Małgorzata Rozenek
13.02.2023 10:59 Małgorzata Rozenek, Filip Chajzer i Doda usłyszeli zarzuty od UOKiK. Jest oświadczenie

UOKiK bacznie przygląda się branży medialnej oraz gwiazdom, które regularnie publikują w sieci posty sponsorowane. Okazuje się, że nie wszyscy przestrzegają prawa. W sieci pojawiło się oświadczenie dotyczące gwiazd, które w nieodpowiedni sposób miały oznaczać reklamy. Wśród nich wymieniono Filipa Chajzera, Dodę oraz Małgorzatę Rozenek.Marketing w social mediach, który prężnie działa dzięki influencerom w ostatnich latach nabrał tempa. Sprawą zainteresował się więc UOKiK, który wychwycił wiele nieprawidłowości. Nieprzestrzeganie prawa wiąże się z wysokimi karami.