Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer – kim jest? Podstawowe informacje

Filip Chajzer to polski dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny, znany powszechnie z prowadzenia takich programów jak „Dzień Dobry TVN” czy „Mali Giganci”. Jest synem innego znanego dziennikarza i prezentera, Zygmunta Chajzera.

 • Pełne imię i nazwisko: Filip Aleksander Chajzer
 • Data urodzenia: Warszawa
 • Miejsce urodzenia: 27 listopada 1984
 • Wzrost: 185 cm
 • Wykształcenie: wyższe na Uniwersytecie Warszawskim (dziennikarstwo i komunikacja społeczna) 
 • Rodzice: Dorota i Zygmunt Chajzer
 • Rodzeństwo: młodsza siostra Weronika i starsza siostra przyrodnia Karolina
 • Stan cywilny: wolny, wcześniej w związku nieformalnym z Małgorzatą Walczak (do maja 2022), a jeszcze wcześniej w związku małżeńskim z Julią (do listopada 2013)
 • Dzieci: ze związku z Małgorzatą Walczak: syn Aleksander (ur. 26 października 2017); z pierwszego małżeństwa miał syna Maksymiliana, który zginął w wypadku samochodowym 16 lipca 2015 roku w wieku 9 lat.
 • Zawód: dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, celebryta
 • Programy: „Dzień Dobry TVN”, „Mali Giganci”, „Hipnoza”, „Ameryka Express”
 • Instagram: @filip_chajzer

Filip Chajzer – kariera zawodowa

Filip Chajzer swoją pracę zaczynał jako redaktor w takich magazynach jak „Super Express”, „Newsweek” czy „Życie Warszawy”. W maju 2011 roku zaczął pracę jako reporter dla programu „Dzień Dobry TVN”, a w latach 2019 – 2023 był jednym z jego głównych prowadzących.

W trakcie swojej kariery zawodowej prowadził również takie programy jak „Mali Giganci”, „Hipnoza” oraz „Dom marzeń”. Prowadził również audycje radiowe w Radiu Złote Przeboje – między innymi „Piątek u Chajzerów” wraz ze swoim ojcem.

Również ze swoim ojcem, Zygmuntem Chajzerem, wystąpił w programie „Ameryka Express”. Niedawno zaanonsowano również jego udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, emitowanym w telewizji Polsat.

Filip Chajzer – życie prywatne

Aktualnie Filip Chajzer jest singlem. W maju 2022 roku do wiadomości publicznej podano, że rozpadł się jego nieformalny związek z Małgorzatą Walczak, z którą dziennikarz ma dziecko (syn Aleksander, ur. 26 października 2017).

Wcześniej Filip Chajzer był w związku małżeńskim z Julią (ówcześnie Chajzer), z którą rozstał się w roku 2013. Wraz z nią miał syna, Maksymiliana, który zginął śmiercią tragiczną w wypadku samochodowym 16 lipca 2015 roku. Chłopiec miał wówczas 9 lat. Przyczyną wypadku miał być zawał serca jakiego doznał kierujący pojazdem dziadek Maksymiliana.

Filip Chajzer – kontrowersje

Choć Filip Chajzer jest postacią barwną i wielokrotnie nagradzaną za swój energiczny i wesoły styl bycia, jest też osobą kontrowersyjną. Na swoim koncie ma wiele wpadek, gdzie zarzucano mu nawet wypowiedzi na tle homofobicznym. 

Najgłośniejszą z kontrowersji wokół Filipa Chajzera wydaje się być sytuacja, w której w trakcie programu „Dzień Dobry TVN” dziennikarz prześmiewczo udawał atak paniki. Jego zachowanie skrytykowała między innymi Dorota Szelągowska, która – jako osoba cierpiąca na podobne zaburzenia – poczuła się dotknięta zachowaniem Chajzera.

Pokaż więcej

Filip Chajzer
18.07.2024 10:47 Filp Chajzer na liście najbogatszych Forbesa?! Takich wieści nikt się nie spodziewał

Filip Chajzer nie ma ostatnio łatwego życia. Latem ubiegłego roku musiał opuścić TVN wraz z innymi dziennikarzami, zmagał się z depresją, a jego biznesowe pomysły nie szły tak, jakby sobie tego życzył. Teraz jednak marzy mu się coś jeszcze bardziej zaskakującego.

Filip Chajzer, Zygmunt Chajzer
16.07.2024 10:09 Mowa o "wciąganiu proszku", a Chajzer nagle wspomniał o ojcu. "Ale i stary..."

Filip Chajzer zawalczy na Fame MMA. Podczas konferencji przed galą wspomniał o swoim wyniszczającym uzależnieniu. Nagle wypalił o ojcu.

Filip Chajzer
15.07.2024 23:25 Chajzer urządził piekło w domu. Przerażające sceny

Filip Chajzer zdecydował się na udział w walkach freak fightowych. Jednak nie to wywołuje teraz największe kontrowersje. Prezenter właśnie przyznał się do strasznych czynów. Kto podejrzewał, że było z nim aż tak źle?

Filip Chajzer
11.07.2024 22:13 Kolejna matka chorego dziecka ujawnia, co zrobił im Filip Chajzer. "Smutne to i bardzo słabe"

Filip Chajzer ma nowe kłopoty. Afera z jego fundacją “Taka Akcja” przyśpiesza i bierze kolejny zakręt z piskiem opon. Portal Goniec ujawnia, że organizacja nie wypłaciła pieniędzy kolejnemu dziecku.

Zygmunt Chajzer
02.07.2024 22:27 Zygmunt Chajzer w mocnym wywiadzie z Sołtysikiem. Nagle padło pytanie o Filipa

Zygmunt Chajzer udzielił wywiadu w studiu Świata Gwiazd. Andrzej Sołtysik poruszył z nim najbardziej niewygodne tematy, w tym ten dotyczący syna. Co powiedział na temat ostatnich działalności Filipa Chajzera?

Filip Chajzer
02.07.2024 14:38 Filip Chajzer znowu kręci. Tym razem na temat swojego kebaba

Czy Filip Chajzer skopiował pomysł na kebaba? Tak wynika z jego najnowszej książki “Niejednoznacznie pozytywny”. Jednak w rozmowie z nami prezenter sam przedstawiał inną wersję wydarzeń.

Filip Chajzer
19.06.2024 15:15 Filip Chajzer pokazał zdjęcie z wypadku, w którym zginął jego syn

Filip Chajzer ma za sobą naprawdę trudne chwile. W wypadku samochodowym stracił swojego syna. Po latach musiał ponownie zmierzyć się z tragedią z powodu zachowania internauty. Pokazał obserwatorom, jak wyglądał pojazd. Aż łzy napływają do oczu, co go teraz spotyka.

Filip Chajzer
29.05.2024 12:30 Filip Chajzer skomentował głośną aferę. "Nie potrafię wybaczyć sobie jednej sytuacji"

W mediach nie cichnie burza odnośnie Filipa Chajzera i działalności jego fundacji. Dziennikarz zabrał głos w tej sprawie. Zdobył się na zaskakujące wyznanie.

Filip Chajzer
27.05.2024 08:06 Porażająca spowiedź Chajzera. To działo się z nim po śmierci syna

Filip Chajzer w 2015 roku stracił syna, Maksa. Chłopiec zginął w tragicznym wypadku samochodowym. Od tego czasu prezenter choruje na depresję. Wyznał, że ma za sobą dwie próby samobójcze.

Filip Chajzer
24.05.2024 19:07 Matka chorego dziecka nie dostała potężnej kwoty ze zbiórki od Chajzera. Jego reakcja budzi kontrowersje

Filip Chajzer może mieć poważny problem. W reportażu Gońca właśnie ujawniono, że jego fundacja zalega z wypłatą potężnej kwoty na leczenie śmiertelnie chorego Oskara. Co mówi o tym mama chłopca? Jej słowa łamią serce.

 Chajzer odgryzł się Wojewódzkiemu
06.05.2024 18:45 Chajzer odgryzł się Wojewódzkiemu. "Królowi TVN" pójdzie w pięty?

Kuba Wojewódzki słynie ze swojego ciętego języka. Właśnie w taki sposób wypowiedział się o Filipie Chajzerze. Były dziennikarz TVN szybko odpowiedział na jego ostatnią zaczepkę.

Filip Chajzer
12.04.2024 19:20 Filip Chajzer podliczył, ile wydał na terapię po śmierci syna. Wyjście na prostą sporo go kosztowało

Filip Chajzer na co dzień promienieje dobrym nastrojem. Nie zawsze tak jednak było. Dziennikarz przeżył potworną tragedię. Jego syn zginął w tragicznym wypadku. Dopiero teraz na nowo wrócił do najmroczniejszego okresu w swoim życiu. Ile wydał na terapię?

Filip Chajzer, fot. swiatgwiazd.pl; KAPiF
25.03.2024 11:54 Tylko u nas: Filip Chajzer o swoim kolejnym biznesie. "Poświęciłem na to 2 lata życia, bardzo dużo pieniędzy, czasu i..."

Filip Chajzer od dłuższego czasu nie jest już prowadzącym “Dzień dobry TVN”. Gwiazdor postanowił zainwestować w nową działalność. W rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedział, czym będzie się zajmował. Fani mogą być bardzo zaskoczeni.

Filip Chajzer, fot. KAPiF
16.03.2024 15:00 Sprzedawali dyplomy, a Filip Chajzer ich promował. Teraz komentuje zamieszanie. Usuwanie postów nic nie dało

Filip Chajzer w przeszłości związany był z Collegium Humanum, uczelnią, która dziś kojarzona jest przede wszystkim z wielkim skandalem wywołanym doniesieniami o sprzedaży dyplomów. Prezenter zdążył się już odnieść do sprawy. Jak się tłumaczy?

Filip Chajzer mocno komentuje nagłe zwolnienie gwiazdy TVP, fot. KAPiF
02.02.2024 10:40 Filip Chajzer mocno komentuje nagłe zwolnienie gwiazdy TVP. "To jest skandal"

Filip Chajzer jest wściekły. Wszystko z powodu nieoczekiwanego zwolnienia jednej z gwiazd Telewizji Polskiej. Były prezenter “Dzień dobry TVN” nie wahał się uderzyć w sprawujący obecnie władzę rząd i obwinić go za to, co dotknęło jego koleżankę po fachu.

Filip Chajzer uderza w byłych kolegów z "DDTVN"
18.01.2024 17:10 Filip Chajzer uderza w byłych kolegów z "DDTVN". Nie będą zachwyceni. Przykre słowa o Wellman i Prokopie

Zakończenie współpracy Flipa Chajzera z TVN wywołało wielkie zaskoczenie. Teraz prezenter opowiada, jak wyglądała jego praca  w stacji telewizyjnej. Dostało się też byłym współpracownikom. Padły ostre słowa.

Filip Chajzer
03.01.2024 10:31 Filip Chajzer żegna się z kolejną pracą. Nowy rok zaczął się od smutnych wieści dla fanów

Filip Chajzer w sierpniu poprzedniego roku zakończył pracę, jako prowadzący “DDTVN”. Po tym podjął posadę w Radiu Zet, gdzie prowadził wraz z Agnieszką Kołodziejską audycję “Na ludzie w Radiu Zet”. W międzyczasie otwierał też własną knajpę. Teraz do fanów dziennikarza dotarły przykre wieści.

Filip Chajzer
23.12.2023 18:14 Filip Chajzer musiał opuścić mieszkanie za kilka milionów. Wprowadził się do... domu własnego ojca. W takich warunkach mieszka teraz!

Filip Chajzer musiał wyprowadzić się ze swojej willi, wartej miliony złotych. Później czekała go jeszcze jedna przeprowadzka. Wreszcie osiadł w kolejnym miejscu, okazuje się, że teraz mieszka w domu swojego ojca, Zygmunta Chajzera. Co wiadomo o jego miejscu zamieszkania?

Filip Chajzer
09.12.2023 18:11 Filip Chajzer poszalał! Tak wielkiej choinki nie ma nikt w polskim show-biznesie: "Boska jest"

Polskie gwiazdy już ozdabiają domy na święta. Filip Chajzer postanowił zakasować wszystkich w bożonarodzeniowych dekoracjach. Choinka, która stanęła w domu dziennikarza, to gigantyczne drzewo. Mamy wszystko na zdjęciach.

Filip Chajzer o pogrzebie syna, fot. AKPA
04.12.2023 21:59 "Opowiem to drastycznie, żeby wszyscy zrozumieli". Filip Chajzer o pogrzebie synka. Zgotowano mu piekło

Filip Chajzer u Wojewódzkiego i Kędzierskiego odpowiedział na bardzo trudne pytania, między innymi to o śmierć i pogrzeb synka. Co zdradził w rozmowie?

Filip Chajzer obejrzał film "Ania"
22.10.2023 19:40 Filip Chajzer obejrzał film "Ania". Jego reakcja rozrywa serce na milion kawałków

Filip Chajzer obejrzał film “Ania” na Netfliksie. Swoją refleksją podzielił się na Instagramie. Co napisał? Jak zareagowali fani?

Filip Chajzer
20.10.2023 18:28 Zdruzgotany wieściami o śmierci dziecka Filip Chajzer nie przebierał w słowach. Mocne stwierdzenia i lawina komentarzy

Filip Chajzer nie zdążył jeszcze otrząsnąć się po wczorajszym zabójstwie dziecka w Poznaniu, a dziś Polską wstrząsnęła kolejna tragedia. W Gdyni został zamordowany 6-letni chłopiec, a o czyn podejrzewany jest jego ojciec. Tym razem dziennikarz nie wytrzymał, całkowicie stracił kontrolę z powodu silnych emocji. Pod jego wpisem wybuchła prawdziwa burza.

Filip Chajzer
18.10.2023 18:26 Filip Chajzer ogłosił żałobę: "Jestem sparaliżowany". Nie może dojść do siebie

Filip Chajzer jeszcze niedawno cieszył się z nowej pracy po odejściu z TVN. Teraz, zupełnie niespodziewanie, przytłoczyła go wielka tragedia. Na jego Instagramie pojawiła się czarna grafika. Dziennikarz ogłosił straszliwe wieści i ogłosił żałobę. 

Filip Chajzer
06.10.2023 13:08 Filip Chajzer miał ruszyć z biznesem, a teraz błaga fanów o pomoc. Ma poważne problemy

Filip Chajzer po zakończeniu współpracy z "Dzień Dobry TVN" nie próżnował. W mediach społecznościowych chwalił się kolejnymi projektami, a także rozwojem biznesu gastronomicznego. Niestety okazuje się, że jego innowacyjna knajpa została zamknięta. Prezenter zabrał głos i poprosił internautów o pomoc.

Filip Chajzer o telefonie od Edwarda Miszczaka
09.09.2023 20:38 "Może zadzwonić". Filip Chajzer o telefonie od Edwarda Miszczaka. Co to się szykuje?

Filip Chajzer odszedł z TVN. W najnowszym wywiadzie mówi o telefonie od Edwarda Miszczaka, który stację zmienił już na początku tego roku. Co powiedział dziennikarz?

Które gwiazdy prowadzą własne restauracje?, fot. KAPIF
06.09.2023 18:40 Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Które gwiazdy mają swoje restauracje? Kto prowadzi własny biznes gastronomiczny w Warszawie i może rywalizować o klientów z Magdą Gessler? Wśród gwiazd swoje ambitne plany snuje Filip Chajzer, ale są też tacy, którzy już działają i odnoszą niemałe sukcesy.

Filip Chajzer
02.09.2023 14:35 Filip Chajzer już ma nową pracę! Pokazał się w studiu. Jest też mocny wpis. Wbija szpilę TVN?

Filip Chajzer nie próżnuje po zwolnieniu z TVN. Już ma nową posadę w mediach. Podzielił się też z fanami słodko-gorzką refleksją na temat realiów na rynku pracy i… przyjaciół. Nie przebierał w słowach. 

Filip Chajzer
26.08.2023 11:21 Filip Chajzer pilnie apeluje o pomoc, potrzebna jest krew. "Walka z białaczką"

Filip Chajzer po odejściu z telewizji zajął się innymi dzielnościami, o czym informował w mediach społecznościowych. Zniknięcie z "Dzień Dobry TVN" w dużej mierze wiązało się z samopoczuciem prezentera. Teraz prosi on o pomoc internautów.