Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Filip Chajzer

Filip Chajzer

Filip Chajzer – kim jest? Podstawowe informacje

Filip Chajzer to polski dziennikarz i prezenter radiowy i telewizyjny, znany powszechnie z prowadzenia takich programów jak „Dzień Dobry TVN” czy „Mali Giganci”. Jest synem innego znanego dziennikarza i prezentera, Zygmunta Chajzera.

 • Pełne imię i nazwisko: Filip Aleksander Chajzer
 • Data urodzenia: Warszawa
 • Miejsce urodzenia: 27 listopada 1984
 • Wzrost: 185 cm
 • Wykształcenie: wyższe na Uniwersytecie Warszawskim (dziennikarstwo i komunikacja społeczna) 
 • Rodzice: Dorota i Zygmunt Chajzer
 • Rodzeństwo: młodsza siostra Weronika i starsza siostra przyrodnia Karolina
 • Stan cywilny: wolny, wcześniej w związku nieformalnym z Małgorzatą Walczak (do maja 2022), a jeszcze wcześniej w związku małżeńskim z Julią (do listopada 2013)
 • Dzieci: ze związku z Małgorzatą Walczak: syn Aleksander (ur. 26 października 2017); z pierwszego małżeństwa miał syna Maksymiliana, który zginął w wypadku samochodowym 16 lipca 2015 roku w wieku 9 lat.
 • Zawód: dziennikarz, prezenter radiowy i telewizyjny, celebryta
 • Programy: „Dzień Dobry TVN”, „Mali Giganci”, „Hipnoza”, „Ameryka Express”
 • Instagram: @filip_chajzer

Filip Chajzer – kariera zawodowa

Filip Chajzer swoją pracę zaczynał jako redaktor w takich magazynach jak „Super Express”, „Newsweek” czy „Życie Warszawy”. W maju 2011 roku zaczął pracę jako reporter dla programu „Dzień Dobry TVN”, a w latach 2019 – 2023 był jednym z jego głównych prowadzących.

W trakcie swojej kariery zawodowej prowadził również takie programy jak „Mali Giganci”, „Hipnoza” oraz „Dom marzeń”. Prowadził również audycje radiowe w Radiu Złote Przeboje – między innymi „Piątek u Chajzerów” wraz ze swoim ojcem.

Również ze swoim ojcem, Zygmuntem Chajzerem, wystąpił w programie „Ameryka Express”. Niedawno zaanonsowano również jego udział w programie „Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami”, emitowanym w telewizji Polsat.

Filip Chajzer – życie prywatne

Aktualnie Filip Chajzer jest singlem. W maju 2022 roku do wiadomości publicznej podano, że rozpadł się jego nieformalny związek z Małgorzatą Walczak, z którą dziennikarz ma dziecko (syn Aleksander, ur. 26 października 2017).

Wcześniej Filip Chajzer był w związku małżeńskim z Julią (ówcześnie Chajzer), z którą rozstał się w roku 2013. Wraz z nią miał syna, Maksymiliana, który zginął śmiercią tragiczną w wypadku samochodowym 16 lipca 2015 roku. Chłopiec miał wówczas 9 lat. Przyczyną wypadku miał być zawał serca jakiego doznał kierujący pojazdem dziadek Maksymiliana.

Filip Chajzer – kontrowersje

Choć Filip Chajzer jest postacią barwną i wielokrotnie nagradzaną za swój energiczny i wesoły styl bycia, jest też osobą kontrowersyjną. Na swoim koncie ma wiele wpadek, gdzie zarzucano mu nawet wypowiedzi na tle homofobicznym. 

Najgłośniejszą z kontrowersji wokół Filipa Chajzera wydaje się być sytuacja, w której w trakcie programu „Dzień Dobry TVN” dziennikarz prześmiewczo udawał atak paniki. Jego zachowanie skrytykowała między innymi Dorota Szelągowska, która – jako osoba cierpiąca na podobne zaburzenia – poczuła się dotknięta zachowaniem Chajzera.

Pokaż więcej

Filip Chajzer
12.04.2024 19:20 Filip Chajzer podliczył, ile wydał na terapię po śmierci syna. Wyjście na prostą sporo go kosztowało

Filip Chajzer na co dzień promienieje dobrym nastrojem. Nie zawsze tak jednak było. Dziennikarz przeżył potworną tragedię. Jego syn zginął w tragicznym wypadku. Dopiero teraz na nowo wrócił do najmroczniejszego okresu w swoim życiu. Ile wydał na terapię?

Filip Chajzer, fot. swiatgwiazd.pl; KAPiF
25.03.2024 11:54 Tylko u nas: Filip Chajzer o swoim kolejnym biznesie. "Poświęciłem na to 2 lata życia, bardzo dużo pieniędzy, czasu i..."

Filip Chajzer od dłuższego czasu nie jest już prowadzącym “Dzień dobry TVN”. Gwiazdor postanowił zainwestować w nową działalność. W rozmowie ze Światem Gwiazd opowiedział, czym będzie się zajmował. Fani mogą być bardzo zaskoczeni.

Filip Chajzer, fot. KAPiF
16.03.2024 15:00 Sprzedawali dyplomy, a Filip Chajzer ich promował. Teraz komentuje zamieszanie. Usuwanie postów nic nie dało

Filip Chajzer w przeszłości związany był z Collegium Humanum, uczelnią, która dziś kojarzona jest przede wszystkim z wielkim skandalem wywołanym doniesieniami o sprzedaży dyplomów. Prezenter zdążył się już odnieść do sprawy. Jak się tłumaczy?

Filip Chajzer mocno komentuje nagłe zwolnienie gwiazdy TVP, fot. KAPiF
02.02.2024 10:40 Filip Chajzer mocno komentuje nagłe zwolnienie gwiazdy TVP. "To jest skandal"

Filip Chajzer jest wściekły. Wszystko z powodu nieoczekiwanego zwolnienia jednej z gwiazd Telewizji Polskiej. Były prezenter “Dzień dobry TVN” nie wahał się uderzyć w sprawujący obecnie władzę rząd i obwinić go za to, co dotknęło jego koleżankę po fachu.

Filip Chajzer uderza w byłych kolegów z "DDTVN"
18.01.2024 17:10 Filip Chajzer uderza w byłych kolegów z "DDTVN". Nie będą zachwyceni. Przykre słowa o Wellman i Prokopie

Zakończenie współpracy Flipa Chajzera z TVN wywołało wielkie zaskoczenie. Teraz prezenter opowiada, jak wyglądała jego praca  w stacji telewizyjnej. Dostało się też byłym współpracownikom. Padły ostre słowa.

Filip Chajzer
03.01.2024 10:31 Filip Chajzer żegna się z kolejną pracą. Nowy rok zaczął się od smutnych wieści dla fanów

Filip Chajzer w sierpniu poprzedniego roku zakończył pracę, jako prowadzący “DDTVN”. Po tym podjął posadę w Radiu Zet, gdzie prowadził wraz z Agnieszką Kołodziejską audycję “Na ludzie w Radiu Zet”. W międzyczasie otwierał też własną knajpę. Teraz do fanów dziennikarza dotarły przykre wieści.

Filip Chajzer
23.12.2023 18:14 Filip Chajzer musiał opuścić mieszkanie za kilka milionów. Wprowadził się do... domu własnego ojca. W takich warunkach mieszka teraz!

Filip Chajzer musiał wyprowadzić się ze swojej willi, wartej miliony złotych. Później czekała go jeszcze jedna przeprowadzka. Wreszcie osiadł w kolejnym miejscu, okazuje się, że teraz mieszka w domu swojego ojca, Zygmunta Chajzera. Co wiadomo o jego miejscu zamieszkania?

Filip Chajzer
09.12.2023 18:11 Filip Chajzer poszalał! Tak wielkiej choinki nie ma nikt w polskim show-biznesie: "Boska jest"

Polskie gwiazdy już ozdabiają domy na święta. Filip Chajzer postanowił zakasować wszystkich w bożonarodzeniowych dekoracjach. Choinka, która stanęła w domu dziennikarza, to gigantyczne drzewo. Mamy wszystko na zdjęciach.

Filip Chajzer o pogrzebie syna, fot. AKPA
04.12.2023 21:59 "Opowiem to drastycznie, żeby wszyscy zrozumieli". Filip Chajzer o pogrzebie synka. Zgotowano mu piekło

Filip Chajzer u Wojewódzkiego i Kędzierskiego odpowiedział na bardzo trudne pytania, między innymi to o śmierć i pogrzeb synka. Co zdradził w rozmowie?

Filip Chajzer obejrzał film "Ania"
22.10.2023 19:40 Filip Chajzer obejrzał film "Ania". Jego reakcja rozrywa serce na milion kawałków

Filip Chajzer obejrzał film “Ania” na Netfliksie. Swoją refleksją podzielił się na Instagramie. Co napisał? Jak zareagowali fani?

Filip Chajzer
20.10.2023 18:28 Zdruzgotany wieściami o śmierci dziecka Filip Chajzer nie przebierał w słowach. Mocne stwierdzenia i lawina komentarzy

Filip Chajzer nie zdążył jeszcze otrząsnąć się po wczorajszym zabójstwie dziecka w Poznaniu, a dziś Polską wstrząsnęła kolejna tragedia. W Gdyni został zamordowany 6-letni chłopiec, a o czyn podejrzewany jest jego ojciec. Tym razem dziennikarz nie wytrzymał, całkowicie stracił kontrolę z powodu silnych emocji. Pod jego wpisem wybuchła prawdziwa burza.

Filip Chajzer
18.10.2023 18:26 Filip Chajzer ogłosił żałobę: "Jestem sparaliżowany". Nie może dojść do siebie

Filip Chajzer jeszcze niedawno cieszył się z nowej pracy po odejściu z TVN. Teraz, zupełnie niespodziewanie, przytłoczyła go wielka tragedia. Na jego Instagramie pojawiła się czarna grafika. Dziennikarz ogłosił straszliwe wieści i ogłosił żałobę. 

Filip Chajzer
06.10.2023 13:08 Filip Chajzer miał ruszyć z biznesem, a teraz błaga fanów o pomoc. Ma poważne problemy

Filip Chajzer po zakończeniu współpracy z "Dzień Dobry TVN" nie próżnował. W mediach społecznościowych chwalił się kolejnymi projektami, a także rozwojem biznesu gastronomicznego. Niestety okazuje się, że jego innowacyjna knajpa została zamknięta. Prezenter zabrał głos i poprosił internautów o pomoc.

Filip Chajzer o telefonie od Edwarda Miszczaka
09.09.2023 20:38 "Może zadzwonić". Filip Chajzer o telefonie od Edwarda Miszczaka. Co to się szykuje?

Filip Chajzer odszedł z TVN. W najnowszym wywiadzie mówi o telefonie od Edwarda Miszczaka, który stację zmienił już na początku tego roku. Co powiedział dziennikarz?

Które gwiazdy prowadzą własne restauracje?, fot. KAPIF
06.09.2023 18:40 Filip Chajzer zniknął z "DDTVN". Teraz tak chce zarabiać na życie. To koniec z telewizją?

Które gwiazdy mają swoje restauracje? Kto prowadzi własny biznes gastronomiczny w Warszawie i może rywalizować o klientów z Magdą Gessler? Wśród gwiazd swoje ambitne plany snuje Filip Chajzer, ale są też tacy, którzy już działają i odnoszą niemałe sukcesy.

Filip Chajzer
02.09.2023 14:35 Filip Chajzer już ma nową pracę! Pokazał się w studiu. Jest też mocny wpis. Wbija szpilę TVN?

Filip Chajzer nie próżnuje po zwolnieniu z TVN. Już ma nową posadę w mediach. Podzielił się też z fanami słodko-gorzką refleksją na temat realiów na rynku pracy i… przyjaciół. Nie przebierał w słowach. 

Filip Chajzer
26.08.2023 11:21 Filip Chajzer pilnie apeluje o pomoc, potrzebna jest krew. "Walka z białaczką"

Filip Chajzer po odejściu z telewizji zajął się innymi dzielnościami, o czym informował w mediach społecznościowych. Zniknięcie z "Dzień Dobry TVN" w dużej mierze wiązało się z samopoczuciem prezentera. Teraz prosi on o pomoc internautów.

Filip Chajzer pokazał się u boku ślicznej blondynki, fot. KAPiF
20.08.2023 07:57 Filip Chajzer u boku ślicznej blondynki: "POWIEDZIAŁA TAK". Fani już gratulują

Filip Chajzer podsyca emocje w mediach społecznościowych. W sobotę pokazał zdjęcie, na którym pozuje u boku ślicznej blondynki. “Powiedziała TAK” cieszył się prezenter. Kim jest tajemnicza piękność?

Kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera?, fot. KAPIF
04.08.2023 15:34 Filip Chajzer ma nową partnerkę! Ślicznotka ze zdjęć paparazzi ma zaledwie 24 lata

Kim jest nowa partnerka Filipa Chajzera? Zdjęcia jasno wskazują na, że dziennikarz jest zakochany. Szybko ustalono, z kim wymieniał czułości na lotnisku, gdzie został przyłapany przez paparazzi.

Filip Chajzer
02.08.2023 12:45 Filip Chajzer otwiera własny lokal. Wybrani nie będą musieli płacić rachunku, o kim mowa?

Filip Chajzer znalazł aktywny sposób na odpoczynek od obowiązków w "Dzień Dobry TVN". Już niedługo warszawiacy będą mogli zapoznać się z jego lokalem, który ma słynąć ze śniadań i domowych wypieków. Prezenter podkreślił, że chce stworzyć miejsce dla różnych pokoleń. Ma na to ciekawy sposób.

Filip Chajzer, Małgorzata Ohme
13.07.2023 13:49 Filip Chajzer znalazł nowy sposób na życie! Znajomi mu odradzają, przeczuwają katastrofę

Po przejściu na odpoczynek od "Dzień Dobry TVN" Filip Chajzer zajął się inną działalnością. O szczegółach nowego biznesu opowiedział dawnej współprowadzącej śniadaniówki. Mało kto wierzy w jego powodzenie, jednak prezenter ma plan na sukces. 

Filip Chajzer
10.07.2023 14:18 Filip Chajzer ma przerwę od pracy. Niepokojący szczegół na jego ciele zwrócił uwagę: "Guz jest ogromny"

Filip Chajzer zniknął z anteny "Dzień Dobry TVN" jeszcze przed masowym zwolnieniem pięciu gwiazd śniadaniówki. Powodem przerwy w przypadku prezentera były kłopoty zdrowotne. Teraz opowiedział o ogromnym guzie na ciele.

Zygmunt Chajzer opowiedział o stanie zdrowia Filipa Chajzera, fot. KAPiF
07.07.2023 16:22 Zygmunt Chajzer nieoczekiwanie zabrał głos. Ujawnił prawdę o stanie zdrowia syna. "To straszna choroba"

Zygmunt Chajzer postanowił zabrać głos w sprawie dolegliwości swojego syna, Filipa Chajzera. Prezenter “Dzień dobry TVN” postanowił zawiesić swoją działalność w programie, by zadbać o swoją kondycję zdrowotną.

Filip Chajzer
01.07.2023 11:22 Filip Chajzer otworzył się na temat miłości, szczerze podsumował swoje związki. "Nigdy mi nie szło"

Życie miłosne Filipa Chajzera było w przeciągu ostatnich kilkunastu miesięcy dosyć burzliwe i bardzo interesowało opinię publiczną. Teraz prezenter sam zdecydował się je podsumować. Niestety, wyciągnięte przez niego wnioski są dosyć przykre.

Filip Chajzer
29.06.2023 22:14 Filip Chajzer pochwalił się przytulnym tarasem. Nie zabrakło orientalnych akcentów

Filip Chajzer, odkąd przerwał pracę w „Dzień dobry TVN”, ma dużo więcej czasu dla siebie. Wolne dni przeznaczył na urządzenie swojego domu. W środku nocy pochwalił się kolejnym sukcesem i niespodziewanie pokazał niezwykle przytulny, prywatny zakątek swojej posiadłości. Wrażenie robi jeden szczegół.

Filip Chajzer
30.05.2023 10:24 Filip Chajzer publicznie zwrócił się do matki swojego dziecka. Wcześniej rozstali się w przykrych okolicznościach

W ubiegłym roku było bardzo głośno o rozstaniu Filipa Chajzera z matką jego dziecka, Małgorzatą Walczak. Towarzyszyło mu medialne zamieszanie i rzekomy romans prezentera. Teraz wychodzi na to, że relacje rodziców małego Aleksandra są co najmniej poprawne.Prowadzący “Dzień Dobry TVN” opublikował bowiem w mediach społecznościowych wpis z okazji Dnia Matki, w którym zwraca się do Walczak.

Filip Chajzer
17.05.2023 12:07 Przykra wiadomość dla fanów Flipa Chajzera. Znika z "Dzień dobry TVN", trafił w ręce specjalistów

Nie ma wątpliwości, że Filip Chajzer przez lata zyskał miano jednego z najpopularniejszych prowadzących programu “Dzień Dobry TVN”. Choć nie unikał wpadek i kontrowersji, udało mu się zgromadzić spore grono fanów. To teraz będzie musiało jakoś przeżyć jego nieobecność.Prezenter poinformował bowiem o problemach, z którymi się boryka. Co dokładnie powiedział?

Filip Chajzer
12.03.2023 10:43 Filip Chajzer pod lupą, eksperci dokładnie mu się przyjrzeli. Wszystkie jego wpadki zostały przeanalizowane

Filip Chajzer jest jednym z popularniejszych prezenterów w naszym kraju. Na swoim koncie ma liczne wpadki i głośne skandale, przez co nieprzerwanie jest o nim głośno. Nic więc dziwnego, że jego działalność jest bacznie śledzona przez widzów i internautów.W ostatnim czasie rozgłosu nabrała zbiórka charytatywna, z której pieniądze miały zostać przeznaczone na leczenie chorej dziewczynki. W sieci pojawiła się informacja, jakoby Filip, zaangażowany w akcję, miał rzekomo przywłaszczyć sobie 15 tys. zł. Gwiazdor z bólem odniósł się do sprawy, a mediach ponownie zawrzało. 

 • 1
 • 2