Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Newsy > Damian Michałowski: Życie prywatne, żona, kariera. Kim jest żona prezentera "Dzień Dobry TVN"?
Magdalena Cichocka
Magdalena Cichocka 18.02.2023 08:16

Damian Michałowski: Życie prywatne, żona, kariera. Kim jest żona prezentera "Dzień Dobry TVN"?

Damian Michałowski
fot. KAPiF

Damian Michałowski cieszy się dużą popularnością i uznaniem wśród widzów, którzy ochoczo śledzą jego kolejne występy w telewizji. Mimo że sam dobrze dał się poznać fanom, o jego życiu prywatnym wiadomo niewiele. 

Prezenter wielokrotnie wspominał, że jest szczęśliwym ojcem oraz mężem. W sieci znajdziemy zaledwie kilka jego wspólnych zdjęć z żoną. Damian postanowił zrobić wyjątek i opowiedział nieco więcej o wybrance swojego serca.

Damian Michałowski szczęśliwym mężem i dumnym ojcem

Damian Michałowski przez większość telewidzów kojarzony jest przede wszystkim z porannym programem “Dzień Dobry TVN”, w którym od lat spełnia się w roli prowadzącego. U jego boku występuje Paulina Krupińska, a wspólnie tworzą jedną z najbardziej lubianych par prowadzących. 

Praca w popularnej śniadaniówce to jednak nie wszystko. Michał występuje również w Radiu Zet, prężnie rozwija się w mediach społecznościowych i przede wszystkim jest ojcem oraz mężem. 

 

Katarzyna Cichopek zamieszka z Kurzajewskim i jego mamą. Nowego domu nie będzie

Pierwsze poznanie, ślub i dzieci

Damian Michałowski poznał swoją żonę na parkingu przy stacji benzynowej. Po kilku latach szczęśliwego związku zdecydowali się pobrać. Ślub Damian i jego wybranki Poli odbył się 10 czerwca 2017 roku. 

Od tego czasu prezenter dumnie nosi na palcu obrączkę, jednak o samej relacji nie chce za wiele zdradzać. W rozmowie z Faktem zdobył się jednak na kilka wyznań. Opowiedział o weselu swoich marzeń, które było proste, w gronie najbliższych i co ciekawe… trwało kilka dni.

To była uroczystość moich marzeń, bo z wymarzoną kobietą, wśród pięknych okoliczności przyrody i ze wspaniałymi gośćmi. Wesele odbyło się na Mazurach, bo to takie nasze sentymentalne miejsce — powiedział Faktowi Michałowski. 

Małżeństwo wychowuje dwie pociechy - syna Henia i udziela Helenkę. 

Kim jest żona Damiana Michałowskiego?

Żona Damiana Michałowskiego ma na imię Pola. Niegdyś sama pracowała w mediach, działając w branży marketingowej. Mimo swojego doświadczenia oraz popularnego męża nie chce być osobą medialną. Stroni od rozgłosu i ceni swoją prywatność. 

To jej decyzja, by tak było. Ona powiedziała, że najnormalniej w świecie nie chce być w mediach. Była z nimi związana, robiła coś w agencji marketingowej i na ten moment podkreśliła, że woli być po drugiej stronie kamery czy aparatu. Bo zdarza się, że robi mi zdjęcia, które potem oglądacie — powiedział Vivie Damian.

W ostatnim czasie na Instagramie prezentera pojawiło się nowe zdjęcie, na którym zapozował z żoną. Pojawił się również post, w którym czytamy:

„Dlaczego nigdy nie pokazujesz żony?” Takich pytań jest mnóstwo. Odpowiedź jest prosta - moja żona uważa, że robię jej brzydkie zdjęcia.
Dlatego teraz profilaktycznie założyła kask z goglami — napisał Damian pod najnowszym zdjęciem z żoną.

Zobacz zdjęcia: 

Zapraszamy na naszego Instagrama

Jeżeli chcesz się podzielić informacjami na temat gwiazd i nowinek ze świata show-biznesu koniecznie napisz do nas na adres: [email protected].