Swiatgwiazd.pl
Dawid Narożny

Instagram / Dawid Narożny

Dawid Narożny oświadczył się ukochanej. Fani gratulują

5 Lipca 2021

Autor tekstu:

Alicja Czepli

Udostępnij:

Dawid Narożny przez pewien czas był gwiazdą polskiej sceny disco-polo. Dużo się zmieniło, odkąd rozstał się z inną członkinią zespołu „Piękni i młodzi”, Magdaleną Narożną. Teraz jednak udało mu się na nowo odnaleźć miłość. Niedawno podjął poważną decyzję.

  • Dawid Narożny przez lata był związany zawodowo i prywatnie z zespołem „Piękni i młodzi”

  • Po rozstaniu z Magdaleną jednak zmuszony był odnaleźć się na nowo

  • Teraz okazuje się, że udało mu się znaleźć szczęście w miłości

O małżeństwie Narożnych długo było głośno, niestety głównie za sprawą ich burzliwego rozstania. Od jakiegoś czasu możemy obserwować, że obojgu udało się na nowo znaleźć szczęście. Dawid Narożny podjął poważny krok i postanowił po raz kolejny spróbować małżeństwa.

Historia miłosnych podbojów Dawida Narożnego

Dawid Narożny ostatnimi czasy miał burzliwe życie prywatne. Po wieloletnim małżeństwie oraz współpracy zawodowej z inną członkinią zespołu „Piękni i młodzi” para przeszła przez bardzo burzliwe i nieprzyjemne rozstanie. Fani mogli oglądać jak na łamach mediów byli małżonkowie publicznie wysuwali przeciwko sobie oskarżenia i pruli prywatne brudy.

Po rozstaniu Dawid jednak nie zakończył od razu przygody z zespołem. Dał jeszcze parę koncertów wraz z Magdaleną Narożną na scenie, jednak okazało się, że współpracą z byłą żoną nie jest już możliwa. Nie wiemy dziś, czy odszedł z własnego wyboru, czy była to decyzja innych - w każdym razie zmuszony był rozpocząć solową karierę muzyczną.

Jednak udało mu się na nowo odnaleźć szczęście. Po burzliwym rozstaniu znalazł pocieszenie w ramionach nowej ukochanej, Joanny. Związek pary szybko zaczął się rozwijać, doczekali się już narodzin wspólnego synka, Marcela. Teraz piosenkarz zdecydował się na kolejny, ważny życiowy krok.

fort buyard

Fort Boyard wraca na ekrany. Kogo zobaczymy w nowej edycji?

CZYTAJ DALEJ

Dawid Narożny oświadczył się swojej partnerce

Poza solową karierą muzyczną Dawid dba również o kontakt z fanami. Aktywnie prowadzi konto na Instagramie, na którym obserwuje go ponad 60 tysięcy internautów. Tam często możemy zobaczyć zdjęcia i nagrania z jego prywatnego życia.

Niedawno zdecydował się na oczach swoich fanów podjąć poważny krok. Postanowił oświadczyć się ukochanej i matce swojego dziecka, jednak nie w tradycyjny sposób. Nie zdecydował się na kameralną, intymną uroczystość tylko we dwoje. Wszystko postanowił transmitować na żywo na swoim Instagramie. Fani mogli zobaczyć całe zaręczyny na żywo.

- Wczoraj był bardzo emocjonalny dzień dla mnie i mojej Asi… Ja pierwszy raz się oświadczyłem, Ona pierwszy raz się zgodziła. Kocham Ją - możemy przeczytać pod wpisem.

Fani nie kryją zachwytu, w komentarzach aż roi się od gratulacji. Z pewnością internauci są poruszeni faktem, że wokaliście po tylu zawirowaniach udało się znów znaleźć szczęście. Dołączamy się do gratulacji i życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia.Artykuły polecane przez redakcję Świat Gwiazd:

Źródło: Instagram, JastrząbPost

Alicja Czepli

Jestem młodą, ambitną osobą. Moje największe zainteresowania to kino, literatura i polityka. Bardzo sobie cenię nowe wyzwania i pozyskiwanie ciekawych doświadczeń.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatgwiazd.pl

Podobne artykuły

Życie gwiazd

Maja Rutkowski w żałobie. Zmarł teść słynnego detektywa

Czytaj więcej >
Katarzyna Dowbor

Życie gwiazd

Córka Katarzyny Dowbor wraca do Polski. Dziennikarka odetchnęła z ulgą

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Nie żyje Freddie Combs. Uczestnik "X Factor" miał 49 lat

Czytaj więcej >
tvn

Życie gwiazd

Aktorzy "W11" wytoczyli proces stacji TVN

Czytaj więcej >
krzysztof rutkowski

Życie gwiazd

Żona Krzysztofa Rutkowskiego w żałobie. Wielka strata

Czytaj więcej >

Życie gwiazd

Przykre wieści o Ewie Krawczyk. Wdowa po artyście źle znosi żałobę

Czytaj więcej >