Doda Żródło: eastnews & Piotr Molecki

Doda spędza walentynki bez męża. Opublikowała wymowny wpis o złamanych sercach

14 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Najnowszy instagramowy wpis Dody zaskoczył obserwatorów. Gwiazda muzyki pop nawiązała w nim do planów na walentynki. Fakt, iż piosenkarka spędzi ten dzień z dala od małżonka, Emila, porządnie dał fanom do myślenia. Nie bez znaczenia pozostały w tym przypadku same słowa Doroty Rabczewskiej dotyczące “złamanych serc”.

  • Doda wypoczywa na wakacjach w Meksyku
  • Piosenkarka pozostaje w stałym kontakcie z fanami
  • Niedawno ogłosiła, że pracuje nad autobiografią
  • Fanów zaniepokoił wpis Doroty Rabczewskiej nawiązujący do “złamanych serc”

Doda chętnie pozostaje w kontakcie z fanami, co udaje się jej dzięki regularnej aktywności w social mediach. Ostatnio piosenkarka dzieli się z obserwującymi zdjęciami ze słonecznego Meksyku, gdzie wypoczywa na urlopie. To właśnie tam, z dala od męża Emila Stępnia, Doda spędzi dzisiejszy walentynkowy dzień.

Doda wygrzewa się w meksykańskim słońcu

Doda znalazła się w gronie tych postaci polskiego show-biznesu, które postanowiły poszukać wytchnienia od zimna za granicą. Najwidoczniej wokalistka ma podobne preferencje do Małgorzaty Rozenek-Majdan - obie panie wybrały na swą słoneczną ostoję w środku polskiej zimy Meksyk.

Dorota Rabczewska wybrała się na urlop pod koniec stycznia. Od tamtej pory, po tygodniowym zastoju aktywności w mediach społecznościowych, piosenkarka bombarduje fanów zdjęciami z egzotycznych wakacji. Doda dumnie pozowała do nich w skąpych strojach, prezentując smukłe ciało.

W międzyczasie Dodzie udało się zaskoczyć fanów ważnym ogłoszeniem. Piosenkarka obwieściła, że pracuje nad swoją autobiografią. Jak informowała internautów, pragnie, by publikacja dała innym możliwość poznania jej prawdziwego “ja”. Na premierę książki przyjdzie chętnym do zakupu jednak poczekać.

Katarzyna Dowbor przekazała smutne wieści. Nie żyje kolejny uczestnik programu Katarzyna Dowbor przekazała smutne wieści. Nie żyje kolejny uczestnik programu "Nasz nowy dom"Czytaj dalej

-tak bardzo nie mogę doczekać się premiery mojej autobiografii. Niestety ludzie nie mają zielonego pojęcia kim naprawdę jestem ....a ja nie mam pojęcia kiedy skończę ją pisać by nareszcie to wyjawić (zachowano pisownie oryginalną - przypis red.) - napisała na początku miesiąca Doda.

Najnowszy wpis Dody wywołał niemałe poruszenie wśród fanów. W sieci zawrzało od domysłów

14 lutego Doda spędzi bez małżonka - Emila Stępnia. Do dzisiejszego święta nawiązała w najnowszym instagramowym wpisie. Co ciekawe, nie zapomniała wspomnieć w tym kontekście również o “ilości złamanych serc”.

- Co tydzień mieszkam w innym miejscu w Meksyku. Na ten moment wyjazd można podsumować: 4 przeprowadzki, 17 bikini, 134608754226 ugryzień komarów w bungalowie, shoty tequili - przestałam liczyć. Jutro walentynki, więc może tyle, ile złamanych serc - zastanawia się piosenkarka.

Niewykluczone, że w ten tajemniczy sposób Doda chciała przekazać swoim fanom subtelną sugestię. W komentarzach pod wpisem wywiązała się żywa dyskusja na temat niepotwierdzonego w żaden sposób, ewentualnego rozstania piosenkarki z mężem. Podczas gdy jedni, “głośno myśląc”, snuli domysły o końcu związku, drudzy stopowali pierwszych, zachęcając do zajęcia się własnym życiem. Na razie Doda pozostawiła fanów bez odpowiedzi na liczne pytania.

Przypomnijmy, że Dorota Rabczewska poślubiła Emila Stępnia w 2018 roku. Na początku roku w Ciechanowie, rodzinnym mieście piosenkarki, odbył się ślub cywilny pary. Uroczystość kościelną zorganizowano natomiast w Hiszpanii.

Doda 1

Doda 2

Źródło: instagram.com/dodaqueen

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Echodnia, Plotek, Instagram

Następny artykuł