Dominika Tajner Żródło: eastnews & TRICOLORS

Dominika Tajner przeszła spektakularną metamorfozę. "Metamorfoza życia. (...) Jestem zachwycona"

4 Luty 2021 Natalia NiewczasNatalia Niewczas

Dominika Tajner zaskoczyła fanów metamorfozą. Na instagramowy profil byłej żony Michała Wiśniewskiego trafiło zdjęcie ukazujące jej nową fryzurę. Pełni entuzjazmu obserwujący obsypali Dominikę Tajner komplementami. Wśród nich znalazł się także trener Daniel Kuczaj.

  • Dominika Tajner była małżonką piosenkarza Michała Wiśniewskiego
  • Ostatnio postanowiła nieco odświeżyć swój wizerunek
  • Profil Dominiki Tajner zalała fala pochlebnych komentarzy

Swą popularność Dominika Tajner zawdzięcza głównie związkowi z piosenkarzem Michałem Wiśniewskim. Córka byłego trenera skoczków narciarskich, Apoloniusza Tajnera, obecnie zjednała sobie grono ponad 35 tys. obserwatorów na Instagramie. To właśnie z nimi podzieliła się niedawno nowiną o metamorfozie.

Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego nie przetrwało próby czasu

Były mąż Dominiki Tajner wciąż pozostaje obiektem medialnego zainteresowania. Nie bez znaczenia jest w tym przypadku życie prywatne wokalisty “Ich Troje”. Michał Wiśniewski był bowiem żonaty aż pięciokrotnie.

Dominika Tajner jest czwartą z kolei ex-małżonką wokalisty “Ich Troje”. Wcześniej muzyk był związany z Magdą Femme, Anną Świątczak i Martą “Mandaryną” Wiśniewską. Obecnie jego życiową partnerką jest Pola Wiśniewska, która pilnie strzeże swej prywatności. Z licznych związków Michała Wiśniewskiego przyszło na świat pięcioro dzieci.

Związek małżeński Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego miał swój początek w 2012 roku. Relacja trwała kolejnych 9 lat, by ostatecznie zakończyć się w 2019 roku uzyskanym we wrześniu rozwodem. W rozmowie z “Twoim imperium” Dominika Tajner miała wyjawić powody rozstania z mężem.

Nie było księdza ani mszy. Na pogrzebie Ryszarda Kotysa pojawiło się tylko kilka osóbNie było księdza ani mszy. Na pogrzebie Ryszarda Kotysa pojawiło się tylko kilka osóbCzytaj dalej

- Łatwo się zgubić w rutynie codzienności, co zresztą stało się w moim małżeństwie z Michałem. Przestaliśmy rozmawiać ze sobą, dzielić się emocjami, oddaliliśmy się od siebie - mówiła była żona wokalisty “Ich Troje”.

Odmieniona Dominika Tajner zachwyca nowym wyglądem

Niedawno w życiu Dominiki Tajner nadszedł czas na kolejne zmiany, tym razem jednak nie tak drastyczne. Była żona Michała Wiśniewskiego postanowiła zaskoczyć grono fanów, prezentując swój najnowszy look. Dominika Tajner wybrała się do fryzjera, gdzie miała przejść “metamorfozę życia”.

- Metamorfoza życia! Wow! Jestem zachwycona! (...) Czuję się jak Królewna - napisała Dominika Tajner.

Dominika Tajner odmieniła swój wygląd głównie dzięki zmianie fryzury. W najnowszym wpisie na Instagramie zaprezentowała długie, falowane włosy w chłodnym odcieniu blond. Uczesanie z marszu przypadło internautom do gustu, o czym nie omieszkali poinformować swej idolki. Wśród komentujących pojawił się także trener Daniel Kuczaj.

- Ale szoooos! Przepięknie! - zachwycił się trener.

Dominika Tajner 0402

Kuczaj

Źródło: instagram.com/dominika_tajner

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: SuperExpress, WP, RadioZet, Instagram, Plejada, Party

Następny artykuł