Dominika Tajner przeszła metamorfozę Żródło: instagram.com/dominika_tajner

Dominika Tajner postawiła na kolosalną zmianę włosów. W nowym blondzie prezentuje się fenomenalnie

11 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Dominika Tajner postawiła na nieziemską zmianę. W nowym kolorze włosów prezentuje się po prostu obłędnie. Fani są zachwyceni.

  • Małżeństwo Dominiki Tajner i Michała Wiśniewskiego
  • Dominika Tajner przeszła metamorfozę
  • Komentarze fanów

Dominika Tajner co i rusz pojawia się na językach, w szczególności odkąd Michał Wiśniewski poinformował o rozstaniu. Plany o rozwodzie były zaskoczeniem nie tylko dla opinii publicznej, ale też dla samej Dominiki, która w tym czasie brała udział w "Tańcu z gwiazdami" i zupełnie nie podejrzewała, by jej mąż zamierzał wystąpić o rozwód.

Nagły rozpad małżeństwa

Przypomnijmy, że Dominika i Michał stanęli na ślubnym kobiercu w 2012 roku. Wszystko wskazywało na to, że po wcześniejszych trzech nieudanych małżeństwach, gwiazdor w końcu natrafił na tę jedną jedyną, ale niestety, i tym razem los obrał dla niego inną ścieżkę.

W 2019 roku media niespodziewanie obiegły informacje, że Wiśniewski zamierza rozwieść się ze swoją ówczesną żoną. Gdy doszło do rozwodu, Dominika zaczęła rzadziej udzielać się w mediach społecznościowych, z kolei sympatycy z zapartym tchem obserwowali rozkwit nowego związku lidera Ich Troje.

Scenarzysta „Bad Boya” Patryka Vegi zatrzymany. Należał do grupy przestępczejScenarzysta „Bad Boya” Patryka Vegi zatrzymany. Należał do grupy przestępczejCzytaj dalej

Nie tak dawno bliska osoba z otoczenia 41-latki zdradziła w rozmowie z Faktem, że ta również jest szczęśliwie zakochana.

Poznali się kilka miesięcy temu przez wspólną przyjaciółkę. Początkowo Dominika podchodziła dość chłodno do tej znajomości, ale nawet się nie spostrzegła, gdy jej serce zabiło mocniej - zdradził informator tabloidu.

Również sama zainteresowana zabrała głos.

Powiem tylko, że nie jest Polakiem i nie mieszka w Polsce, co obecnie jest pewnym utrudnieniem - mówiła na łamach Twojego Imperium.

Dominika Tajner zmieniła się nie do poznania

Wygląda na to, że nowa miłość służy 41-latce, bowiem ta właśnie pochwaliła się na Instagramie piorunującą metamorfozą swoich włosów.

Metamorfoza życia! Wow! Jestem zachwycona! [...] Nie wiem co powiedzieć. Czuję się jak Królewna - napisała.

Dominika postanowiła nieco odświeżyć swój blond, dodając lekko siwe pasemka. Trudno zaprzeczyć, że w takim wydaniu prezentuje się po prostu obłędnie, o czym przekonani są jej obserwatorzy.

Super - zachwala jedna z obserwatorek.

Ty zawsze ładna byłaś, Tobie dużo nie trzeba, ale teraz to przesadziłaś! Przepięknie jak prawdziwa gwiazda - dodaje kolejna.

Wooow - czytamy.

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram, Fakt

Następny artykuł