Magda Gessler oferuje tanie pączki Żródło: Fot. TRICOLORS/EAST NEWS WARSZAWA. 16.04.2018 Konferencja Food Network n/z: GESSLER MAGDALENA MAGDA

Magda Gessler oferuje pączki dla seniorów. „1 pączek dla 1 seniora za 1 zł, przez cały dzień”

11 Luty 2021 Barbara BujarBarbara Bujar

Magda Gessler wie, jak zachęcić klientów. Z okazji tłustego czwartku słynna restauratorka wprowadziła wyjątkową promocję. W jednym z jej warszawskich lokali seniorzy zapłacą za jednego pączka tylko 1 zł. „Niech będzie słodko, miło i życzliwie” – napisała Gessler na Facebooku.

  • Magda Gessler wprowadziła promocję dla seniorów
  • W restauracji „U Fukiera” cena jednego pączka wyniesie dla nich tylko 1 zł
  • Gwiazda „Kuchennych rewolucji” poinformowała o tym na Facebooku

Tłusty czwartek to idealna okazja do tego, by odwiedzić jedną z restauracji Magdy Gessler. Choć jeszcze niedawno media informowały, że ceny pączków w lokalu „AleGloria” nie należą do niskich, oferta „U Fukiera” wydaje się zachęcająca. Fani restauratorki zapewniają, że zamierzają z niej skorzystać.

Magda Gessler oferuje tanie pączki dla seniorów

Magda Gessler od wielu lat jest najpopularniejszą i najbardziej cenioną polską restauratorką. Nic więc dziwnego, że w taki dzień jak tłusty czwartek Polacy chcieliby skosztować jej wypieków. Seniorzy w Warszawie będą mieli ku temu wyjątkową okazję.

Pączki w restauracji „U Fukiera” co roku cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W tym roku Magda Gessler proponuje wypieki z nadzieniem malinowym lub wiśniowym. Dodatkowo pączki mogą być oblane lukrem lub białym rumem. Ich standardowa cena wynosi 8 zł, natomiast dla seniorów – 1 zł.

- Pączek dla seniora U Fukiera za 1 zł! W Tłusty Czwartek Magda Gessler przygotowała niespodziankę dla seniorów. W okienku U Fukiera każdy senior będzie mógł kupić pączka za 1 zł. Seniorzy, zajrzyjcie w czwartek do okienka U Fukiera! Juniorzy, dajcie znać seniorom. Zapraszamy w imieniu Magdy Gessler – czytamy na Facebooku restauracji.

Małgorzata Rozenek zdradziła, jak wróciła do formy po ciąży. Małgorzata Rozenek zdradziła, jak wróciła do formy po ciąży. "Wystarczyło mało, ale zdrowo jeść"Czytaj dalej

O wyjątkowej promocji wspomniała także sama Magda Gessler. Restauratorka opublikowała post, w którym wyraźnie zaznaczyła, że obniżka cenowa z okazji tłustego czwartku nie zdarza się w jej lokalu po raz pierwszy. Ciepłymi słowami zachęciła wszystkich do skosztowania jej słodkości.

- Kochani moi Seniorzy, zapraszam do Fukiera. W tłusty czwartek pączek za złotówkę. Robimy to znowu. Niech będzie słodko, miło i życzliwie – napisała Magda Gessler.

Informacja o promocji pączków spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem internautów, którzy już donoszą o niej swoim dziadkom. Wielu z nich chwali także Magdę Gessler, nazywając jej akcję „szlachetną inicjatywą”.

- Piękna szlachetna inicjatywa – pisze jedna z fanek restauratorki.

- Miły gest i naprawdę super pomysł, ale kolejka może być duża... Smacznego – dodaje kolejna.

U Fukiera

Promocja

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Facebook, Ofeminin

Następny artykuł