Wyszukaj w serwisie
newsy tylko u nas foto telewizja kobieta quizy
Swiatgwiazd.pl > Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler - kim jest?

Magda Gessler jest jedną z najsłynniejszych restauratorek w Polsce. Jest współwłaścicielką kilku renomowanych restauracji, a jej popularność nabrała tempa za sprawą prowadzenia "Kuchennych Rewolucji". Oprócz kariery kulinarnej, Magda Gessler zajmuje się także malarstwem oraz felietonistyką.

 • Pełne imię i nazwisko: Magdalena Daria Gessler
 • Data urodzenia: 10 lipca 1953 roku
 • Miejsce urodzenia: Komorów
 • Wzrost: 167 cm
 • Wykształcenie: wyższe (Królewska Akademia Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie)
 • Rodzice: Mirosław Ikonowicz i Olga Łucek
 • Rodzeństwo: młodszy brat Piotr Ikonowicz
 • Stan cywilny: w związku małżeńskim z Waldemarem Kozerawskim (od 2004 roku). Wcześniejsze małżeństwa: Volkhart Müller (1982 - 1987), Piotr Gessler 
 • Dzieci: Tadeusz (ur. 13 sierpnia 1983), Lara (ur. 19 września 1989)
 • Zawód: restauratorka, malarka
 • Książki: Kuchnia moja pasja, „Kocham gotować - Magdy Gessler przepis na życie”,  „Kuchenne Rewolucje. Przepisy Magdy Gessler”, „Magda”
 • Programy: „Kuchenne RewolucjeMasterChef", Sexy kuchnia Magdy Gessler"
 • Instagram: @magdagessler_official
 • Facebook: @magdagessler.official

Ceniona restauratorka już od młodych lat wiele podróżowała. Ze względu na ciężką chorobę matki, od narodzin mieszkała u dziadków w Komorowie. Po paru latach przeprowadziła się do Sofii. Po ukończeniu liceum w Warszawie poszła na studnia malarskie w Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych św. Ferdynanda w Madrycie. 

Magda Gessler oprócz języka polskiego biegle posługuje się także językiem hiszpańskim. Imponujący jest fakt, iż w sposób komunikatywny potrafi także posługiwać się w języku włoskim, angielskim, niemieckim, rosyjskim oraz portugalskim.

Kulinarna kariera Magdy Gessler

Już od lat 80. Magda Gessler prowadziła firmę cateringową w Madrycie, a jej dania serwowano członkom dworu królewskiego. Pierwszą otwartą przez nią restauracją była restauracja "W Ogrodzie", znajdująca się w pałacu Zamoyskich w Warszawie. Poprzez podział rodzinnej firmy, Magda Gessler oraz jej ówczesny mąż Piotr Gessler, stali się właścicielami restauracji "U Fukiera". 

W 2010 roku Magda Gessler została prowadzącą programu "Kuchenne Rewolucje", który przyniósł jej ogromną popularność. Dwa lata później, pozostając dalej w tematyce kulinarnej, została jurorką programu "MasterChef".

Celebrytka wydała trzy książki kucharskie, a także pisała felietony kulinarne w tygodniku "Wprost". Występowała gościnnie w takich produkcjach jak "Niania" i "Na Wspólnej". W 2021 wydała autobiografię pt. "Magda". Rok później zapowiedziano powstanie filmu fabularnego o Magdzie Gessler, którego inspiracją będzie jej książka.

Magda Gessler - życie prywatne

Magda Gessler w swoim życiu wyszła trzykrotnie za mąż. Jej pierwszym mężem był Volkhart Müller, korespondent tygodnika „Der Spiegel”. To właśnie z tego związku pochodzi jej syn, Tadeusz, oraz córka Anna, która zmarła 2 tygodnie po narodzinach. Po śmierci Müllera Magda Gessler wyszła za Piotra Gesslera, a owocem ich miłości jest córka Lara. Małżeństwo to jednak nie trwało długo, a w 2004 roku restauratorka wzięła ślub po raz trzeci. Był to ślub ekumeniczny, a wybrankiem serca Magdy Gessler okazał się być Waldemar Kozerawski.

Pokaż więcej

Magda Gessler
06.05.2024 14:18 Żałoba w domu Magdy Gessler. Córka jej męża miała tylko 45 lat

Magda Gessler podzieliła się w mediach społecznościowych smutną informacją. Restauratorka przekazała, iż jej pasierbica zmarła w wieku 45 lat.

Magda G. stanie przed sądem
03.05.2024 10:24 Magda G. stanie przed sądem. Jest akt oskarżenia. Restauratorce grozi surowa kara

Znana polska restauratorka Magdalena G. ma poważne problemy. Celebrytka zostanie postawiona przed sądem. Prokuratura skierowała do sądu akt oskarżenia. Poznajcie szczegóły.

Komunie w lokalach gwiazd
23.04.2024 08:35 Tyle trzeba zapłacić za Komunię w lokalach gwiazd. Luksus dla nielicznych?

Przyjęcie komunijne w restauracji należącej do jednej z polskich gwiazd? Dlaczego nie? By zdecydować się jednak na taki luksus, należy przygotować niemałe sumy pieniędzy. O jakich kwotach mowa?

Magda Gessler
14.03.2024 20:18 Ledwo zaczęli cieszyć się z ciąży, a tu takie smutne wieści. Córka Gessler zamieściła rozdzierający serce post

Magda Gessler oraz cała jej rodzina jeszcze niedawno mieli wielkie powody do radości. Smutne wieści zaburzyły jednak radość Gesslerów. Co właśnie opublikowała Lara Gessler?

Magda Gessler
11.03.2024 20:02 Magda Gessler ogłosiła ciążę! I to czyją! "W drodze jest kolejne dziecko"

Magda Gessler ma spore powody do dumy. W jej życiu prywatnym doszło do ogromnych zmian, które długo trzymała w tajemnicy. Teraz jednak wszystko stało się jasne. Słynna restauratorka ogłosiła ciążę. Już niedługo internauci mogą liczyć na zupełnie nowe posty. Nic tylko gratulować!

Magda Gessler
30.01.2024 21:10 "Paragon grozy" u Magdy Gessler. Cena pączka w cukierni gwiazdy przebiła w tym roku magiczną barierę

Przed nami uwielbiane przez wielu święto - tłusty czwartek. Na tapecie ponownie pojawił się temat ceny pączków od gwiazdy stacji TVN. Magda Gessler ponownie podniosła cenę słodkich wypieków. 

Magda Gessler
30.01.2024 08:13 Gessler oszukana przez gwiazdę show-biznesu! Nie chce jej oddać pożyczonych pieniędzy! „Sprawa jest na etapie postępowania komornika”

Magda Gessler w ostatnim czasie mierzyła się z masą kłopotów spowodowanych serią nagrań na jej temat w mediach społecznościowych. Po długim milczeniu restauratorka postanowiła wydać oświadczenie. Sprawę przekazano na drogę sądową, a gwiazda TVN walczy o uratowanie swojego dobrego imienia. To nie wszystko! Oszukano ją też na duże pieniądze.

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski
29.01.2024 09:35 Rozstanie wisi w powietrzu? Tak Magda Gessler o mężu jeszcze nie mówiła. Padły bardzo ostre słowa

Magda Gessler przez długi czas cieszyła się niezachwianą pozycją w TVN. Sytuacja ta jednak zaczęła być niepewna przez wzgląd na ostatnią aferę z udziałem Janusza Palikota. Na domiar złego nieciekawie robi się także w jej życiu prywatnym. Restauratorka dosadnie oznajmiła, co myśli o propozycji Waldemara odnośnie ich wspólnej przyszłości. 

Córka Magdy Gessler szczerze o świętach z rodziną, fot. KAPiF; instagram.com/magdagessler_official
25.12.2023 11:39 Córka Magdy Gessler szczerze o świętach z rodziną. "Mama już całkiem odleciała". Wszystko w tak ważny dzień

Córka Magdy Gessler w jednym z najnowszych wywiadów opowiedziała, jak wyglądają święta w domu jej matki. Wyjawiła też kulisy kulinarnych eksperymentów najsłynniejszej restauratorki w Polsce.

Magda Gessler, Robert Makłowicz, Anna Mucha, Marta Żmuda Trzebiatowska, fot. KAPiF
21.12.2023 22:01 Gessler, Makłowicz, Mucha, Żmuda Trzebiatowska... Rarytasy na wigilijnych stołach gwiazd

Boże Narodzenie za pasem, a wielu z nas z pewnością już dziś myśli o tym, co umieścić na swoich świątecznych stołach. Tymczasem przypatrzmy się, bez jakich potraw nie mogą obejść się największe gwiazdy polskiego show-biznesu: Magda Gessler, Robert Makłowicz, Anna Mucha…

Prokuratura u Magdy Gessler, fot. KAPiF
14.12.2023 10:21 Prokuratura u Magdy Gessler. Restauratorka może mieć poważne kłopoty

Magda Gessler w tarapatach. W związku z zawiadomieniem o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez słynną restauratorkę, prokuratura przygląda się jej działalności w internecie.

Magda Gessler udzieliła szczerego wywiadu, fot. Michal Zebrowski/East News
16.11.2023 13:42 Magda Gessler udzieliła szczerego wywiadu. Po jednym z pytań padły wulgaryzmy

Magda Gessler udzieliła wywiadu, w którym nie przebierała w słowach. Dziennikarz zadał gwieździe pytanie, które wywołało w niej negatywne emocje. Restauratorka postanowiła otwarcie powiedzieć, co o tym myśli.

Magda Gessler przegrała w sądzie, fot. KAPiF
10.11.2023 08:21 Magda Gessler przegrała w sądzie. Postawiono jej aż dwa zarzuty. Konsekwencje są dotkliwe

Magda Gessler wpadła w tarapaty. Słynna restauratorka i prowadząca “Kuchennych rewolucji” przegrała w sądzie. Wyrok jest prawomocny, gwiazda nie uniknie więc poważnych konsekwencji.

Magda Gessler
01.11.2023 10:46 Magda Gessler poważna jak nigdy, poruszające słowa z samego rana. "Serce mi pęka, oczy pełne łez"

Magda Gessler o poranku zwróciła się do obserwatorów w mediach społecznościowych. Wraz z zasmuconym zdjęciem powiedziała im o ogromnym bólu, który odczuwa. Aż trudno przeczytać, z czym mierzy się gwiazda "Kuchennych rewolucji".

Magda Gessler
28.10.2023 14:15 Druga "córka" Magdy Gessler wzięła ślub! Panna młoda założyła suknię odkrywającą brzuch

Magda Gessler właśnie przekazała radosne wieści. Wybrała się do Kanady, gdzie odbył się ślub jej drugiej, przyszywanej córki. Partner gwiazdy, Waldemar Kozerawski, właśnie wydał córkę za mąż. Kreacja panny młodej zapiera dech w piersiach. 

Magda Gessler
03.09.2023 19:30 Magda Gessler dopiero co pilnie trafiła do szpitala i przeszła operację. W głowie nie mieści się, jak teraz wygląda!

Magda Gessler niedawno bardzo zaniepokoiła fanów. Niespodziewanie nie pojawiła się na festiwalu w Sopocie i okazało się, że przyczyną był pobyt w szpitalu. Restauratorka przeszła operację. Zobaczyliśmy ją na najnowszych zdjęciach: nie do pojęcia, jak wygląda teraz.

Magda Gessler
25.08.2023 13:12 Magda Gessler... zapadła się pod ziemię. Mówią o problemach ze zdrowiem! Komentarz managerki tylko podsycił plotki

Magda Gessler, choć nie jest wokalistką, jak wiele innych gwiazd stacji TVN miała pojawić się w tym tygodniu w Sopocie na Top of the Top Festival. Ostatecznie jednak zabrakło jej na tym wydarzeniu, a brak konkretnych wyjaśnień sprawił, że zaczęto na ten temat żywo plotkować. Głos zabrała jej managerka.

Magda Gessler
21.08.2023 16:19 Magda Gessler bez doczepów, makijażu i wymyślnych strojów. Co za widok! Ale, ale... Wszyscy patrzą tylko na jej stopy

Magda Gessler w mediach społecznościowych chętnie dzieli się kulisami letniej podróży do Kanady. Korzystając ze słonecznej pogody, zrezygnowała z turystycznych atrakcji i w naturalnym wydaniu zasiadła w ogrodzie. Internauci od razu zwrócili uwagę na stopy restauratorki. 

Magda Gessler
25.07.2023 16:04 Magda Gessler słynie ze swoich internetowych wpisów. Teraz wyjawiła, jak je tworzy. Zaskakujące wyznanie

Magda Gessler słynie z bardzo kwiecistego i barwnego, choć jednocześnie dość nieporządnego stylu wypowiedzi w mediach społecznościowych. Ostatnio restauratorka naraziła się mieszkańcom jednej z miejscowości, niepoprawnie pisząc jej nazwę. Wiadomo już, dlatego jej opisy są pełne tylu błędów.

Magda Gessler
23.07.2023 23:00 Magda Gessler zaliczyła niezłą wpadkę. Wystarczyło jedno słowo. Długo jej tego nie zapomną

Magda Gessler nie ustaje w radosnym relacjonowaniu swojej codzienności w mediach społecznościowych. Czasem jednak jej swoboda wymyka się spod kontroli i restauratorka obrywa od czujnych internautów za przeróżne wpadki. Tak było i tym razem, mieszkańcy tego miasta mogą jej długo tego nie zapomnieć.

Magda Gessler
13.07.2023 17:46 Wnuk Magdy Gessler urodził się dzień przed rocznicą rodzinnej tragedii! To dlatego dostał takie imię

Magda Gessler niedawno podzieliła się z internautami radosną wiadomością o narodzinach wnuka. Chłopczyk dostał wyjątkowe imię, które wiele znaczy dla restauratorki. Także narodziny dziecka zbiegają się w czasie z bardzo ważną dla niej datą. Przez lata ten dzień kojarzył jej się z bólem.

Magda Gessler
08.07.2023 11:03 Bliscy przygotowali Magdzie Gessler urodzinową niespodziankę. Tak wzruszonej restauratorki dawno nie widzieliśmy

Magda Gessler weszła w weekend w iście szampańskim stylu. Jej bliscy przygotowali dla słynnej restauratorki przyjęcie niespodziankę z okazji urodzin. W mediach społecznościowych pojawiły się nagrania z wieczoru. Nie zabrakło pysznych przekąsek, muzyki na żywo i plejady znanych gwiazd.

Magda Gessler
02.07.2023 18:40 Magda Gessler myśli o emeryturze? Jednoznaczna deklaracja, wiemy, co dalej z "Kuchennymi rewolucjami"

Magda Gessler już za kilka dni będzie świętować 70. urodziny. Jej program „Kuchenne rewolucje” dotarł już do niemal 400 miejsc. Czy te okrągłe liczby skłoniły ją do przemyśleń związanych z emeryturą? W najnowszym wywiadzie powiedziała wyraźnie, czy planuje odpocząć od blasku fleszy. 

Magda Gessler, fot. KAPIF
27.06.2023 18:48 Magdzie Gessler "Playboy" niepotrzebny. Na okładce "Vivy!" zafundowała sobie rozbieraną sesję. Jak ona schudła!

Magda Gessler w rozbieranej sesji na okładce “Vivy!”. To najodważniejsza zdjęcie w jej karierze. Taka fotografia mogłaby zdobić czołówkę “Playboya”. Jak wam się podoba?

Magda Gessler
19.06.2023 23:50 Magda Gessler znowu się zagalopowała. Po raz kolejny próbuje się tłumaczyć

Magda Gessler była jedną z laureatek podczas sobotniej Gali Hasztagi 2023. Mimo sukcesu to jej wywiady zostały zapamiętane przez internautów. Teraz restauratorka podzieliła się osobistym wpisem w mediach społecznościowych. Statuetka wiele dla niej znaczy.

Magda Gessler
18.06.2023 19:24 Szokujące słowa Magdy Gessler o gejach: "Wybierają tę opcję, bo boją się kobiet". Szybko się zreflektowała

Magda Gessler od lat jest postacią kontrowersyjną, jednak do tej pory skrajne emocje wywoływały głównie jej zachowania w „Kuchennych rewolucjach”. Jednak to, co powiedziała tym razem na temat wyborów mężczyzn homoseksualnych nie mieści się w głowie. Na dodatek postanowiła obwinić kobiety, by w końcu wycofać się ze wszystkiego rakiem.

Magda Gessler
17.06.2023 20:20 Magdy Gessler... nie dopuszczają do wnucząt? "Jestem za szalona, wykradam moje wnuki"

Podczas wydarzenia See Bloggers mieliśmy okazję porozmawiać z Magdą Gessler o jej bardziej rodzinnym obliczu. Jaką jest mamą i babcią, a przede wszystkim jak spędza czas z wnuczkami. Wiele zależy od córki restauratorki, Lary.

Magda Gessler
20.05.2023 09:45 Magda Gessler pożegnała Kacpra Tekielego, wyraziła także współczucie. "Uczucie straty jest mi znajome"

Magda Gessler jest jedną z gwiazd, które okazały swój żal z powodu tragicznej śmierci męża Justyny Kowalczyk, Kacpra Tekieli. W krótkim poście w mediach społecznościowych restauratorka nawiązała także do osobistego dramatu.Nieszczęśliwa śmierć alpinisty pozostawiła w szoku świat sportu oraz show-biznesu. Wiele gwiazd publicznie złożyło swoje kondolencje biegaczce narciarskiej. Magda Gessler przyznała się do osobistej więź z wdową.