Anna Mucha na zdjęciu z dzieciństwa Żródło: instagram.com/taannamucha

Anna Mucha pokazała zdjęcie z dzieciństwa. Przesłodki widok

10 Luty 2021 Weronika WasiakWeronika Wasiak

Anna Mucha podzieliła się z fanami archiwalną fotografią. Krótko opowiedziała też o konkursie, w którym wzięła udział. Przesłodki widok.

  • Anna Mucha na zdjęciu z dzieciństwa
  • Kariera zawodowa
  • Anna Mucha Straciła posadę

Fani Anny Muchy przywykli już do tego, że ta raczej niechętnie dzieli się życiem prywatnym, a bliskich stara się trzymać zdala od blasku fleszy. Kilkukrotnie jednak zdarzyło jej się podzielić bardziej osobistą fotografią, a w tym fotką z przeszłości. Tym razem znów uraczyła sympatyków kolejną porcją wspominek.

Archiwalne zdjęcie Ani Muchy

Od lat Ania Mucha pozostaje w stałym kontakcie z sympatykami, dzieląc się z nimi najciekawszymi epizodami z życia w mediach społecznościowych. Ostatnio na InstaStory zamieściła archiwalne zdjęcie, na którym ma zaledwie kilka lat.

Jak zaznaczyła, fotografię odnalazła jej córka, a kadr pochodzi z konkursu recytatorskiego, w którym mała Ania wzięła udział.

Anna Lewandowska przygotowała dla swoich fanów pączki na Tłusty Czwartek. Za jedną sztukę trzeba zapłacić około 6 złAnna Lewandowska przygotowała dla swoich fanów pączki na Tłusty Czwartek. Za jedną sztukę trzeba zapłacić około 6 złCzytaj dalej

Moja córka znalazła album ze starymi zdjęciami! I to jest ten konkurs recytatorski, o którym wam opowiadałam. Tu jeszcze etap międzyszkolny (dzielnicowy?) - podpisała aktorka.

Fotografia, na którym widać małą Anię w białej koszuli i okularach robi furorę.

Anna Mucha straciła posadę

Trudno zaprzeczyć, że fani niecierpliwie wyczekują kolejnej porcji osobistych zdjęć i ciekawostek Ani. Ta od lat bowiem gości w świecie show-biznesu, a największą popularność niewątpliwie przyniosła jej rola Magdy w "M jak miłość". Mucha na planie "Emki" gości od samego początku, a widzowie nie wyobrażają sobie serialu bez niej.

Ania pojawia się też w innych produkcjach, a także miała okazję być jurorką w "Dance Dance Dance". Właśnie zbliża się trzecia edycja tanecznego show, ale niestety, widzowie nie zobaczą w niej Muchy. W najmniej spodziewanym momencie aktorka dowiedziała się, że produkcja postanowiła z niej zrezygnować.

Jest mi przykro i nie rozumiem tej decyzji, ale jak to mówią: niech żyje wolność i swoboda - pisała na swoim Instagramie.

Aktorka przyznała, że zupełnie nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Przypomnijmy, że w trzeciej edycji nie pojawi się też Tomasz Kammel, który podobnie jak Ania, został zwolniony.

Obrazy Świat gwiazd

Artykuły polecane przez redakcję ŚwiatGwiazd.pl:

Źródło: Instagram

Następny artykuł